Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

kodada
30. mar 2009

a dakujem za pochvalu fotografii, ja mam svoj fotak v kabelke zo sebou vzdy .. len na stretku ich uz bolo dost, tak som ho nevytahovala 😉

iwuskaaa
30. mar 2009

technická otázka 😀 ...stretko bude aj s polovičkami? 😀
A mne je to jedno tiež, takže sa dohodnite Vy 😅

maryol
30. mar 2009

ahojte, babenky, ja trochu na inu temu. poznate vo Zv dakeho dobreho gynekologa? musim sa cim skor rozhodnut...chodim k Dr. Mihalikovej, no nie som spokojna

maryol
30. mar 2009

budem vam velmi vdacna, ak mi poradite

kodada
30. mar 2009

ivi, ved niekto musi zabavat deti 😉
ahoj maryol, ja nechodim na gyndu do ZV ale na Sliac

petullia
30. mar 2009

Maryol ja chodim ku Kovacikovi na zapad, som spokojna, ale bola by som spokojnejsia u Sima... to je sice Dr. na ktoreho si pravdepodobne nepocula nic dobre... ale ja poznam baby ktore su jeho pacientky a tie na neho nedaju dopustit. on sa totiz k svojim pacientkam sprava uplne inak ako ked ides ku nemu napr len na sono. on ma v ambulancii vsetku potrebnu techniku. aj 4D sono aj vsetko. ta ja keby som si mala teraz vybrat ta idem isto ku nemu. je na malej stanici, mozem ti zohnat tc... objednava sa k nemu podla toho kedy to tebe vyhovuje, aj poobede... hocikedy... podla mna je to tam uplne super. 😉

petullia
30. mar 2009

Jeeejda baby, som asi prechvalila nasho drobca... uz sa nam to spanie kazi. az teraz mi zaspinkal a som zvedava kedy sa zobudi bo dnes rano buntosil uz od 4:30 🙄 som myslela ze ma urve cez den... som bola riadne vytreta, kedze sa mi podarilo zaspat len okolo 2:30 a zase sa mi vobec neda spat a rano ma poraziiii 😠
Dnes sme boli zase na ockovani a bolo v pohodke,len malinko zasoral a zazrel na dokiho, ale v pohode inak. dufam, ze nebude mat teploty... zatial vsetko ok.

iwuskaaa
30. mar 2009

Peti ahoj. Nám sa tiež spanie kazí, tiež zaspal len teraz a to som musela byť pri ňom. Predtým som ho dala do postielky a hneď spinkal. No čo už. Nechcem ho nechať vyplakať a ešte teraz, keď je chorý 😒 . Ja si myslím, že to súvisí aj so zmenou času 😲 ...
Ale zase náš si pospal cez deň doobeda hodinku pätnásť a poobede hodinku štyridsať 😵 , tak možno sú za nami tie polhodinky...dúfam 🙂

lucka23
31. mar 2009

ahojte. maryol ja mam tiez dr mihalikovu alenemenila bysom za nic. 🙂 s cim nie si spokojna. ja nedam dopustit ako sa o mna starala pocas tehu.

joj baby to ma mrzi ze sa vam tak pokazilo spanie. u nas to posunutie casu malo zase dobrý efekt a spime este lepsie. 😀

lucka23
31. mar 2009

http://www.facebook.com/home.php#/album.php?aid... baby tu su fotky zo stretka. 🙂 len sa asi bdete musiet zaregistrovat na facebooku aby ste si ich mohli kuknut. ale tak to je raz dva.

petullia
31. mar 2009

krasne fotocky Lucik 😉
no vcera sme zvladli ockovanie, ale dnes nam sarapati teplota... ta sme spinkali do 9:30 a zase hajka, ale chudatenko moje je taky umrnkany nespokojny 😢

lucka23
31. mar 2009

peti neboj teplotky z ockovania rýchlo prejdu. nech sa len vybuvka drobcek malý.

iwuskaaa
31. mar 2009

Ahojte, Lucka aj sem si ich mohla pridať 😀 , nebuď lenivá ich zmenšiť 😀 , lebo sa som lenivá prihlásiť sa na FB 😝 ...
Peti, to prejde rýchlo, nebojkaj 😉
My sme dnes objavili v pusinke prvý zúbok 😵 😵 😵 ...teda lepšie povedané, špičku zúbka 🙂 ...
Lucka a vy ste spávali dobre, teraz si to už teda neviem prestaviť ako je to ešte lepšie 😀 🙂

petullia
31. mar 2009

Iwus super!!! 😵 nebud lenoch a len sa pekne prihlas!!! 😀

lucka23
31. mar 2009

ivka som rada ze som sa vobec dokopala ich pridat nie to este kazdu jednu zmensovat. sup suop prilasovat sa budes prekvapena kolko znamych ludi tam najdes 😉 a gartulujemeeeeeeeeeeee k 1. zubku. 😵 😵 😵
no este lepsie je to tak ze rano nevstava medzi 6 pol 7 ale aj o 8. 😵

arimzv
31. mar 2009

ahojte.
Lucka super fotky 🙂

lucka23
31. mar 2009

vdaka mirka. 🙂

iwuskaaa
31. mar 2009

Babyyyy, ale to je požierač času a tých mám už dosť 😀
Ďakujeme 😉 🙂

jajus
31. mar 2009

Ivka ja som hovorila Stančimu ked sme boli po zrkadlo, že môže byť že vam pôjdu zubky.On neveril a tuho mate 😀.
Super fotky lucka. My spinkame tak ako pred posunom času postarom 😀 spachtoši dnes do pol 9. 😵

lucka23
31. mar 2009

baby dali sa vam tie fotky kuknut aj bez registracie? alebo ste sa museli prihlasit

iwuskaaa
31. mar 2009

Lucka, bez registrácie nie 😠
Janka, no vidíš 😵 ...my sme zbadali zmenu hlavne večer 😒 ...

