Ako získať 70 tisíc k pôrodu?

primaa
12. aug 2009

ahojte, chcem sa spytat neviete niekto nieco o tom, ake podmienky sa musia splnat a co vsetko sa musi vybavit k ziskaniu takkejto sumy? kolegyna mi uz davnejsie vravela, ze je to mozne, ale vobec netusim, ze kam sa mam ist na to informovat...

wewe4
12. aug 2009

to vážne? tak keby sa toto dalo, to by som aj ja rada vedela... 😅
práve budúci týždeň sa chystám osobne na úrad soc. vecí a rodiny, aby som si ohľadom týchto príspevkov a všetkých papierovačiek zistila, čo sa dá dopredu.
Tak som zvedavá...

bodka13
12. aug 2009

😕 baby všetko zistite a podajte hlásenie 😉 😀 😀 😀 ....ak to bude pravda začneme pracovať na výrobe dievčatka 😀 😀 😀

mirka414
12. aug 2009

a ja na dvojickach,alebo trojickach ak sa ta suma zvysi pri kazdom dietati 😀 kolko by to robilo pri sestorcatach?

dejna3
12. aug 2009

tak to som ešte teda vážne nepočula a dosť o tom pochybujem, v každom prípade som zvedavá na tie podmienky 😉

bzucinka2
12. aug 2009

to je nejaka blbost podla mna, narok mas na kocikove tych 25 tisic, rodinne a matersku, ale o takej supe ako pises som nepocula, tak som aj ja zvedava na podrobnosti 😉

salvinka
12. aug 2009

ja si myslim ze kolegyna myslela zvysit si materske pocas siestich mesiacov z 5000 na 16000 prostrednictvom DNP
ked si to tak vyratate, tak vlastne dostanete cca 70.000 🙂

egyptanka
12. aug 2009

salvinka ma pravdu ide o dobrovolne platenie nemoc. poistenia na zvysenie materskej v maximalnej vyske 🙂

alebo mat bohatych dedkovcov, ktori daju pri narodeni dieta cash 😀

bambulka026
16. aug 2009

Tak i mna by zaujimalo ako sa dostat k takej sume.... 🙂