Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

kodada
29. apr 2009

miri mne podla vsetkych tabuliek vychadza dievcatko 😀

lucka23
29. apr 2009

dadi myslim ze paralen sa moze. ja som si ho tiez davala od bolesti.

zvalka
29. apr 2009

Dadi,paralen pisu ze so suhlasom lekara :-/ tak neviem.radsej skus vydrzat

kodada
29. apr 2009

do zajtra obeda sa asi budem skrabat po stenach ...

lucka23
29. apr 2009

dadi ja som to konzultovala s mojim zubarom a povolil. aj ked som mala teploty tak mi gyn. povedala ze paralen si mam dat

iwuskaaa
29. apr 2009

Ahojte,

Dadi, už sa ozývam neskoro, ale na bolesť v tehu môžem homeo Cephyl 😉 . Okrem tretieho trimestra, ja som sa to dozvedela iba minulý týždeň, takže ja som sa ním veselo napchávalo celé tehu 😀 , keď niečo bolelo 😀 . Ešte aj večer pred pôrodom na migrénu som dva spapala 😝 ...

Janka, ok, tak termín nám nedáš? 😀

A čo sa týka pohlavia Dadky a Mirky, tak myslím, že obaja chlapi 😉 . Mne to totiž zvykne vyjsť 😀 ...
A keď som bola tehotná ja, ja som cítila hneď od začiatku, že to bude chlap. A na sone sa Dr. spýtala, či vieme už, čo to bude a ja som jej povedala, že chlapec...a ona...a to ako viete? 😀

zvalka
29. apr 2009

Presne Iwus.ja to citim rovnako 😀 som si nejaka ista tym chlapcekom 😀 aj manzelik.. Ale to je asi uz o inom 😀 chlapi...

jajus
29. apr 2009

Babenky ahojte ja sa musim pochvaliť tobinko sa prave pýtal kakať a pekne kakol a cikal do nočníčka 😀 dufam že to už tak bude stále. Lebo aj ráno krásne cikal do nočníčka 😵
Ivka ak chcete dojdite aj zajtra ja nemam nič budem sa tešiť

ivkamt
29. apr 2009

Ahoj maminky zo Zvolena.. Som sa Vám sem trošku vtrela, lebo by som Vám chcela ponúknuť zorganizovanie narodeninovej oslavy pre Vaše detičky..Už pár rôčkov prenajímame krásnu chalúpku a súkromie tu unás v turčianskej kotline/ideálne postredie na prechádzky, oddych a relax/ a tento rok sme sa rozhodli zamerať naše zariadenie na malé detúrence/Nakoľko aj ja jedno šidlo mám a na Slovensku nieje moc zariadení takéhoto typu a ked, tak sú dosť finančne náročné../V týchto dňoch sa u nás dobuduváva pekné detské ihrisko s pieskoviskom a celkovo upravujeme prostredie tak, aby sa tam detičky s rodičmi cítili dobre, preto sme sa rozhodli, že ponúkneme Vám maminkám možnosť osláviť výročie Vášho krpčeka bez stesov a vybavovačiek, tu u nás..Naše služby : zabezpečenie záhradnej výzdovy, balónov, narodeninovej tortičky, občerstvenia,..a iného podľa Vašich požiadaviek.Naša ubytovacia kapacita je 13 dospelých ľudí, takže sa dá zorganizovať aj oslava pre viac detí. Mohli by sme tak zorganizovať Vaše stretnutie spojené s narodeninovou párty .Samozrejme je možné sa u nás ubytovať a užiť si pekný víkend alebo dovolenku aj bez narodeninovej party 😎 .Ak by ste mali nejaké dotazy, prípadne pripomienky, tak rada na všetko odpoviem..Pekný dník

arimzv
29. apr 2009

Jani super, tesim sa s Tebou 🙂

arimzv
29. apr 2009

jani prezrad ako sa Ti podarilo Tobinka naucit sa pytat, natka to urobi do nocnika ale ked ju ja posadim, pytat sa nepyta

