Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

sunny6
5. feb 2009

peti tak tiez to mas chaosne,ani s tvojho by som sa nevedela vysomarit.....akoze najednoduchsie by bolo,keby mi mohli dat obcianksy akoze som stale obcianka slovenskej republiky,ale adresu nech mi daju anglicku.....lebo ja nemam anglicke obcianstvo a ani nechcem...no uvidime,akurat som pisala mame nech to pozistije,suseda robi na tom oddeleni kde sa obcianske davaju tak hadam daco protekcne vybavi 😎

sunny6
5. feb 2009

Este som chcela- tu dnes tooolko snehu n apadlo (AKOZE VELA NA ANGLICKO A TROCHU NA SLOVENSKO),normalne su vsetky skoly zatvorene,skolky a muz je doma,lebo do roboty nikto neprisiel 😀 😀 😀 ,ja vravim,tu trochu snehu napadne a panika,zivot zastal,tu ani jedno nebolo aby odhrnulo sneh,vobec nie su na to pripraveny.Ale aspon mame pekny den spolu cela rodina,uz sme sexi lady snehuliacku postavili v zahrade 😉 😀

jajus
5. feb 2009

ahojte dadi tak to gratulujeeeeeeeeem a teraz si musiš davať pozor. 😉 😵 😵
sunny tak ked si tu odhlasena a byvaš a si vydatá v anglicku tak potom si nahlas trvaly pobyt tam budeš to mať jednoduchšie a potom aj doklady by si si mala vybavovať tam.

arimzv
5. feb 2009

ahojte.
Dadi gratulujem, nech je vsetko pocas 9 mesiacov ouky douky 🙂

zunka
autor
5. feb 2009

Mirka- ouky douky - to som ešte nepočula 😕 😉
Dadi, super!!! A ideš chodiť do práce alebo pôjdeš na PN? Ale ak máš dobrých šéfov, tak sa to bude dať aj v práci zvládnuť. Ale si vravela, že Ti bolo na grcku a vtedy sa ťažko funguje.

jajus
5. feb 2009

no to s tou grckou poznam somnou sa to tiahlo až do 16tt fuj dufam že pri druhom to nebude 😀
A vy zuzka ako už je lepšie? maly je kludnejší?

zunka
autor
5. feb 2009

Janka, neviem či je kľudnejší. Dnes tu bola cez deň moja mama, tak bol ako med. Vôbec nezaplakal, spinkal ...no paráda. Ako odišla asi o 17:00 tak reve reve, už neviem čo s ním. Teraz to už Ľubo nemohol počúvať, tak sa vytiahol z pracovne a on ho nadhadzuje. Neviem, čo si mám o tom myslieť.

arimzv
5. feb 2009

Zuzi ouky douky je obsirnejsie OK 🙂

petullia
5. feb 2009

Zuni, presne toto mam aj ja. ako je tu moja mamca tak je kludnyyy, ukazkove babo a nestihnu ani dvere na vytahu klepnut a uz vrieska ako o dusu 😖 ... co to maju tie nase detvaky za moresy 😀

kodada
6. feb 2009

Zuzi asi budem chodit do prace, nerobim manualne, cely den skoro sedim na zadku, ak nebudem musiet, nepojdem na PN. Grcat nastastie negrciam, len mam taky divny pocit okolo zaludka ... takze aj to sa da.
Mirka to tvoje ouky douky si pamatam z dovolenky, na malorke to animator pouzival stale 😉
nbabule som taka stasstne, verim ze vsetko bude teraz OK 🙂

zunka
autor
6. feb 2009

Dadka, aj ja verím, že budeme mať ďalšie bábo do partie. Mohla by si mať dievčatko, nech sa tí naši chlapi nemusia byť len o Natku.

