Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

zunka
autor
8. júl 2009

Peťa, tam sa nadstavuje aj citlivosť, možno ste to trošku pootočili tým gombíčkom. Aj mne sa s tým malý hral a nadstavil to inak, že keď len tak potichunky ležal a dychal plytko, tak to vrieskalo. Potom som to musela dať zase naspäť na takú citlivosť ako bola.

K tomu stretku, budúci týždeň niečo máme, ale ten potom od 20.07. by sme mohli. A keďže je to zatiaľ jedno či víkend alebo týždeň, ja som za týždeň.
Janka, no neviem či bude tento rok letecký, asi nie sú veľmi prašule na to. Ale neviem isto. Vlani to bolo posledný augustový víkend.
A 7.-9. augusta je tu Očovská hruda - niečo ako detvianske slávnosti, len trochu v menšom.

kodada
8. júl 2009

ahojte babulky, no konecne sa tu rozbehla vacsia konverzacia 😉 nam dnes zacali robit strechu
stretko ... mne je to tiez jedno ci cez tyzden ci vikend ... mirka pojdeme vlacikom, natka bude mat zazitok 😀 😎
v Ocovej nemaju rekonstruovat letisko? nieco take som pocula

k tej mojej komsii ... nepacil sa im datum na mojej druhej PN, tak mi obe PN dalii na rovnaky datum. Co s toho vzide? Uvidim ked mi pridu papiere zo socialky, ale predpokladam ze pridem o peniaze z DNZP, kedze mi do 270 dni platenia chybalo 11 dni ☹

arimzv
8. júl 2009

Dadi do ocovej bohuzial vlak nejde, sudruhovia tam nenamontovali kolaje 😀

arimzv
8. júl 2009

joj a natka ta lubi vlacik, ta by len cestovala 🙂
to je teda ozaj blbe s tymi pn? ked platis a potom nic z toho 🙄

kodada
8. júl 2009

jaaaj, no fakt ... uz mi to tak vecer nezapalovalo, mam toho na dnes dost a zajtra pokracujeme 😉 tak pojdeme autobusom
nechcem predbehat, ale asi to skonci tak s tou PN, vsak uvidim ... ale ak mi to dodrbe aj matersku, ma rachne

petullia
9. júl 2009

Zuni my nemame taky monitor na nastavovanie... my mame nanny a ten je vysokocitlivy stale... a ved nam sa to tiez spustalo, len ked som ho zabudla vypnut a maly bol von... to ma prve napadlo, ked to zacalo vrestat, kto ho vytahuje z tej postele uprostred noci.... no chapete toto!!! az potom mi trklo ze do kelu, sak on sa mozno pozabudol chalan... som o tom dost citala este v tehu, ze deturence do roka jednoducho "zabudnu" dychat a nedychaju, a staci ich len drgnut a napadne ich... jaj! mam sa nadychnut 🙂 ... uz s nadhladom, ale hej vystrasila som sa... esteze ten monitor mame, bo ty vole... to by bol aky budicek rano... 😢 sesternica sa mi skoro zadusila takto ked bola babo, nastastie si to vsimli, nahodou ju sli kuknut a babo modre 😔 a ten monitor je dost citlivy... bo ked sa len postielky chytim ta blikoce... aj ked tam maly neni... 😕 musi byt len tak volne aj bez najmensieho pohybu, ci dychu ta postel... no uz je to fuk... malinky odvtedy pohodicka, nic sa nedeje,, ta so zvasenou opatrnostou fungujeme dalej... 😅
Dadi ta dufam, ze sa to vsetko nejak vyriesi v tvoj prospech!!! 😉

iwuskaaa
9. júl 2009

Mirka, ja sa z Teba ušúľam, že súdruhovia 😀 😀 😀 ...
Dadi, aj ja prajem, nech sa to všetko vyrieši v Tvoj prospech...katastrofa na tomto Slovensku toto 😠 ...
Kto sa chystáte na FSP? 🙂

petullia
9. júl 2009

FSP??? 😕

iwuskaaa
9. júl 2009

Peťka, Folklórne slávnosti pod Poľanou 😀 😀 😀 ...príď si zaspievať a zatancovať 😀 a vypiť 😀 😀 😀

jajus
9. júl 2009

ahojte peti aj my sme mali nanny teda aj mame len je už odložený, presne ako píšeš do jedného roku môže sa stať že kedykoľvek prestanu dýchať drobci. Preto na monitor dychu nedám dopustiť, bola som omnoho kludnejšia.
Ivka my ideme asi zajtra lebo miška ma vystúpenie večer. A v sobotu idme na výlet do balogu, mne sa s malym nechce tlačiť s kočíkom medzi ludmi a aj tak by z toho poriadne nič nemal.

