Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

zvalka
12. máj 2011

@lucka23 😵 😵 😵 😵 😵 😵

strapanik
12. máj 2011

@lucka23 Lucka, to bude teda fantasticky darcek, gratulujeeeeeeeeeem!!!! 😵

@jajus Zelam vam vsetkym skore uzdravenie!

zvalka
12. máj 2011

@lucka23 - blahozelam ti aj ja a budes mat najkrajsi vianocny aj 30tkovy darcek, aky si si len mohla priat 😵 😵 😵

jajus
12. máj 2011

dakujeme babule 😵
Lucka 😵 blahoželaaaaaaaaaaaaaame, tak vidiš dožila si sa 😀 tak bezproblemove tehuľkovanie, nech všetko ide ako ma podľa tabuliek a drobček nech kraaasne rastie 😵

arimzv
12. máj 2011

Lucka skveléééééééééééééééééééé 🙂
Gratulujem 🙂

lucka23
12. máj 2011

babule dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem. 😵 😵 😵 😵 strasne sa tesim. 😵 len ten termin uffffff. ale urcite budem prenasat aspon tyzden ako lukaska. musiiiiiiim. 😀 😀 😀

zvalka
12. máj 2011

@lucka23 no uvidis, a mozno uz budete stedrovecerat doma vsetci styria 😵 😵

lucka23
12. máj 2011

janka veru len nech pekne rastie fazulka. uz na zaciatku ma fajne vystrasila nevedeli jej najst srdiecko. ☹ ale uz je to vsetko ako ma byt tak som happy. len nejak to vsetko viac prezivam a viac sa bojim. 😅

lucka23
12. máj 2011

@zvalka no uvidime mirka. skor to vidim na to prenasanie 😀

zvalka
12. máj 2011

@lucka23 ale to je normalne 😉 kazda netehula upokojuje tehulu, ze urcite to bude dobre, a ze sa nema bat, ale kazda tehula ma strach, to je prirodzene. 😉 pamatam si, ked som ja bola tehu, tak si vravela, ze ty si si pri lukym ani take nepripustala vobec, ze si sa nebala vobec 🙂 tak sa neboj ani teraz 😵
no a ak budes prenasat, tak budes mat mozno 1.1. 2012 😎

lucka23
12. máj 2011

@zvalka vsak to ze pri prvom ma ani nenapadlo ze by sme nemali mat srdiecko alebo ci fazulka bude sravne rast. teraz ma od zaciatku dost pobolievalo podbrusko, stale som mala v hlave ci to nebude mimomaternicove, potom to s tym srdieckom a tym ze sme 2tt pozadu. ale musim mysliet pozitivne a verit ze vsetko bude oki. 😵

zvalka
12. máj 2011

@lucka23 2tt pozadu? 😕 to ako myslis? nerozumiem.. velkostou nie je na 8tt ci ako?

lucka23
12. máj 2011

@zvalka podla sona vyslo ze som len v 6tt. 😒

zvalka
12. máj 2011

@lucka23 to nevadi, hlavne je, ze je srdiecko a coskoro to urcite dobehne 😵 😵

iwuskaaa
13. máj 2011

Luckaaaaa, teším sa s vami, to je super správička. Vidíš, dočkala si sa 😉 🙂 .
Prajem Tebe bezproblémové tehotenstvo, nech si bruško užívaš plnými dúškami, nech ťa netrápia žiadne nevoľnosti a bábätku tiež prajem, nech sa mu u teba dobre býva a vydrží do úplného konca 🙂 😵 .
A k dnešnému výročiu vašej svadby vám prajem veľa veľa lásky, trpezlivosti, lebo tej nikdy nieje dosť 🙂 😀 . Dobre to oslávte!
Janka, prajem skoré uzdravenie všetkým, posielame pozitívnu energiu 🙂 .
Ja som si včera išla ľahnúť už o deviatej, ale viac takú chybu neurobím 🙄 . Vstala som ako mechom praštená, čím viac spím, tak je to horšie, ach 😝

lucka23
13. máj 2011

@iwuskaaa kriste pane ivkaaaaaaaaaaaaaa. 😀 😀 😀 este ze ta mam. ja som uplne zabudla ze mame vyrocie. 😨 🤐 😅 😀 fu bezim do obchodu nieco kupit. tak toto sa mi este nestalo. ale tak mam vyhovorku - tehudemencia 😀 v stozku mame letne kino a dnes hraju mamma mia tak poviem ze to som naplanovala na vyrocie. 😀

zvalka
13. máj 2011

@lucka23 ale tak najkrajsi darcek uz mas pre maja v brusku aj tak 😵
na to letne kino som aj ja rozmyslala ist, ale na mamma mia som bola v kine a videla som aj doma asi dvakrat 😎 super letny filmik, muzikalny, same abba pesnicky 🙂

