Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

lucka23
6. sep 2010

janka neboj to aj moj lukas takto prve dni odchadzal. zo ho museli zo mna normalne strhnut. ale ako sa zavreli dvere uz bolo dobre a pocula som ze sa ukludnil. no nam sa v stozku asi paci viac. lukas sa rano ani nerozluci a uz trieli do triedy. ledva ho stihnem vyzliect. len mi to tam pride vsetko take male oproti detve ale tak nejak si zvyknem. hlavne ze je lukas spokojny a mame skvele p. ucitelky. dnes mame rodicovske.

jajus
6. sep 2010

maly vraj chvilu plakal potom sa vraj ukludnil a pekne sa hral no a ked som ponho prišla tak sedel na stoličke a trošku mrnkal 😅 no nechce tam ani cikať tak len tak medlil nôžkami ked som došla.
No lucka zatiaľ som spokojna s pristupom p. učiteliek aj so škôlkou, chodi ku nam Tobiaskova babka a vozi nas do škôlky, Michal nechce aby som šoferovala, boji sa aby sa nam niečo nestalo, kedže som ako balon a babka sa boji aby som nerodila tak tu čaka kym sa z prace nevrati moja mama 😅 no toľka starosť omna 😅 a nejdem im vysvetliť, že keby som išla rodiť tak to už viem od rana a že nemusi byť u nas.(potom ide na chatu na mýtnu za dedom)

lucka23
6. sep 2010

no teda jani to je fakt starostlivost. 😵 a s tym cikanim si snad rychlo zvyknete lebo to asi musi byt pre tobiaska tazke vydrzat. ale pocula som to uz od viacerých mamiciek ze im deti odmietali v skolke ist na wc. casom sa to vsak urcite zlepsi

kodada
6. sep 2010

ahojte babule, ja som od vcera pokrvna teta, sestra porodila chlapca, LEO sa vola ... takze Jani, ak to stihas do konca prac. tyzdna, mozes mat aj osobnu navstevu 🙂
Lucka som rada ze si spokojna s novou skolkou, mas to blizisie a hlavne ze je tam Luky rad ... ozaj, ako pokracujete s pizzerkou?
strapanik malinka je krasna
zajtra na mna myslite, idem na sono, pevne verim ze vsetko bude OK, a hlavne srdiecko bude 😉

iwuskaaa
6. sep 2010

Ahojte dievčatá, tak konečne som tu aj 🙂 . Je toho strašne veľa, čo sme si všetko prežili, ale už sme od piatku doma, tak sa tešíme 😵 . Ani neviem, kde začať reagovať, dosť ste toho popísali 😉 .
Janka, každým dňom na Teba myslím, že kedy to na Teba príde, tak sa držkaj, držíme Ti palce 😉 . Som rada, že Tobiaskovi sa v škôlke páči, to je základ.
Strapanik, Natálka je nádherná, fakt krásne bábätko 😉 . Cestou do pôrodnice si mala nejakú dobrú náladu, ja neviem, či som sa takto vedela usmievať 😀 . Ale ja som išla do pôrodnice s 3 minútovými kontrakciami, tak mi teda veselo nebolo 😀 . Aký si mala pôrod a pri kom si rodila?
Lucka, tak Lukáško je spokojný s novou škôlkou? Super, aj Vám je to iste lepšie 🙂 .
Dadi, gratulujem k synovcovi.
Neviem, či som niečo ešte chcela, ale asi nie. Tak zatiaľ papa, veď hádam sa niekedy ozvem 🙂

strapanik
6. sep 2010

Iwka, tak vitaj doma, dufam, ze ste s malickym Tomaskom v poriadku. Zelam vam vela zdravicka a mliecka.
Janka, uz si na rade ty s Jakubkom, skus ho nejako ukecat.
Dadka, vsetko bude urcite v poriadku a srdiecko bude veselo buchotat.
Ja som sa cestou do porodnice este usmievala, lebo mi len odtekala plodova voda, kontrakcie som mala slabucke. Potom ma uz smiech presiel. 😉 Porod som mala vcelku dobry, velmi mi pomohol manzel, aj fyzicky aj psychicky. Najviac si spominam na zasivanie, brrrr. Rodila som pri Szedelym, takze v pohode. A ty ako Iwka?

