Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

kodada
15. máj 2009

Miri, to sa asi stava tradiciou to objimanie Lukyho a Natky na nasich stretnutiach.
Lucka, pozerala som tvoje fotky a na jednej mas Jana Kentosa ... ako sa ma ten chlap, 100 rokov som ho nevidela

zvalka
15. máj 2009

Caute babule. Ako sa mate? Peti,dufam,ze Julimu sopliky cim skor prejdu 😉 no dnes by som mala zacat 13tt 😵 pekne to pribuda 🙂 Lucka,kam sa to chystate na dovcu? Nejake more? My ideme do Chorvatska,posledna bezdetna dovolenka 😀
dadi,to meno chlapcenske ste uz nasli? 🙂

iwuskaaa
15. máj 2009

Zvalka, vidím, že ste už vybrali aj mená pre baby 😉 . Sú už stopercentné, alebo sa budú meniť ešte? 😀
Mirka, veď jasnéééé 😉 😵
Ako sa ináč máte? Ja som už stihla prezliecť periny, dať prať, povysávať a má z toho dobrý pocit, zajtra nemusím nič robiť 😀

zvalka
15. máj 2009

Sikulkaaa 😉 no chlapcenske je 100%tne,a dievcenske 95% takze tam este moze nastat zmena 😉 ale kedze to bude chlapcek,je to jasne 😀

kodada
15. máj 2009

Miri, mne vcera prebehlo tiez meno dievcatka ze Tamarka

zvalka
15. máj 2009

🙂 ty si chcela Simonku? A to chlapcenske? Rozmyslaj veru aj nad tym konecne 😀

kodada
15. máj 2009

nie, chceme asi Silviu, chlapcenske mame zatial pracovne Tomas, Roman

sunny6
16. máj 2009

Ahojte kocky,
ako sa vam dari? Deticky posluchaju?
Pozerala som lukaskovu oslavu,parada,velmi peknu ste mu pripravili.
Gratulujem tehulkam,nech im tehotonstvo ide ako ma,a nech maju zdravucke bambinka.
Zunka uz sa maly udobril s tebou? Ci este na teba krici? 😉

Mi sme akurat vcera boli na pohotovosti s malym,som si myslela ze ma zas kiahne,ale nakoniec mi doktorka povedala ,ze to ,,asi,, kiahne nie su,ale infekcia,kedze ma ekzem ,a sa mu to strasne zhorsilo,tak si zapastie velmi doskrabal az do krvy ,tak som mu to na noc obviazala,a ked som to na druhy den uvidela...sama vyrazka okolo toho,plus si usko rozskrabal tak sa mu to aj na tvar prenieslo,ale mi dali antibiotika tak uz je to lepsie.
Pred 2 tyzdnami sme si mysleli ,ze mame ekzem pod kontrolou,celkom sme sa ,mu vyhybali posledne mesiace,okrem malych skrabancov za kolienkami,a zrazu to zas prislo,ako ide leto,neviem ci so stromov,ci ked sa hral v zahrade v blate,no dufam,ze to coskoro prejde,lebo je to hrozne ked sa vam dieta v noci zobudi a tak sa skrabe ze je plachta krvava,a neda s amu pomoct.Ja som mu davala zyrac,na ukludnenie,ale to nepomohlo.

No ale chystame sa na Slovensko,15 juna ,tak to nam hadam pomoze,a ideme aj do chorvatska v auguste na 10 dni,bez muza, mojimi rodicmi a segrou a jej malym,tak hadam aj more mu pomoze.Inak neboli ste niekto v Zadare na ostrove VIR?
Prajem Vam pekny vikend xxx

zvalka
16. máj 2009

Ahoj SUNNY 🙂 No Jadranske more je najlepsie asi zo vsetkych na ekzemy a kozne ochorenia. Citala som o tom vela,ze najucinejsie je.co boli aj v Grecku napr.ze vobec tak nepreliecilo ako Jadran 😉 to skor zhorsi,lebo piesok... V Chorvatsku su kamienkove cistucke plaze.urcite malemu prospeje 😵 aj my ideme tento rok. A tiez kvoli takemu prelieceniu pokozky 😉

sunny6
16. máj 2009

no zvalka,mas uplnu pravdu,lebo ked som bola na Slovensku ,nasa doktorka povedala,ze to je jedine more ktore mu pomoze,tak vyskusame,hadam sa zazrak stane,ak hej,tak setrim aby sme kazdy rok mohli ist a mozno aj dvakrat,lebo maleho zdravie je pre mna najdolezitejsie,a vsetko ostatne moze pockat z financiami.......lebo je fakt hrozne pozerat na svoje dieta co sa skrabe do krvi a nemoct mu pomoct...ach jaj.A aspon si odychneme tiez,ja som bola len na Makarskej pred 5 rokmi,a velomi sa mi pacilo.
A kde idete vy?