lucka23
30. apr 2009

janka parada. tobiasko je velmi sikovny. my tiez uz cikame na zachod, vcera sa dokonca aj sam pytal ale aj do plienky sa nam paci. proste ked si zmysli pocika sa do plienky a ked ma naladu tak sa vypyta. ale ason viem ze si to uz uvedomuje. 😀 len by to chcelo aby som sa tomu venovala ja kedze majo na to sere. 😠 😠 😠 a ked jemu cika do plienok nema vyznam ho poobede ked pridem z prace zacat nutit cikat do zachodu.

jajus
30. apr 2009

ahojte mirka presne ako pýše lucka aj nam ked sa chce tak sa pýta ked nie tak cika do plienky. Ale dávam ho stále na nočník včera od piatej po obede bol v slipkoch a po každej polhodinke som ho dala na nočník a cikol taký bol pýšný že tam cikal ja som mu pogratulovala a pochválila ho. Ale ja som mu hovorila že ujo nočníček čaka kedy sa do neho vycika a že ked sa pocika do plienky tak je potom nočníček smutný, dam mu ho k terase takže kuka von na hava a na traktor a vlak čo chodí vonku tak vydrži dlho na nom sedkať.
No sam sa pýta len ked ozaj ma chuť ale aj toto je pokrok na 19 mesiacov 😵

jajus
30. apr 2009

inak možno tu dlhšie nebudem zajtra ideme pozrieť mojich bývalých spolužiakov z výšky, potom v sobotu ideme zaviesť brata na letisko do BA (juj pôjdem kuknuť na floru), Ikeu a Kiku trošku sa odrelaxujem. Nedelu je omša za janika a ma aj narodeniny. No a okrem toho ideme odhlasiť internet a dame si ineho operatora. Tak možno sa uvidime až na stretku tak zatiaľ papa

lucka23
30. apr 2009

janka tak pekný vikend a ak sa tu nestretneme skor tak sa na vas v sobotu tesim. 😵

arimzv
30. apr 2009

natka ked ju posadim, tak sa vycika, este neciti tu potrebu, aby sa aj pytala, ale cakam to kazdou chvilou 🙂
skusim pouzit toho smutneho uja nocnika 🙂

lucka23
30. apr 2009

😀 😀 😀 mirka. ja uz anni na nocnik neucim ale rovno na zachod.

arimzv
30. apr 2009

zo zachodu je natka daka zlaknuta, a tam ju nemozem nechat samu, na nocniku ked sedka, tak sa mi lepsie aj beha po zabavky, aby som ju zaujala 🙂

jajus
30. apr 2009

tak ahojte ozaj lucka raz si zhanal svietniky http://www.kika.sk/cgi-bin/katalog.php?id=692&p=2

zvalka
30. apr 2009

Jajus,tak zelame pekny vikend a vidime sa na Lukaskovej oslave. 😵 a dadi,ty daj vediet,ci nam vysiel ten tip 😉 a co zubarka? Poliecila zub? Ja idem v pondelok na preventivku

kodada
30. apr 2009

ahojte, tak som konecne tu ... mam za sebou navstevu dokyho aj zubara... osmicka jer vonku - au-au-auuuuu, boli, akurat to odtrpuje
a na gynci ... vsetko je OK? zobrali mi krv na triple, male ma 97 mm, som 15+3 tt .... ak to pojde aj dalej takto a na kazdej kontrole mi uberie tyzden, budem rodit na vianoce 😠 a pohlavie nebolo vidno, ze je skoro, ale hlavne ze pred 2 tt tam videl pipika 😀

zunka
autor
1. máj 2009

Ahojte. Janka ma inšpirovala korálkami, tak som nakúpila a vyrobila som takéto náramky. Vonku, keď malý spí v koči tak som to prplala.
http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag...
http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vRefe...