zvalka
6. sep 2010

@iwuskaaa tak vela zdravicka obom zelame. A super,ze ste uz doma a mate sa dobre. Pridaj nam potom nejake foto Tomaska 🙂

zunka
autor
7. sep 2010

ahojte, iwka konečne si sa ozvala 🙂 . Obdivujem Ťa ako to budeš stíhať s dvomi malými deťmi,..... fakt klobúk dole.
Mirka, pozrela som fotky Natálky - no rozkošné malé dievčatko, krásna bába - má byť po kom.
Janka, 09.09. - no nebol by to pekný dátum? Ja si myslím, že ty porodíš už niekde pred pôrodnou sálou, že to bude ľahké a rýchle.
Dadka, držím palce a prosím hneď nám napíš. Ja som teraz rozmýšľala a prišla som na to, že tvoj Tomáško bude mať čoskoro 1 rok. Je to možné? bože ako to letí

lucka23
8. sep 2010

zenusky dobre ranko. akurat ked som zapla MK mi cinkla ta najkrajsia sms od januskyyyyyy. 😵 😵 😵 takze uz to ma za sebou. 😵 janka este raz z celeho srdiecka vam prajem vsetko naj naj naj, jakubkovi krasny zivot a tebe skore zotavenie a vela mliecka. 😵

petullia
8. sep 2010

jeeej waaaw... sa tu clovek sem tam zjavi a tolko skvelych sprav 😵 gratulujem cerstvym maminam a aj tehulkam 😉 tesim sa s vami. 😎

kodada
8. sep 2010

ahojky tak mame krasne tlcuce SEDIECKO, podla sona som 10/3 tt , cize cca menej o tyzden ako som ratala, ale to dobehneme, malicke krasne zamavalo
Jani tak vsetko dobreeeeeeeee prajeme Jakubkovi, tebe skore uzdravenie
ste sa pytali pri kom rodila segra, pri nejakom zastupujucom z R. Soboty a ze otrasny pristup

Zuzi, maly bude mat v nedelu 11 mes., strasne to leti (p.s. tie farby som zohnala v 101 drog.)

strapanik
8. sep 2010

Janke zo srdca gratulujem gratulujem k Jakubkovi, nech su obaja zdravucki.
Dadka, super, ze je vsetko v poriadku. So mnou vtedy ten pohlad na srdiecko poriadne zamaval. Drzim palce, aby si mala bezproblemove tehotenstvo. Budes mat deticky rychlo po sebe. 🙂

iwuskaaa
8. sep 2010

Janka, zo srdca Ti gratulujem k Jakubkovi, prajem mu šťastnú budúcnosť, veľa veľa zdravíčka a Tebe veľa mliečka a trpezlivosti 😉 .
Zuzka, ďakujem 🙂 . Zatiaľ sa to dá, od pondelka fungujem s detičkami sama, keď sa chce, všetko sa dá v pohode zvládnuť.
Mirka a Mirka ďakujeme 😉 .
Pôrod som mala v pohode, keďže som nakoniec rodila sekciou. Slabé kontrakcie som pociťovala od soboty poobedia, ale myslela som si, že sú to iba poslíčkovia, ani vo sne ma nenapadlo, že je to začínajúci pôrod. Večer som si ľahla s tým, že do rána to prejde...no neprešlo...o štvrtej som sa zobudila na silnejšie, už 6. minútové kontrakcie a o piatej to už boli 4. minútové kontrakcie, dosť silné...o šiestej sme sa pobrali do pôrodnice, ešte sme sa stavili v Tescu 😀 a o pol siedmej príjem...to už boli kontrakcie asi aj vkuse 😀 ...hneď ma dali na pásy, kde sa zistili Tomáškové slabé ozvy, pričom vôbec nečakali, čo bude ďalej a išlo sa na operačnú sálu...sekcia...bola som pri vedomí, bolo to krásne, fakt super zážitok 🙂 ...tak taký som ja mala pôrod 🙂 ...

lucka23
8. sep 2010

ivka tak to som rada ze ti nakoniec vyslo to ze si mohla byt pri vedomi. 😵 😵 je to lepsie ako ked ta uspia? a ako reaguje na braceka davidko? som rada ze sa vam dari 😵

dada gratulujem k dobrym spravam, len tak dalej 😵

zvalka
8. sep 2010

ake krasne spravy 😵 😵 😵 my mame dnes vyrocie svadby, tak si budem pamatat lahko, kedy sa Jakubko narodil 😵 😵 😵 Janka blahozelam a prajem vela zdravicka, tebe mliecka a krasny spolocny zivot s detickami 😵 😵 😵
dadi - tak to je super, ze babatko je v poriadku 😵 prajem bezproblemove tehotenstvo 😉
iva, tak super, ze si bola pri vedomi, uzila si si ten prvy pohlad na tomaska hned po narodeni 🙂 no a potom mi teda povies, ako sa to da zvladnut s tym 2 rocnym rozdielom 😉 ale asi ty to zvladnes v pohode 😉 u mna by to uz take nemuselo byt 😅
zajtra idem do BA, tak sa tesim, trosku zase H&Mko pozriet treba po 2 mesiacoch 😎