jajus
31. mar 2009

ahojte tak my už spinkame 😅 skoro som odpadla ked som videla tobinka ako mu o 19tej pada hlava. No boli sme dnes dvakrat vonku vybehali sme sa a večer sme sa s tobinkom pretekali na odražadlach tak sme mu dali zabrať chuda až tak že sme sa ani nekupali len som mu uterakom utrela ritku a najedol sa a spal ako dudok 😀 tak toto sa nam ešte nestalo len ked sme boli mimi. No rano asi bude skoro hore asi sa nevyspim do pol 9 😅

iwuskaaa
31. mar 2009

Janka, určite si mu dala nejaký odvar z makovíc 😀 ...
My sme zaspali asi pred 15 minútami, takže u nás posun času narobil poriadnu šarapatu 😠 ...a musela som si s ním ľahnúť 😖 ...no ale hlavne, že spinká 🙂

jajus
31. mar 2009

ahoj Ivka no takto nejako sme začinali zo zaspavanim aj my sam zaspať ani počuť a teraz musim lihať knemu aby zaspal 😅
A už je dobre malemu?

iwuskaaa
31. mar 2009

Už mu je oveľa lepšie, už ani taký kašeľ nemá a soplíky stačí odsať asi tak dva krát za deň, čo je super oproti víkendu 😵 ...nedeľa bola najhoršia, večer sme chceli ísť už aj na pohotovosť, no potom sme to nechali tak.
No teraz to prešlo na mňa, neviem ako idem spať, lebo mám nos zapchatý a dýchať sa mi nedá 😠 😠 😠...a hlavu mi ide rozdrapiť ☹

maryol
1. apr 2009

kodada, ku ktoremu lekarovi chodis na Sliac?

Ja som povodne chcela ist k Simovi, ale aj o nom mam rozporuplne informacie, preto uvitam aj vase nazory, skor, ako sa tam prehlasim - mozno...

A s Dr. Mihaliovou nie som spokojna preto, lebo ma podla mna zastarale nazory a dost cudny pristup, takmer vzdy sa mi dviha adrenalin uz v cakarni...Mozno som specificky pripad - no raz si na mne vyliala zlost aj za pacientky, ktore nechodia na preventivky, hoci ja som dovtety chodila poctivo, inokedy ma zobrala do ordinacie a za mojej pritomnosti si vybavovala cisto sukromny hovor, podotykam, ze volala ona a neslo o nic naliehave, no a kedze sa mi nedarilo otehotniet, a uz som jej dala aj manzelove vysledky dost zleho spermiogramu - ona ma zabila vyhlasenim, ved staci aj jedna spermia..................len zabudla dodat, ze na umele oplodnenie...
takto by som mohla este hodnu chvilu pisat dalej, mam pocit, ze uz vobec nema snahu zistovat si nove fakty

jedine, co je tam super je sestricka, vidno, ze ju praca bavi, aj ked stale krici, ze nestiha 🙂

lucka23
1. apr 2009

tak ta sestricka je teda pripad. aj ja ju mam strasne rada, hoci ako vravis stale krici. ale koniec koncov je perfektna. ja zrejme patrim k tým co na preventivky nechodia. 😅 bola som tam po porode a od vtedy zase nie. a prvý krát som tam bola tiez len ked som bola tehu. ale zase pocas tehotenstva sa super starala, stale ma posielala na sono a neskor aj na prietoky a na pasy. ja som vymakla to obdobie ked v porodnici sa uz odmietali starat o pacientky od 36 tt a tak este v ten den ako ma odmietli na porodnici sa ma ujala a vysetrila poslala na sono a pod. ale kazda mame ine naroky takze ta chapem ze mozes mat s nou nejaký problem. kebye si teraz vyberam dr tak urcite takeho kto ma vsetko vybavenie v ambulancii.
a k simovy. kamoska k nemu chodi a ako jeho pacientky sa jej ujal aj pri porode hoci nemal sluzbu. a ani mu neplatila. a ako jediný z lekarov sa chodil na izbu stale pytat ako sa citi apod. takze mozem potvrdit, ze k svjim pacientkam je uplne iný.

lucka23
1. apr 2009

ivka som rada ze malemu je lepsie. teraz sa liec ty aby si bola rýchlo fit. 😉

jajus
1. apr 2009

maryol ja ti tiež neporadim ja chodim v DT Spodniak. Som spokojna ja na prehliadky chodim poctivo pre istotu starka mala rakovinu prsnika ( ale vraj starka po otcovej strane nieje rodina po ktorej dediš choroby).
Ivka super že malemu je lepšie a ty sa lieč aby ste mohli dojsť kočikovať 😵 inak už som ti včera urobila špiralu z goralok do kvietka a neviem či chceš z prutia srdiečko a do neho si kupiš kvietok ( do toho kvietka si môžeš potom zapichnuť tu špiralu) 😵 a maš jernu aj veľkonočnu dekoraciu vidiš asi si niečo podobne urobim aj ja 😀

tete
1. apr 2009

ahojte maminy......aj ked nie som Zvlencanka(ale som bola 2 roky) rada by som sa k vam pridala, ak vam to nebude vadit, nas okres krupina je nejaky zvlastny tolko je nňtu maminiek, ale asi ani jedna nevie o tejto stranke!!!