lucka23
9. júl 2009

my pojdeme na slavnosti asi v sobotu. s malým na kolotoce, dufam ze nejake tam budu 😀 ale tiez sa mi moc s malým nechce tlacit v dave a neviem ci by mi uz osedel dlhsie v kociku.

iwuskaaa
9. júl 2009

Lucka, kolotoče sú tam už od soboty, takže neobídete na prázdno 😀 ...
Janka, ja by som chcela ísť na program tiež, ale asi v sobotu, vystupuje Nicolka, tak ju kuknúť 🙂 . Zajtra ideme sami so Stankom, ale tiež len tak na dve hodinky 🙂 .
Super - Balog 😉

jajus
9. júl 2009

Ivka tak sa možno aj stretneme zajtra večer. No v Balogu chceme isť o 10.00 na železnicu do toho lesníckeho skanzenu nech ma maly zážitok a potom tam som zvedavá na program ale tobinko pílky môže tak snáť sa bude mať načo dívať aj vrtulník tam má byť tak som zvedavá. 😎

arimzv
9. júl 2009

my s natkou asi tiez zbehneme, zavisi od kamosky ci sa jej bude chciet soferovat, len tak na chvilu na otocku, pokukat a domov, kym to budu deti zvladat

lucka23
10. júl 2009

ahojte. tak mne majo prave volal ze asi ideme na slavnosti predavat zmrzku. 😨 nie som moc nedsena lebo celý vikend v tahu ale co uz. aj ked si myslim ze zmrzka tam moc nepojde kazdý si da radsej klobasku alebo mäso. 😀

iwuskaaa
10. júl 2009

Lucka, to je super 🙂 . Ak si nemala niečo dôležité na víkend, tak v ťahu to nieje 😀 . Neboj sa, deti majú radšej zmrzlinu ako klobásky a mäsko, takže ja si myslím, že pôjde 😉 ...
Len to počasie ma štve, začína sa nejak zaťahovať 😠

lucka23
10. júl 2009

vsak to ze mi ked niekde ideme so zmrzkou tak je na figu pocasie 😀 tak ale aspon to mame na co zvalit ked sa poserka pocasie. bude to koli majovi a zmrzke. 😀 😀

iwuskaaa
10. júl 2009

Lucka! Odkáž Majovi, nech nejde so zmrzkou na slávnosti!!! Lebo ak bude pršať, tak... 😀 😀 😀

lucka23
10. júl 2009

😀 😀 😀 oki ivka odkazem 😀 len mna moc neposlucha tak neviem neviem. 😀 vy idete uz dnes kuk?

iwuskaaa
10. júl 2009

Dupni nohou! 😀
Chceme ísť okolo 16 tej, bez malého. No iba v tom prípade, ak nebude pršať 😖

lucka23
10. júl 2009

oki idem dupnut. ak hp tam uvidis tak moc to nepomohlo. 😀 😀 😀

jajus
10. júl 2009

ahojte lucka tak len dupaaaaaaaaj nech neprší 😀 my tiež pôjdeme ale okolo 17tej, dnes by aj mohlo pršať len zajtra nech je pekne.
lucka a Majo už nema nohu v dláhe?

lucka23
10. júl 2009

janka uz nie uz asi mesiac je bez dlahy. vcera uz bol aj na treningu 😠 no s tým pocasim to nevidim ruzovo. tu na krivani uz prsi 🙄

jajus
10. júl 2009

lucka to su chlapi, čo už snimi niekedy len vyťahať za uši 🤐 ,do kelu aj tu prší ☹
Ivka a Stanči bude mať ten zápas zajtra ak bude pršať?

lucka23
10. júl 2009

veru janka vytahat za usi. 😠 a ak ani to nepomoze povesit do prievanu 😀

jajus
10. júl 2009

lucka že povesiť do prievanu 😀 😀 dobre

arimzv
10. júl 2009

Lucka zabudla si dopisat ze za gule zavesit 🙂

lucka23
10. júl 2009

no v tom prievane skonci ak si zas nieco na futbale spravi. a bude tam za nieco visieť. 😀 😀 😀

arimzv
10. júl 2009

len nech Ti este majo pomoze druhe babo splodit a potom ho uz mozes zavesit 🙂

lucka23
10. júl 2009

😀 😀 😀 oki mirka isto by bol spokojný so svojim poslanim. splodit babo a moze sa ist dat zavesit. 😀 😀 😀