Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

kodada
5. jún 2009

no nase male je zatial kludne, chybe sa len ked si sadnem alebo lahnem ... tak uvidime, co sa z maleho hrosika nakoniec vykluje ... ale keby dlho spaval, to by mi najviac vyhovovalo 😉

zunka
autor
6. jún 2009

Jój Dadi, to by aj mne vyhovovalo 😀 . Ale nerob si nejaké ilúzie, aj Šimi sa zo začiatku správal slušne a len sem tam keď som bola v kľude sa ozval 😀 .

zvalka
7. jún 2009

ahojte, peknu nedelu vam zelam 🙂
Lucka, tak ako dopadla svadba? a sestrine saticky? nenasli ste nakoniec nejake v tom Nicole? 😉
Zuni, nepridas foto Simonka v tom cyklovoziku? Chcem sa Ta spytat...je tam aj brzda na rucke, keby som isla s nim na korculiach?
no a k tomu vianocnemu oblecku...musim zistit, ako sa tam pridavaju inzeraty...ja sa na mmb este az tak nevyznam a take klasicke vianocne oblecko som nenasla...ak by si naaaahodou Zuni niekde na nieco take natrafila, posles mi link? 😅 dakujem. 😉

lucka23
8. jún 2009

ahojte. tak my mame po svadbe. sice nedopadlo vsetko tak ako malo ale maťka bola krásna nevesticka. 😵 dobre sme sa zabavili a to je hlavne. 🙂 pridala som par foto na FB tak mozete kuk 😉

iwuskaaa
8. jún 2009

Lucka, videla som fotky na FB, boli ste všetci krásnučkííí 🙂 😵 , ale najväčší frajer bol aj tak Lukáško 😵 😵 ...
Nevesta pekná takisto 😉 .
A teraz sa nám môžeš venovať už viac, je po svadbe 😀 ...no sľúbila si 😀 ..

lucka23
8. jún 2009

jasne ivka budem. 😅 😀 v robote aj tak nemam nic na praci. 😀 ako ste vikendovali? som ta videla cez týzden s prechadzat po detve ked som sla do solarka. ale bola si s kamoskou tak som nechcela rusit 😅

iwuskaaa
8. jún 2009

Lucka, no teda si mohla rušiť v pohode 😀 ...mne to nevadí, neboj 😀 .
Kedy dáme stretko? Niekedy príď a pôjdeme do Rytiera, jasné, že aj s Jankou, hmm? 😵 Dávidko si tam obľúbil hojdačku, tak tam vie vydržať aj dve hodiny a my môžeme kľudne kecať 😀 .

lucka23
8. jún 2009

no sa mas moj nevydrzi nikde ani 10 sek. ale zase tam my nema kam ujst takze pohoda. cez týzden teda nieco dohodneme. a co taký bowling? nepridete?

jajus
8. jún 2009

ahojte tak lucka nevesta bola krásna a lukáško nemal chybu 😀 Aj ty si bola krásna mala si suprove šaty 😉
koho mala sestra starejšieho? fotila ju gabika?

lucka23
8. jún 2009

janka dakujem za kompliment. 🙂 starejsi bol sestrin a zenichov kamos a gabika ju nefotila lebo uz nemala volne. ☹

zvalka
8. jún 2009

Baby,ak daco surne,dnes mozem skocit do Ikea! 😀 lucka,ak chces stale ten lampas,posli mi pls. Link do IP 😉 Cez vikend dojdeme,mozem priniest 😉

iwuskaaa
8. jún 2009

Lucka, jasné bowling môže byť, len tento týždeň nič, môj má v práci pohotovosť, takže si nebude môcť vypiť 😀 . Ale zase mne to vyhovuje, takže niečo dohodneme 😀 ...
Kto fotil nakoniec Maťu? 🙂

jajus
8. jún 2009

lucka a kto ich fotil a kde? pôjdu na svadobnu cestu niekam. Ludia my sme neboli ani na svadobnej ceste 😅 ja som dnes ko maly v noci štrajkoval asi nam idu očne zubky tak som toho veľa nenaspala 🙄

iwuskaaa
8. jún 2009

Janka ani Vy? Ani my 😀 ...teda iba na Malte 😀

lucka23
9. jún 2009

fotila ich nejaka fotografka zo ZV. ale neviem ako sa vola ale aj Gabika ju spominala ze ju pozna. a fotili sa na sliaci kedze na ZV zamku su zvolenske zamocke hry. 😠 Na svadobnu cestu ani neviem ci pojdu. najprv si dozariaduju bytik a potom sa asi uvidi.

