Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

iwuskaaa
25. jún 2009

Lucka, neviem, ale asi nie, s kočíkom to asi nebude najlepšie 😕 ...no uvidíme 🙂 ...
Kde ste baby fakt všetky, to Vám nieje ľúto, že naša téma zapadá prachom? 😀

iwuskaaa
25. jún 2009

Janka, ten červený svetrík je super 🙂 ...

kodada
25. jún 2009

no pekne, takze vsetky ste za chlapca ...

arimzv
25. jún 2009

ale vytesime sa aj z dievky 🙂 aspon vidno ako drzime spolu 🙂

kodada
25. jún 2009

mirka hlavne ty by si mala chciet partacku pre natku ... ale chapem ta, natka si bude mat aspon s coho vyberat 😀 😀 😀

lucka23
26. jún 2009

ahojte. tak snad nam dnesa dada prezradi co sa skryva v brusku. 😀 smozrejme ze jej tu babu prajem ale tipujem nieco ine. 😅

lucka23
26. jún 2009

no tu fakt teda zije. kde ste vsetky? asi si idem najst ine forum 😀 😀 😀 😀 😀

kodada
26. jún 2009

ahojte kocice, tak som tu ... a cakam CHLAPA 😎
no proste, prvy zaber ... dosiroka roztiahnute nohy a vtak na celu obrazovku
celkovo sa sono nevydarilo, tvar sme nevideli ani v jednom zabere, a to to skusala trikrat, raz po polhodinovovom casovom odstupe, doktorka sa snazila ale nic ... buduci piatok idem znovu

mimi21
26. jún 2009

dadi ahoj
som rada, z si OK, a uspesne napreduje tvoje tehu 😵
uz si nas majovky nebola davno KUK 😕

arimzv
26. jún 2009

jej Dadi, super, blahozelam 🙂 no ako sme sa vsetky super zhodli
Natku nebudem mat strach pustat na disku do Ministri, bude tam mat tolko kamaratov co na nu daju pozor 🙂
a kto Ti robil sono? kamodova? a ako s tou komisiou? uz si ju mala?

zunka
autor
26. jún 2009

Ahojte, tiež som chcela napísať chlapec a aj to je chlapec 😀 . Som zvedavá na meno.
Ešte zvalka chlapa a môžme pomaly aj futbalovú jedenástku zostaviť - budeme mať vlastný klub.

My sme celé dni vonku. Šimi má také nové auto a zaľúbil sa do neho, tak aj keď prší sme vonku a vozím ho popri dome pod balkónom. V noci sa u nás nič nezmenilo a už by sa teda mohlo 😠 , ale cez deň keď spí v postieľke a prebudí sa, tak ho preložm na posteľ "nacucnem" a spí ďalej - niekedy aj 2,5 hodky. Aj ráno, keď sa okolo tej 4 -5 hod prebudí a mne sa ešte nechce vstať, tak ho dám k sebe nacucnem a ešte čoto pospí. Ak sa prebudí, tak sa aj sám obslúži, chytí ma za nočnú košeľu pritiahne sa a už cucká. A keď je už riadne prebraný a ja nejavím známky života, tak ma hryzie a štípe a má z toho ohromnú radosť.

jajus
26. jún 2009

ahojte dadi gratulujem ku chlapcovi 😎 no len tak dalej a vážne ta futbalová 11 môže byť. No čo počúvam rodia sa samí chlapi.
Zuzka tak to je zlate ako sa sam obslúži to som sa zasmiala. My sme tiež stále vonku, to je ta výhoda bývania v dome, že aj ked prší môžeš byť vonku buť v altánku alebo pod strechou,lebo toto počasie už naozaj stačilo.
Nam stále idu tie očne zubky a nie a nie isť von 😠 dnes sa pýtal kakať ale unas kakať a cikať je cccc
no a ja som ho davala cikať a on chudatko chcel kakať a to sa nám stalo 2krát tak sme sa pokakali 😅 taky ostal zahanbený tak som ho utešovala že to nič že sa to niekedy stáva a on sa smial (no ja som si myslela že ked kakal ráno tak už nebude) ale to z tých zubkov moje už nech su vonku. 😔

iwuskaaa
27. jún 2009

Dada, gratulujem k chlapovi 😉 . Takže tipy nám vyšli 🙂 ...a vyjadruj sa slušne, vraj vtáka 😀 ...chudáčik 😝
Lucka, boli ste na rozprávkovom lese? Počasie sa zase muselo pototo 😠

jajus
27. jún 2009

Ivka ten rozprávkový les bol v Stožku? Vy ste boli?

