Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

kodada
28. júl 2009

plienky som kupila cez vikend, 80 ks, na par dni mi to hadam vystaci, kefu na vlasky mam tiez

kodada
28. júl 2009

o tych vlhcenych utierkach viem, kamoska ma upozornila, ze su velmi prakticke ... a vatove tycinky, treba ozaj tie specialne tvarovane, ci stacia klasicke ???

iwuskaaa
28. júl 2009

Dadi, vlhčené sú na jednej strane praktické ale na druhej strane škodlivé 😒 ...vraj... 😕
Ja som kúpila tie špeciálne, ale nebola som s nimi spokojná, tak používame klasické...takže odporúčam klasické... 🙂

kodada
28. júl 2009

ten zoznam od Lucky uz asi nemas???
a co tzv. vankus na kojenie?

lucka23
29. júl 2009

ahojte. dadi ja ten zoznam pozrem doma a ak najdem prescenujem a poslem. lebo co som ho mal av maily tak ten som vymazala. 😉 ja som tiez pouzivala tie klasicke tycinky. bude ti treba par veci z lekarne ale to vseto je popisane v tom zozname. ten vankus na kojenie ja som ho mala ale moc nevyuzila. ine si ho nejdu vynachvalit ale ja som si nesla najst polohu. 😀 vlhcaky som si brala aj do porodnice. neviem si predstavit ze by som ho v noci mala umývat po kazdom prebalovani aj ked tak kazali. bola som stastna ze som vobec dokazala vymenit plienku a nakojit. 😅

ivka no hambim sa co som za matku kedze som lukaska nechovala kravským mliekom a hurkami od narodenia. 🤐 😀

kodada
29. júl 2009

baby v akom prasku ste brali detske vecicky?

jajus
29. júl 2009

ahojte dadka to sa ale kráti už onedlho budeš kočíkovať. 😵
kozmetiku uvidíš aku pokožku bude mať maly, my sme napr. vôbec nepoužívali olej a ani mlieko nešupali sme sa tak načo (a v detskej nemocnici ked sme ležali tak nam lekárka normálen zakázala kremovať a olejovať deti, že načo zbytočne mastit pokožku ked to nieje treba) tak som posluchla. len sudocrem na zapareninky, vlhke utierky, vatove tyčinky. Ved uvidíš čo maju v pôrodnici, tam si maleho budeš kupať tak tam maju všetko (ja som si všetko priniesla a nemusela som tam to mali)a podľla toho pripadne dokupiš. 😉
super takto premýšlať nadtým čo potrebuješ pre miminko do pôrodnice nejako sa mi to aj páči 😀

jajus
29. júl 2009

ozaj pečiem slovenske tiramisu tak som zvedavá ake bude 😝

arimzv
29. júl 2009

ahojte
Dadi ja som prala v Lovele.
ked sme sa minule rozisli na busovej stanici, tak natka stale ze kde je teta dada? tak som jej odpovedala, ze si isla domkov.
a dneska sa len tak hrame a ona ze kde je teta Dada, a ja jej , doma, bali tasku 🙂

jajus
29. júl 2009

aj my sme prali v lovele a tiež si neviem predstaviť fungovanie bez vlhkých utierok pri miminku teraz sa to už dá
no aj lieh na pupček budeš potrebovať a ostatne si dokupiš podla potreby

jajus
29. júl 2009

bože ked si spomeniem kolko somarin som pokupila a neminuli sme ako detske mliekoa olej, ja som mala dva druhy krepa a ešte teraz to mam v skirnke. 😀 ach ach ked ma kopla euforia tak som bola ako z retaze 😀 😀

kodada
29. júl 2009

zajtra pobeham po meste, par drobnosti nakupim a chcem ist aj do drokerky, nech to mam pomaly kompletne, ked chodim do mesta raz do mesiaca 😉

zvalka
29. júl 2009

Ahojte kocky 😉 lucka,to dvd-ja som ti to v piatok pisala,ze nabuduce prinesiem.nemala som ho teraz 😉 ale prideme 14.8. Tak prinesiem.
Lucka,posles ten zoznam aj mne,ak najdes? Dakujem. 🙂
no ja mam dufam este cas na balenie tasky 😀 ja ani neviem,co sa vsetko do tej porodnice berie...musim pogooglit 😉 ale citam aj co ste dade radili,tak dakujem aj ja za rady.inak stale mi nedochadza,ze budem mama 🙂