lucka23
6. feb 2009

dadkaaaaaaaaaaaaa z celeho srdca gratulujeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 davaj si velký pozor na seba nech mozeme zacat to druhe kolo. 😀

kodada
6. feb 2009

ja chcem dievcatko 😎

lucka23
6. feb 2009

joj neboj ako sa budes tesit aj zdravemu chlopovi. 😀

anjelik85
6. feb 2009

ajojte. ako sa tu máte? my sa stále liečime a ja nespím celé noci kvôli zubom. ale inak fayn. 😀 😀 😀

iwuskaaa
6. feb 2009

Lucka, Lucka...do druhého kola sa môžeš pustiť hneď, veď Dada porodí skôr a to bude pre nás druhé kolo, keď porodíš po nej, hmm? 😀
...a presne, ja by som nášho chlopa nedala za nič na svete a tiež som chcela najprv babu 😵
Anjelik, tak to nieje med lízať tie zuby 😖 😖

arimzv
6. feb 2009

ahojte.
ci dievcatko ci chlapcek, aj tak by bolo super keby nase deti si urobili taku starozvolenskopakovsku partiu ako maju ich mamicky 🙂

iwuskaaa
6. feb 2009

Mirka, tak s tým počítam 😀 ...
Kde ste všetky? Piatok večer a Vy takto 😀

arimzv
6. feb 2009

ja som tu a surfujem 🙂

arimzv
6. feb 2009

chcem sa opytat, ci nemate problemy s prezeranim MMB? ja otvorim daku diskusiu, ze idem citat a zrazu ma sekne a neviem sa dostat z miesta a horko tazko aj na inu stranku

iwuskaaa
6. feb 2009

Mirka, ja nie 😕 . Mne MMB fičí 😀
Fúúú, malý sa prebral o desiatej s veľkým plačom 😲 . To sa mi ešte nestalo, po takom krátkom čase, po zaspatí. Tak sa napapal a spinká ďalej 😕 , dúfam, že vstane už len ráno 😀

petullia
7. feb 2009

Cawteee... Dari ta sup sup k zubarovi nech si zase ok 😉 Aj ja som xcela babu a Juli chlopa, ta dostal co xcel a teraz ma otravuje s dcerkou 😠 jemu asi nevyhoviem 😀 ... ale pravdu povediac, neviem neviem ci xcem este jedno dieta... myslim, ze toto mam tak na cely zivot akurat 😝 😀

zunka
autor
7. feb 2009

Ahojte.
U nás nič nové, stále v starých koľajách. Teraz išla svokra s malým vonku, tak som aspoň poriadila a zmyla si hlavu. To je u mňa veeeľký výkon, lebo pri tom našom čertíkovi nemám kedy ísť ani na wc - a to fakt.
Aké to asi môže byť, keď má niekto "normálne" dieťatko, ....veď to musí byť niečo neskutočné. Niekedy mám toho fakt plné zuby. Ale teraz napr. je hodinku preč, že som ho nevidela a už len tak čakám kedy príde, aby som si ho mohla vybozkávať a postískať 😉 Ešte nebol bezomňa ani polhodinku.

iwuskaaa
7. feb 2009

Zunka, to ma mrzí, že u Vás je všetko po starom 😒 . Vy keď budete mať druhé bábo, tak bude určite výnimočne dobré 🙂 , vraví sa, že keď je jedno zlé, druhé je dobré 😉 , tak aspoň takto Ťa povzbudím. Ja sa až bojím mať druhé, lebo ak je to pravda, ako sa vraví, tak nám vychádza, že druhé bude čertík 😀 .
A keď bola svokra so Šimonkom vonku, Ty si mala oddychovať, relaxovať a nie upratovať!!! 😉
Peti, môj manžel by tiež už pristal aj na dcéru, no ja sa zatiaľ na to vôbec necítim 🙂

jajus
7. feb 2009

ahojte Ivka to ani nevrav dufam že to s tým druhým nebude pravda môj tobinko je ako med trošku v noci popokuša ale to len preto lebo sa chce tulkať. No ale pri druhom dufam že tehotenstvo budem znašať lepšie a nemocnica bude až ked pôjdem rodiť a aj s drobcom prideme hneť domov. Ale na to druhe si počkam aspoň 2-3 rôčky tak ma budete musieť preskočiť.
Ozaj kupili sme autičko opel corsa tmavomodra farba 😵 😵