zvalka
16. máj 2009

V r. 2002 sme boli v Zadare - ale priamo - nie na tom ostrove, pred 2 rokmi sme boli na Makarskej riviere - v Podgore, a teraz ideme este nizsie na Makarskej riviere do Gradacu 😵
na Makarskej je uzasne, more je cistucke - a ta dovolenka nie je az taka draha a je to fakt ozdravovaci pobyt 😵

lucka23
16. máj 2009

ahojte. sunny to mi je luto ze sa malý takto trapi. aj my mame ekzem vraj alr nastastie sa vobec neskrabe tak mam niekedy pochybnosti ci to vobec ekzem je. 😅

my sa tiez chystame do chorvatska hlavne koli malemu. ideme od 15-22.8 a do tucepi. http://www.tucepi.net/golub/2_a42k3.htm toto je nase ubytko. joj aby som tam uz bola. 😵 mne sa sice chorvatsko nepaci ja radsej piesok a all inclusive ale co uz narobime. 😀 bud rok snad vyda aj to ked uz bude pizzerka postavena a nepojdu vsetky prachy tam. 😀

dadi janci sa ma super 6.6. sa zeni a berie si moju segru. inak je to krstny lukaskovi. 🙂

mirka to stiskanie natka stihla ked si bola cikat. aspon myslim. 😅

tatolu
16. máj 2009

Ahojte, aj keď nie som stará Zvolenčanka, môžem sa pridať? Teraz už bývam neďaleko Zvolena 😉

zvalka
16. máj 2009

Lucka,vyzera to tam uzasne 😉 este pocko aby vyslo a parada 🙂 dobre ste vybrali Jadran pre Lukyho-uz som to pisala,na ekzemy ako stvoreny 🙂 mate to cez cestovku ci net? a idete vy traja? My na prelome jun/jul a ideme s Majkou,Radom a Livi a berieme aj nasich.mamina este nebola pri mori 😵

lucka23
16. máj 2009

tatolu vitaj. z kade presne si? 🙂

mirka nasla som si to na nete a sama vybavila. cestovke za to platit nemienim kedze ideme aj vlastnou dopravou. 🙂 ideme s mojimi rodicmi a so svokrovcami. no dufam ze pocasie vyjde, je to dost na juhu tak by malo. 😀

zvalka
16. máj 2009

A normalne si im poslala zalohu 50%?
My ideme tiez vlastnou dopravou,ale cez cestovku 😉

lucka23
16. máj 2009

zalohu som posielala 170 eur ani neviem kolko to je %. vy to mate aj so stravou? a nemas link na ubytko kam idete?

arimzv
16. máj 2009

Lucka vyzera to tam úúúúzzzzzzzzzzasssssssssssnnnnnnnnneeeeeeeeee 🙂
ved aj mna napadlo ze natka sa objimala , ked bola bez mojeho dozoru 🙂

zvalka
16. máj 2009

lucka ideme bez stravy, ale my sme ten zajazd kupovali zaciatkom februara - first moment - cize tam bola cca aj 12% zlava 😵 a nevychadza to aj tak vela... cize len ubytko je cez cestovku. Stravu a dopravu mame vlastnu.
tu je link na ten apartman:
http://www.e-cestovka.sk/ubytovanie/gajeta

jajus
16. máj 2009

ahojte tak som sa sem konečne dostala, kedže michal znova zdrhol do nemecka a maly je trošku chorí tak nejak nestíham. Jej super aj ja by som šla na dovču no smola kedže michal meni zamestnanie nema nárok na dovolenku a pôjde na školenie do nemecka tak zrejme nepôjdeme nikam ale aspoň pozrieť brata do anglicka by som chcela, isť trošku nakúpiť 😀.
Ale chorvátsko je super dovča, ja ako lucka radšej dám prednosť piesku ( pred 4 rokmi sme boli v španielsku to bola dovolenka uplne super) ale no ked mame možnosť lacnejšieho ubytka v chorvatsku (známa tam ma vilu)najblžšie pôjdeme asi tiž tam. Ale kedy to bude to netušim 😠

iwuskaaa
16. máj 2009

Ahojte všetky dievčatá 🙂 ,
Sunny, konečne si zavítala po dlhej dobe na MK, teším sa 😵 .. keby nebol FB, ani neviem ako sa máš 😀 ...chudáčik maličký, keď sa musí takto trápiť, ach jaj 😒 ...skoré uzdravenie mu prajem 😉

Lucka, to ubytko vypadá super 😵 ...no Ty si zabudla povedať, že ideme aj my 😀 . Ty si už zabudla, že ja som Vaša au-pair 😀 ...termín mi vyhovuje 🙂 ...