zvalka
8. sep 2010

janka a ozaj krasny datum si jakubko vybral 🙂 8.9.´10 😎

zunka
autor
9. sep 2010

Dadka, supeeer!
Iwka, tak si Tomáška videla ešte takého dokrčeného 🙂

iwuskaaa
9. sep 2010

Mirka, jasné, potom ti porozprávam 🙂 . Zatiaľ to zvládam v pohode, ale to tiež nemusí byť vždy...každý deň je iný...
Zuzka, áno takého krásneho pokrčeného 🙂 .
Lucka, viac sa mi páčila spinálka, bolo to super, aj keď mi zo začiatku, keď Dr. povedal...skalpel...a ja som povedala, ale pán doktor, ja si nohy stále cítim 😀 ...tak sa smiali na mne 😀 ...a tím mal skvelú náladu, tak som sa cítila fakt príjemne na tom operačnom stole 😀 🙂 ...Davidko reaguje zatiaľ super, aj keď ten prvý deň bol ťažký pre neho, takisto pre nás...museli sme mať oči na stopkách, dokonca vytiahol na Tomáška hokejku 😕 😝 a zahnal sa s ňou...teraz je to už čím ďalej lepšie, pomáha mi, nosí plienky, cumlík, ukazuje mu aké má hračky... 😵

iwuskaaa
9. sep 2010

Aspoň dve fotočky pridávam 🙂

lucka23
9. sep 2010

ivka super ze si davidko pekne zvyka na dalsieho clena rodiny. 😵 a urcite to zvladnete super. juj a tie foto 😵 😵 😵 😵 😵 nadherny je bubinko maly. aj ja chceeeeeem. 😀 😀 😀

strapanik
9. sep 2010

Rozkosne fotky! Vyzera ako malicky anjelik.

zojec
9. sep 2010

ahojte baby.. sorry ze vam tu tak skacem, ale chcem sa spytat.. funguje v zv nejake materske centrum?dik

iwuskaaa
10. sep 2010

Ahojte 😉 ,
ďakujem baby 🙂 . Ste zlaté 😉 .
Zojec, ja som nie zo ZV, prevažne sme tu baby z DT, ale myslím, že Zvolen má určite materské centrum. Hodilo by sa nám aj v DT, ale nie sú na to asi ľudia 😒 .
Strapanik, ako sa držíte? Už máte aj nejaký režim, alebo je to ešte také kadejaké? Koľko zvykne Natálka prespať cez deň a v noci? Ja si to už veľmi nepamätám, preto sa pýtam, lebo my máme každý deň iný. Včera Tomáško celý deň prespal, budila som ho iba na papanie a v noci by bol zase hore, ale to bola jedna noc taká.

zunka
autor
10. sep 2010

Iwka, mňa sa ani nepýtaj koľko spával Šimi keď bol malinký! .... ale zase si povieš aké dobré detičky máš 😉
Dnes sa príde fotiť malinký Timotej 2 - mesačný - Mirkin, čo ste ju na mňa odporučili. Už sa teším na také drobné bábätko.
Zojec - neviem Ti poradiť

zojec
10. sep 2010

dakujem baby.. ja som na nete nasla aj MC vo zvolene aj v DT, ale predpokladam, ze oba uz nefunguju, lebo aj stranky maju zastarale.. :( len som tam chcela spravit prezentaciu latkovych plienok.. nemate niektora zaujem? 🙂 nebojte.. nic nepredavam, len radim co a ako je dobre.. a tak.. 🙂 v pohode mozem prist za vami domov,alebo niekde na kave. ja som tiez okr. Detva.

minus06
10. sep 2010

Táák dnes sme sa boli fotit u Zunky. Malinký bol zo začiatku dobručký,ale potom bol strašne mrzutý,unavený ☹ zunke pokrstil všetko čo sa dalo všetkým čím sa dalo 😒 Čo ma dost mrzí. ☹ Ale ináč úplne super,som velmi spokojhná s fotkam 🙂 🙂 i. Dakujem vám,že ste mi odporučili Zunku a Zuzi tebe tiež dakujem a ešte raz ma mrzí,že sme ti narobili robotu navyše.

iwuskaaa
10. sep 2010

Zuzka, ja si vždy na Teba spomeniem, keď som už unavená a spala by som. Že čo vlastne chcem, keď je hodinku, dve v noci hore, že Zuzka nespala 14 mesiacov poriadne 🙂 .
Zojec, v DT bolo kedysi MC, no škoda, už asi dva roky nefunguje 😒 .

zojec
10. sep 2010

@iwuskaaa to je fakt skoda.. a co nebol zaujem? lebo tomu velmi nerozumiem preco MC zanikaju.. ja by som tu v okoli nejake prijala.. ide sa robit jedno vo Zvolenskej Slatine.. dufam ze coskoro.. 😉

iwuskaaa
10. sep 2010

@zojec myslím skôr, že sa nemá kto tomu venovať...mamičiek je tu teraz dosť, myslím, že by tam s radosťou chodili...my sme chodili aspoň na krúžok do CVČ, aby sme boli v kolektíve 🙂

zojec
10. sep 2010

@iwuskaaa no mojej malej este zatial kolektiv nechyba.. ale ja som uz na tom horsie.. 😀 😀 😀