iwuskaaa
7. feb 2009

Janka, tak super, musíš ma niekde zobrať na výlet 😀 . Dámska jazda 😀 .
No to som fakt počula, že jedno je dobré, druhé horšie. Dúfam, že na nás to tiež platiť nebude 😝 😅
Boli ste včera vonku? Ešteže sme nešli my, lebo malý sa prebudil o desiatej s krikom, že je hladný 🙂

jajus
7. feb 2009

Ivka ano no počuj tie naše deti su nejak prepojene 😀 my sme boli na pizzu a potom sme šli do rytiera na pivko ja som kerovla tak na dzusik s maminou som volala o polm9 všetko ok no a potom som si našla neprijaty hovor od maminy no maly reval a reval nemohli ho utišiť nebol hladny ale mama chýbala no nejak si dali rady. Dnes som od našich dostala sprda že je maly tak hrozne na mne naviazany že až a takto sa potom nikam nepohnem no čo môžem ja zato ked ani ja nemôžem byť bez neho a musim ho lulkať stále 😅
Ale aj teraz sa budi a kontroluje či som prinom ja no asi som ho prelulkala ( ja si ho lulkam a bozkavam aj ked spinka asi som chora ale ja ho zbožnujem )

petullia
8. feb 2009

No to s tymi babencami väcsinou fakt plati, ze aspon jedno babo musi byt extremista.. ale napriklad sesterka ma obe zlatusive hviezdicky 😵 ... a moj Juli j raz zlatyyy a potom vrieska ako o zivot, ta potom neviem ake by bolo druhe. asi to iste snad 😅 ... ale ni... ja mam dobre dieta zatial... zase sme spali celu noc 😎 . to ked sa sem tam zobudi v noci dakedy, ta ma normalne nastve, ze co nespi.. a to si potom poviem, ze sme spali cele 3 noci predtym ta co somrem 😀 .. len cez den je stale hore, zdriemne maximalne polhodku doobeda a polhodku poobede a to je vsetko a vyzaduje si pozornost, takze v podstate nic neurobim... pradlo skladam 2 hodiny na etapy 😀 ale ako rychlo som sa naucila varit bleskovky... inokedy ked som varila tak som sa y tym zabavala, aby to bolo aj pekne aj chutne a teraz sup sup sup a je to 😀 , sice to nevyzera tri krat lakavo, ale zatila sa nikto nestazoval 😝
no.... tak som sa vykecala. dakujem za vypocutie 😀 😀 😀

iwuskaaa
8. feb 2009

Peti, my akoby sme mali tie isté deti 😀 . Presne to isté, cez deň veľa nenaspí, ak zaspí, tak na polhodku...a v noci ak sa zobudí viac ako raz, tak už šomrem, že čo mu je, prečo nespí 😀 . Ale už budem ticho 😀
Janka, to sú panny 😅 , niečo na to bude...tá ich prepojiteľnosť. Ktovie aké signály si tie naše deťúrence vysielajú 😀 .
Ja mám tiež taký pocit, že bude naviazaný dosť na mňa...včera bol vonku s Monikou a po polhodine mi volala, že čo má s ním robiť, že veeeeľmi plače...no ale keď som ho počula v telefóne, tak neplakal ale jačaaaaal 😀 . a keď videl mňa, tak nastalo ticho 😵

petullia
8. feb 2009

Ja sa snazim maleho ucit aj na inych ludi ako len na mna. najskor som bola taka sebecka, ze len pri sebe som ho xcela a nikomu ho neposunut, bo ja viem najlepsie co je pre neho dobre... ale mamina mi dobre vravela, ze ked budem potom niekam odbehnut, tak bez sance... tak pekne rozhadzujem siete 😀 ... na maminu je zvyknuty perfektne a teraz pride aj svokra na dovcu, tak ho musim vytrenovat aj na nu a este aj aspon na 2 kamosky pre istotu by bolo 😀 😀 😀 ... ale stale mam zly pocit, ked ho nemam pri sebe 😔 . dnes sme boli v kostole, ta som bola nieco cez hodku bez neho a vobec neviem o com bola kazen, bo som mala hlavu doma co asi robi a ci nie je hladny 😖 . ale minuly vikend som bola prvy krat vonku posediet s kamoskami vecer, ta mi to fakt dobre padlo, ze skorec bez problemov hajal so starkou 😵 .