lucka23
9. jún 2009

mirka az teraz som si vsimla co si pisala. nie dakujem uz ho nepotrebujeme. 🙂 ale si zlata ze si si na to spomenula. 😉

arimzv
9. jún 2009

ahojte.
pridala som zopar fotiek na FB

sunny6
9. jún 2009

ahojte kocky,
jeee lucka ja som ani nevedela ze Matka mala svadbu,len co som pozrela fotky na FB,krasna bola nevesta,odkaz jej ze gratulujem,bude mat aj album na moja svadba? rada by som si ju poriadne pozrela 😉

jajus
9. jún 2009

ahojte babule, ak kedy Ivka a lucka dame toho spicha u rytiera 😉

lucka23
10. jún 2009

mirka super foto. 😵 natalka je krasna.
sunny matka nema ziadne fotky este. najprv jej ich musi niekto dat aby mohla ona nieco pridat. 😅 gratulaciu som odovzdala. 🙂
janka mne je v podstate jedno kedy. povedzte si vy. len v piatok idem zase asi do BA. uz dlho som nebola. vraj tam mame poradu a nas sef nas chce mat vsade. 🙄 😅 😀

zunka
autor
10. jún 2009

Mirka-zvalka - viac momentalne nestiham
http://www.nipa.sk/e-shop/index.php?cPath=23_10...

arimzv
10. jún 2009

Lucka dakujem 🙂
mozeme za par rokov nase obidve detvaky aj do tanecnej prihlasit 🙂

jajus
10. jún 2009

lucka aj nam je jedno zajtra ideme do ZV tak nam sa nedá a čo tak sobota?
Mirka ja som si uvedomila až teraz že som ti neodpovedala aka je podla mna chlupisova no neviem to takto zhodnotiť boli sme tam len raz ale bola strašne zlatá dokonca som sa vrátila lebo som sa jej zabudla opýtať ohľadom guliek a ona to vzala v pohode. Už som volala za výsledok no mame tie ALT zvýšene a štítna žlaza bude bud. týždeň. Tak berieme dalej vigantol.

jajus
10. jún 2009

ten môj maly zaranko nechce spať stále zo spálen na mna kričí a ked si ku nemu lahnem tak ma stiska a robi hluposti 😅 no ale v noci spal 13 hodín od pol 8 večera do pol 9 ráno tak sa mu ani nečudujem že sa mu nedrieme. A to som si myslela že ho unavím ked pôjdeme s michalom do stožku do kamenolomu a bude vidieť bágre a traktor a všetky tie strojo to gulal očami no neunavilo ho to 😀

arimzv
10. jún 2009

jani v poho, ja uz som aj zabudla, ze som sa pytala 🙂
to Ti Tobinko v noci krasne spinkal, zavidim 🙂

jajus
10. jún 2009

mirka no len cez deň nespal ale zase ho odpálilo už o 19tej tak uvidím kedy bude hore ráno, nejak sa nám to spanie domiešalo ale bola by som nerada keby cez obed nechcel spávať. Musime sa vrátiť do normálu to znamená že ráno ho nehať nech sa zobudí na krkavčí hlad a potom už nebude spať tak som zvedavá okoľkej to bude 😒

lucka23
11. jún 2009

janka mne sobota vyhovuje takze este nech sa vyjadri ivka. 🙂

ja som dnes rano zazila sok. majo prisiel za mnou do kupelky a pýta sa ma ty si dala malemu dole plienku? a ja ze nie. a ja truba som ho dala vecer spat bez plienky. 😅 😀 😀 😀 a ja ze co to moje dietko rano tak zufalo vykrikuje e-éééééé. a on drzal aby sa nepocikal. 😀 joj zlatusik moj.

zvalka
11. jún 2009

ahojte 🙂 no sikovny je Lukasko, pekne sa trenuje do skolky 😵
dievcata, mam na vas dalsiu anketku 😅
monitor dychu, ktora ste ho mali, a ked ste mali, ake mate skusenosti, a ci odporucate...kupovali ste novy?
a nechystate sa predavat? 😉

lucka23
11. jún 2009

mirka ja som nemala. 🙂 ak by mal mal po narodení nejake problemy isto by som kupila. ae kedze bolo vsetko oki tak som nekupovala.

jajus
11. jún 2009

ahojte lucka tak to kráááásne vydržal zlatý 😉 my sme išli do europy na mdd a vo zvolene sme museli stáť čo sa zúfalo pýtal cikať popritom mal plienočku pre istotu aj som mu povedala že môže cikať do plienočky on nie len cccc. No ved su to nejaký chlapi nie 😀