Janka, niekedy príď do mesta, keď si sama... 😀 , pôjdeme na pivko 😝 .
Ináč, IP 😉 a papiere máš u nás... 😉

No a ešte jednu novinku máme 😵 ...vymenili sme kočík 😵 😵 😵 ...pridali sme sa do klubu k Janke a Lucke...fičíme na Jané 😀 😵 😵 😵 ...už sa teším na zajtra, pôjdeme na prechádzku a dúfam, že Dávidko bude spokojný s novým fárom 🙂

Pekný večer prajem 😉

jajus
16. máj 2009

Ivka dakujem za to číslo aj papiere 😉 ja sa ozvem a dojdeme ked bude tobinko ok.
Inak prečo si zmenila kočík? Akej farby? 😉

iwuskaaa
16. máj 2009

Janka, jasné ozvite sa, budeme sa tešiť, hlavne na to pivko 😀 ...
A prečo som zmenila kočík? No chcela som zmenu 😀 , žiadalo sa mi už niečo iné, nové...veď sme ho mali 8 mesiacov 🙂 . Ale poviem pravdu, bude mi veľmi ľúto za našim prvým kočíkom 😢 , ale zmena je život 😀

iwuskaaa
16. máj 2009

Jaj a farbu som zabudla napísať - červeno čierny 🙂

sunny6
16. máj 2009

lucka ten apartman vyzera super,to sa ale nachodite k moru co som pozerala fotky 😀 😀 😀 ...
tal vidim ,ze vsetci maju radi chorvatsko,ja som bola len na Makarskej a tam sa mi velmi pacvilo,mne ani o ten piesok tak nejde,ako o teplo a atmosferu,a tam kde ideme -ostrov VIR boli nasi min.rok a vravelmi ze su aj pieskove plaze aj kamienkove (tie pieskove asi bude umelo vytvorene ,alebo tie drobunke kamienky co su ako piesok-to este zistim) ...no a nas to bude stat 250libier ,idem z malym a platime len za letenky,ostatne hradia stary rodicia 😀 😀 😀 ...vsak oni idu autom nech naberu papanie,a inak by nam to aj tak financne nevyslo kedze to bude 3 krat co pojdeme na Slovensko tento rok a letenky isli hore ,tak to mam ako 4 dovolenky tento rok...este ze ma v robote pusti 😉

Iwka dakujem za uvitanie,ano musim sem castejsie zavitat.....ved ja si vas sem tam precitam,len velakrat nestiham pisat,ale fotky vzdy mrknem 🙂
A aky mas teraz kocik? Mne sa najlepsie osvedcila klasicka bugina,jednoducha,rychlo uskladnitelna a mala 😉

lucka23
17. máj 2009

ahojte. no snad to tam bude take ako na fotkach. 😀 zvalka aj vase ubytko nevyzera zle. hlavne ten tobogyn na plazi moze byt super. 😀 😀 😀

nas to vyjde 7800 sk bez dopravy a stravy co je celkom slusna cena.

ivka jasne ze ta berieme. a som rada ze termin vyhovuje 😀 😵 inak janka mohla by si v utorok zavitat do DT aj ja som sa slubila tak dame spicha u ritiera. 🙂 a ivka si sa ani nepochvalila ze kupujes nový kocik. iba som nedavno nasla tvoj inzerat. super s jane budes isto spokojna. 😉

zvalka
17. máj 2009

Ahojte 😉 lucka,7800 na vas troch? To je super. My tiez na 2 os. cca 8tis. Tak ak budete spokojni,das nam kontakt,mozno o 2-3 roky skusime Tucepi 🙂

jajus
17. máj 2009

lucka mohli by sme sa stretnuť beriete aj drobcov? Inak to je super cena 😎 predpokladam že lukaško to ma zadarmo. my pôjdeme možno narok ak sa bude dať. Ja som kukala niečo na slovensku ludia to su ceny 😔 za tie peniaze čo pýtaju len na 3 dni by som mala chorvátsko all inclusive hrôza nedam na slovensko ani korunu to radšej peniaze odložim a pôjdeme orok. Ivka nič ine neostáva len napustiť ten náš bazén a chorvátsko budeme mať u nás 😀

petullia
17. máj 2009

caooo. iwi! aj my mame jane! 😠 😀 ale budes s nim istotne spokojna 😉
zvalkaaaa... teraz to priiide! 😀 dufam konecne! 🙂
joj zavidim vam tie dovolenky... ale tak v dobrom...chapete?! 😝 😀
my sme sa mali ist vcera fotit ku Gabike, ale Petruska bola choraaaa, ma teploty polozili na lopatky, ta som pekne doma funela pod perinou a ziadne cackanie a fotenie sa nekonalo 😢 , ale dobehneme zameskane samozrejme! 😀

iwuskaaa
17. máj 2009

Lucka, my sme kočík ani neplánovali vymeniť, to prišlo tak...zrazu 😀 ...zo dňa na deň 😵 . Dnes sme ho vyskúšali, sme spokojní a hlavne Dávidko 🙂 😵 .

Janka, jasné, že berieme aj krpcov, tak príď aj Ty, dobre? Lucka a môj pozýva aj Tvojho, že ak príde, tak pôjde aj môj, aspoň im dáme deti, nie? 😀 Janka aj o Tobinka by sa mohli postarať 🙂
A o koľkej asi dáme to stretko? Lucka, to si navrhni Ty, Ty si pracujúca, my sme dovolenkujúce 😀

Janka, neboj nič, napustíme bazén, prisypeme aspoň 5 kg soli a Chorvátsko a more a stvorené 😀 , aj all inclusive bude, no nie? 😅

Peti, tak je čas založiť klub Jané 😀 a budeme chodiť na zrazy 😝