Formulár E411

katarina3344
4. sep 2017

dobrý den všetkym, potrebujem poradiť, manžel si nasiel robotu v nemecku, a musim ešte vyplniť formular E411 na rodinne pridavky. my s dcerkou žijeme tu na SK manžel v nemecku, neviem ako to spravne vyplniť, nenašiel by sa niekto kto by mal takyto formular vypisany alebo teda vypisoval niekedy dakujem pekne

alexandra523
4. sep 2017

Ahoj, ja som toto riešila tiež. Vypísali mi ten formulár na UPSVR. Tam majú na tieto medzištátne veci cloveka, ktorý také rieši.

katarina3344
autor
4. sep 2017

ahoj, no ja som tam dnes bola a ta pani veru moc ochotna nebola, len mi povedala že is to mam vypisať a doniesť, tak neviem na koho sa mam obratiť

alexandra523
4. sep 2017

Mali by ti s tým pomôcť. Čo konkrétne nevieš vyplniť?

katarina3344
autor
5. sep 2017

Napr to identifikacne/ poistne cislo to je to na prednej strane karticky poistenca? Alebo ci tammam dat muzovu adresu tu alebo v nemecku? Dakuje 🙂

alexandra523
5. sep 2017

Mne tam nepisal nic. Teda žiadne číslo. A adresu napísal tu kde má trvalý pobyt. Nie prechodnú v Nemecku, ale trvalu na SK.

katarina3344
autor
6. sep 2017

Dobre dakujem velmi pekne ☺️

alexandra523
6. sep 2017

Nie je zač, snáď som ti aspoň trošku pomohla. Ak by si ešte niečo potrebovala, kľudne napíš.

bloomie
8. sep 2017

Baby prosím Vás a vypĺňali ste niektorá aj Beih 38? Ja som teda v nemčine celkom zbehlá, ale ostala som visieť na jednej kolonke a nie a nie sa pohnúť...vedeli by ste mi niektorá pomôcť?

alexandra523
8. sep 2017

@bloomie hmm...tak s tým, bohužiaľ, skúsenosť nemám.