zvalka
1. máj 2009

Kraaasne zunka 😵 to objednavas komponenty z koralky.sk ? No na tej Lukaskovej oslave musim od vas povyzvedat aj od jajus tieto vase vyrobne tajomstva 😀 ak by som naaahodou na materskej stihala,chcem sa takemuto venovat. 🙂 inac,uz vies,preco som sa zaujimala o tie uska zajacie 😉 pre nasho zajacika 😵

lucka23
1. máj 2009

ahojte ja len na skok som si odskocila od roboty. od rana makam ako fretka aby bolo vsetko tip top na oslavu. majo práve nafukal skakaci hrad tak sa neviem dockat kedy sa malý zobudi a zagratulujeme mu. 😵 😵 😵

zuzi nenachadzam slov. tie naramky su proste genialneeeee 😵 😵 😵 fakt klobuk dole pred tvojou sikovnostou. 😵

zvalka
1. máj 2009

jeeejda Lucka, tak VSETKO NAJLEPSIE Lukaskovi k DNESNYM 2 rockom 😵 😵 😵
nech maminu a ocka poslucha a cim skor cika a kaka sam do zachodika 😉

arimzv
1. máj 2009

Lucka Lukaskovi prajeme vsetko krasne k 2.narodeninam, nech je stale stastne a zdrave dieta 🙂 a nech si super uzije oslavu 🙂 a dobre sa napapa

iwuskaaa
1. máj 2009

Lucka, my sa tiež pripájame s našou gratuláciou 🙂 .
Lukáško prajeme Ti veľa veľa zdravia, radosti, vždy len úsmev na tváričke a nech máš šťastné a krásne detstvo 😵 . Dúfam, že si si dobre užil oslavu 😉 a s darčekmi si spokojný 😉 ...

My sme dnes boli od rána na chalupe, Dávidkovi sa veľmi páčilo, bol celý deň spokojný, ani nezaplakal 😵 . Ak sa mi ešte dnes bude chcieť, pridám fotky. Teraz idem hodiť sprchu a ideme žiť hokejom 😀 ...
Idem si Vás ešte prečítať 😉

iwuskaaa
1. máj 2009

Lucka, teším sa na fotky z oslavy 😉 , určite všetko dobre dopadlo, Ty si sa na to pekne poctivo pripravovala 😉 ...a čo Lukáško a darčeky? Určite je spokojný, hmm?

Zunka, si jednička...ten fialový je úplne super, budeš aj predávať? 🙂

Janka, tak sa len ponáhľaj s novým operátorom, budeš chýbať 😉 . Ale ešte Ti zajtra zavolám ohľadom Ikei 😀 , ja som otrava 😝

zunka
autor
1. máj 2009

Čaute, tak aj my máme za sebou oslavu - svokra mala narodky a Šimonko 4 mesiace 🙂 . Prvý krát mal oblečené rifle, bol bohovský v nich.
Mirka, no tak teraz už viem na čo si myslela, keď si sa pýtala na tie uši. Potom Ti ich požičiam, alebo sa prídete odfotiť 😉 . A mám aj anjelske a motýlie krídla 😉
A tie koralky a ostatné komponenty som objednávala z koralkovanie.sk - sú zo Zvolena.

Iwka, no celkom sa mi tie náramky zapáčili, tak možno aj na predaj, ak by ste chceli môžem porobiť. Ale netuším koľko by to bolo peňázkov, nerátala som to.

Lukáškovi prajeme všetko naj naj naj a nech má na ďalšie narodeniny darček v podobe sestričky 🙂

iwuskaaa
1. máj 2009

Zunka, tak to ohodnoť 😉 ...a nejaké fotky by si mohla hodiť, ja chcem vidieť Šimonka v rifliach 😵 ...
A aj Šimonkovi gratulujeme k 4 mesiačikom 😵 ...
Už som pridala fotky z dnešného dňa, ak chcete, kuk 😉