lucka23
13. máj 2011

no zeny neviem neviem co sa vam na tom paci ze mi musela ivka pripominat vyrovcie. 😀 😀 😀

lucka23
13. máj 2011

@zvalka ja som na tom nebola a vsetci chvalia tak chcem ist. dufam ze pojde majo so mnou ked uz mame to vyrocie. 😀 😀 😀

iwuskaaa
13. máj 2011

@lucka23 ako Lucka, asi si povieš, že som vadná, že to ovládam, ale ja mám v hlave automatický kalendár, ja si pamätám asi všetky dátumy 😀 😀 😀

lucka23
13. máj 2011

@iwuskaaa vdaka bohu ivka za ten tvoj kalendar 😀

zvalka
13. máj 2011

@lucka23 mne sa pacil hlavne ten napad, ze ho vezmes na romantiku do letneho kina luci 😉

a fakt sa oplati vidiet, ale pravda je, ze je to taky skor babsky film 🙂

@iwuskaaa ano? tolko si toho pamatas? no to si dobraaa 🙂

lucka23
13. máj 2011

no ja si tiez pamätam ze ika sa vydavala 1.9 lebo to sme boli akurat na prvej dovci s malym a nemohla som jej ist na svadbu. a zvalka 8.9. to sa zase maly prvy krat pretocil z chrbatika na brusko. 😀 😀 😀 teda dufam ze su tie datumy spravne. 😅

iwuskaaa
13. máj 2011

@lucka23 sú správne áno 😀 😀 😀 . My s Mirkou tento rok už štvrté výročie oslavujeme, však? 🙂 .
Janka tiež piate, 22. júla 😀

lucka23
13. máj 2011

vidis janku som nevedela. viem ze v lete ale datum som nevedela. 😅 boze ivka tak tomu sa povie fakt pamät. 😵

zvalka
13. máj 2011

@iwuskaaa no ty mas dobry kalendar v hlave 😉 😉 a znie to neuveritelne, ale uz stvrteeeee 😕 😕 ako je to mozne, sak len teraz som sa vydavala 😲 😀 😀 a ano, janka mala svadbu na polane v lete rok predo mnou, sme sa tam stretli v nedelu po svadbe, niesla si saty svadobne @jajus 🙂 a pytali sme sa, aki boli spokojni, kedze sme si isli aj my tam termin zarezervovat 🙂
@lucka23 ty si takto pamatas datumy, kedy sa co lukaskovi podarilo? no teda, ja to neviem, mam poznacene, ale nemam v hlave presne... ano 08.09.2007 🙂

lucka23
13. máj 2011

@zvalka no akurat tento jeden si fakt pamätam. zato ze som sa akurat obliekala na tvoju svadbu a maleho sommala na deke a zrazu bol na brusku a reval. tak som si myslela ze som ho tak ja dala. obratila som ho a o chvilu znova rev. 😀 a veru aj ja mam pocit ze len teraz som riesila svadobne saty a ono je to uz 5 rokov. 😨

zvalka
13. máj 2011

@lucka23 no pri detoch mam pocit, ze ten cas straaaaaaaaaasne leti 😲 ved niekedy som si myslela, ze 3 roky byt doma, ze je to hrozne dlho, ale veru, uz mi ubehlo 1,5 roka a ani neviem ako. 😅 materska podla mna hrozne leti.

strapanik
13. máj 2011

Veru leti, Natalka ma uz 8,5 mesiaca a ja som ju predsa nedavno porodila!
Ivka, to mas teda famoznu pamat!

iwuskaaa
13. máj 2011

No baby, keby som tak mala pamäť na všetko, nie len na dátumy, to by bolo oveľa lepšie 🙂 . Nebojte sa, v škole som taká excelentná nebola 😀 .
Mirka, ja dokonca viem, kedy si sa vydávala aj ty 😀 😀 😀 . Pripomeniem ti? Aby si nezabudla ako Lucka 😀 .
Ja si u Dávidka pamätám, kedy začal chodiť, lebo to bol krásny dátum, 9. 9. 2009 😵 . Iné pokroky som až tak nefixovala.
Máte pravdu, čas neuveriteľne rýchlo letí. Nedávno sme riešili svadbu, vyberali šaty, riešili výzdobu, kyticu, obrúčky...a už budeme mať pomaly všetky po dve detičky 😵 . Treba si to užívať, lebo o chvíľu tu bude čas, keď sa budeme musieť vrátiť do práce, deti budú v škôlke a to bude zas len kolobeh - ráno vstať, vychystať deti a seba, odšikovať deti....ísť pre deti, navariť, povenovať sa im, okúpať ich, uložiť spať a taaaak dookola. Ale radšej na to ešte nemyslím 😨 .
Baby, veď náš Tomáško ide mať v nedeľu už 9 mesiacov! 😕 😕 🤐 . Teraz sa narodil a už má za sebou 9 mesiacov!