petullia
28. jún 2009

Cawte babule... dobre ranko 🙂 Na FB som pridala fotky od Gabiky... aj ssem by som ich supla, keby sa mi xcelo zmensovat a este keby sa mi xcelo ako sa mi nexce... 😀

petullia
28. jún 2009

Prekonala som svoju lenivost 😀

martina1305
28. jún 2009

uz som kukla, mas aj IP 😎

pupi78
28. jún 2009

Petu, no krásne fotky, čo dodať. 😉

petullia
28. jún 2009

dakujeme 😀 ja sa tiez vytiesam, ze jaka caja matka a ti moji chlapi 😝 😀

pupi78
28. jún 2009

Babule, ak by ste chceli....kraťasky....mám na predaj....malý to darček. 😠
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5944513

arimzv
28. jún 2009

Peti fotky su paradne, ste ozaj vojenska rodinka 🙂

zunka
autor
28. jún 2009

Jéj Peťa, no to je paráda. Úplne dokonalé perfektné a nápadité. Malý je veľmi pekný chlapček. Už sa mi na nášho veľmi nepodobá, lebo Šimonko sa tak zaokrúhlil, že má tváričku ako lopta okrúhlu. 😀

lucka23
29. jún 2009

dadi gratulujem k chlopovi. 😵

peti nadherne fotky a ty jaka modelocka. 😵 malý nema chybu na spapanie je. 😵

ivka ano boli sme a bolo uzasne. aj napriek pocasiu. bola tam taka super nalada ze cloveku ten dazd ani nevadil. 😀

sunny6
29. jún 2009

Ahojte kocky,
gratulujem k dalsiemu chlopovi do partie,ti aj tak prevysuju 😉

No ake to mate pocasie,som pocula ze vam prsi,no pre zmenu tu v UK je nadherne,az tropicke horucavy 😀 joj ale sa tesim,lebo ja slniecko zboznujem a to dnes mam aj volno 😉

Idete niekto na podhajska feste? Mi ideme lebo muz tam hra s kapelou,a je to aj celodenny vylet ,lebo cez den tam budu aj atrakcie pre deti a vecer hudba.Len navrh ak sa nudite na 11.jula 2009

Neviete mi niekto poradit transport z Ba letiska na podhajsku? Moj muz je lenivy ist vlakom,alebo busom,ale ak nic nezozenieme bude musiet,pisala som jednej spolocnosti o preprave a ti chcu 120 euro za to,co je dost ved je to len 100 km,a to by sa nam asi viac oplatilo prenajat auto na vikend,no vobec neviem,neppoznate niekoho s vacsim autom co by to urobil povedzme okolo 60 az 80 euro?

lucka23
29. jún 2009

sunny ja ti neporadim nikoho takeho nepoznam. inak kukala som foto zo svadby a ina kocica si bola. 😉 a este otazka z kade sa poznas s Luciou Drahonovou? 😅

sunny6
29. jún 2009

lucka diky,ale medzi tymi mojimi kamoskami slovenkami som sa citila dost velka 😨
s Luciou sa pozname od mazoretiek ,co sme spolu chodili pred 10 rokmi,a ona teraz chodi s Ondrom Vrtichom tak s nim bola na svadbe .,tak sme sa po dlhej dobe nahodne stretli.Preco sa pytas? Ty ju tiez poznas?

lucka23
29. jún 2009

jej aj ty si bola mazoretka? 😵 ale netrep ze velka fakt kocanda si 🙂 ja som s luciou chodila na zakladku a spolu sme vyrastale lebo býva o 6 poschodi nizsie. 😀 svet je malý. 😀

sunny6
29. jún 2009

no ano pysne sa hlasim k zvolenskym mazoretkam 😀
to svet je teda maly ,tak tebe to susedka bola .....
tak matka uz vydata,aj spolu byvaju? ja ani neviem sem uz ani ona nemrkne,tak neviem co ma nove...

lucka23
29. jún 2009

ja som vzdy s obdivom pozorovala mazoretky na hokeji. 😀 😀 😀
matka byva v stozku tam maju s jancim byt. uz vyse roka. inak nove nema nic. uz by aj nejakeho potomka mohla naplanovat aby mal lukasko partaka ale na to si asi este pockame.

sunny6
29. jún 2009

hej a vidis ja som ten hokej neznasala ako po nas kolkokrat pubertici hadzali 10 halierniky a niekedy aj popcorn 😠 ...taka trauma 😀
Ved som na nu myslela ze by uz rodinku mohla zacat,ale nech sa mladi sami rozhodnu ,kedy budu ready .....ved mozno budete obe v tehu naraz nie,ved Lukimu by sa tiez zisiel surodenec ci nie?