iwuskaaa
29. júl 2009

Janka tak ako chutilo tiramisu? Iba chute si mi narobila 🙂 ...
Dadi, na lieh som veru zabudla, kúp si aj ten, určite sa Ti zíde 🙂 . Vankúš na kojenie som ja nemala asi by som ho ani nevyužila. Ja som kojila vo "futbalovej" polohe" a na tú som potrebovala iba svoj vankúš 😀 ...odporúčam 🙂 .
Prala som a vlastne stále periem v Lovele 🙂 .
Pre dieťatko do pôrodnice nepotrebuješ nič, iba plienky a určite sa Ti zídu aj vlhčené obrúsky ako vraví Janka a Lucka 🙂 ...kozmetiku dajú oni 🙂 ...

kodada
29. júl 2009

miri tasku som nebalila, ale robila poriadok z vecickami, co vsetko uz mam😉 natka je zlata, zajtra som v meste, ak chces skocit napr. na zmrzku
miri, ty si sa ma pytala na tie biele gate, oni nie su vobec speci pre tehulky ... su od cinana za 4,50 € z City cafe pri Priore 😉
ten lieh aj sudocrem, sa kupuje kde, v lekarni? a co rybacia mast ci rybilka, ci ako sa to vola ... ???

iwuskaaa
30. júl 2009

Dadi všetko kúpiš v lekárni 🙂
Ináč, tie gate sú super, mne sa tiež veľmi páčili 😉

jajus
30. júl 2009

ja som používla aj rybaciu masť dosť sme mali zapareninky dadka lebo sme boli tučnučky 😀 ja som na pôrod mala gatky z lekárne super vec odporučam su take ako gáza a su dierkovane takže žiadny zápal nehrozí. Ozaj už porodila aj Milka Fekiačová (lekárka z pôrodnice) ma chlapčeka Andrejka práve mi písala ale porodila včera 😀 😵 😵
Ivka to tiramisu bolo skvele chuťou nie ako original ale take lahke aj pre maleho 😝

jajus
30. júl 2009

a ten vankúš ja som ho hroooooozne využila hlavne ako tehuľka, hrozne ma boleli kríže. Ale pri kojeni nie

jajus
30. júl 2009

zuzka ta tvoja suseda (kreativne veci)ma aku stránku? Potrebujem truhličku drevenu ale tak aby som si ju mohla osobne vziať takže Zvolen

iwuskaaa
30. júl 2009

Janka, tak už má troch chlapov? Alebo sa mi marí? 😀
Vraj je v pôrodnici riadny nával 🙂 a že Slovensko vymiera? 😀

jajus
30. júl 2009

nie Ivka ma babu Julku, vladka a teraz Andrejka. Vidíš a vraj kríza a aj to, že pôrodnosť klesá neviem neviem. A rodia sa chalani či baby nevieš?

iwuskaaa
30. júl 2009

teraz vraj baby, tak ak by sme teraz otehotneli, tak by sme asi zase na chlapov natrafili nie? 😀 😀 😀

jajus
30. júl 2009

ako just 😀 😀

kodada
30. júl 2009

ahojte, tak som bola u dokyho, maly ma asi 1370 g (+/- 206 g), 17-ho idem na MD

arimzv
30. júl 2009

ahojte.
Dadi, skoda ze som na web dosla az teraz, mohli sme sa vidiet

kodada
30. júl 2009

nevadi miri, aj som bola nedaleko teba, v Plechaci ...

arimzv
30. júl 2009

tak si mala cink, aj si si nieco kupila?

iwuskaaa
30. júl 2009

Dadi, krásne miery 😉 🙂

zvalka
30. júl 2009

ahojte dievcata, co mate nove? 😉
ja stale neviem, co to cakame, a uz som aj dost zvedava teda 😀 😵

iwuskaaa
30. júl 2009

No Mirka asi chlapca, nie? 😀 Aj na veciach to vidieť 😀