Moja neznalosť a neochota na úrade

marianna173
14. jan 2018

Dobrý deň maminky 🙂 potrebujem Vašu pomoc a cenné rady.
Moja situácia je taká, že mám pracovnú zmluvu na dobu určitú, ktorá končí 28.2, no termín pôrodu mam 5.2.
Bohužiaľ nespĺňam podmienku tých 270 dní zamestnaná a bude mi chývať cca 20 dní.
A teraz moja otázka : Mám nárok na materskú a ak áno koľko mesiacov (týždňov)? Tlačivo o materskej som odovzdala zamestnávateľovi ale na Socialke mi povedali, ze nemám nárok na žiadny príspevok. Po narodení dieťaťa mám doniest rodný list a nasledne žiadať Úrad prace o rodičovaký príspevok.
Takže to znamená, že žiadna materkská a rovno iba rodičovský príspevok?
Pani pracovníčka na socialke na mňa nemala.čas a odpinkala ma za pár sekund a ja mam teraz v tom celom guľáš..😣
Neviem na koho sa obrátiť a preto žiadam o radu Vás,ktoré ste maminky a viete ako a čo beži.
Ak máte čas, tak kľudne si prečítam aj Vaše rady ako postupovať a čo vybavovať po narodení dieťaťa..
Ďakujem už teraz!!!
Na ne

marcelatje
14. jan 2018

Bohuzial ak nesplnas podmienku 270 dni na matersku naozaj narok nemas a budes poberat RP po narodeni dietata.

marianna173
autor
14. jan 2018

@marcelatje Ďakujem za odpoveď 🙂 každá odpoveď je cenná..

sia94
14. jan 2018

Dostanete RP , jednorazovy prispevok po narodeni ak sa dozije 28dni a prispevok na dieta 🙂 a bohuzial muselo by str mat aj tuch aspon 21 dni este odrobenych ...

marianna173
autor
14. jan 2018

@sia94 ďakujem za odpoveď 🙂

marcelatje
14. jan 2018

@marianna173 rada by som ti poradila ako.ziskat matersku, bohuzial v tvojom pripade o takej moznosti neviem. Mozno poradi niekto iny a ja sa naucim nieco nove.

marianna173
autor
14. jan 2018

@marcelatje Žiadna možnosť neexistuje podľa mňa. Aj pani Sisa94 už opísala, ako to je. Ja som si aj myslela, že to tak dopadne ale každá koruna dobrá. 🙂

magdalenaza
14. jan 2018

Žiaľ,ak nemáš splnenú podmienku 270 dní, tak nemáš nárok na žiadnu materskú, ale len na rodičovský príspevok. V prvom rade treba ísť na matriku pre rodný list dieťaťa (údaje o bábätku budú mať z nemocnice)- ak si vydatá alebo máš vybavené čestné vyhlásenie o otcovstve, tak ho môže prevziať aj muž/partner. S kópiami rodného listu treba ísť na Úrad práce, sociálnych veci a rodiny, kde ti dajú vypísať žiadosti na príspevky (odporúčam si vytlačiť aspoň 10 kópií rodného listu- ku každej žiadosti a na každom úrade ho nechávaš). Potom ísť do Sociálnej poisťovne (taktiež s kópiou), aby si bola dôchodkovo poistená aj počas rodičovskej dovolenky- platí ho za teba štát. Potom ísť čím skôr vybaviť aj kartičku poistenca dieťaťa- tú ti vystavia cca o týždeň od podania žiadosti (medzitým ti dajú dočasný doklad kvázi kartičku)- kartička je poslana na meno dieťaťa. Už pred pôrodom by si mala mať vybraného detského lekára-nahlasujes ho aj v nemocnici, ja som jej v deň odchodu z nemocnice volala a prišla ku nám pozrieť bábätko (niektoré mamičky musia ísť do ambulancie, neviem aký má postup tvoj/a dr.) a odovzdávaš jej prepúšťaciu správu o bábätku, ktorú ti dajú v nemocnici. Dostaneš správu aj o svojom zdravotnom stave, tu dávaš svojmu gynekológovi, ale tu som tuším odovzdala až pri kontrole po šestonedelí, ktoré by si mala absolvovať. Toť snáď všetko 😉

marianna173
autor
14. jan 2018

@magdalenaza Ste poklad! Ďakujem za informácie. 🙂

miriama11
14. jan 2018

@marianna173 neviem ci sa to takto da ale moze na matersku nastupit aj otec ak sa to oplati vy zoberete do konca pracovnej zmluvy dovolenku ak mate a tak vam nebude chybat 20dni a potom by ste mohli neskor natupit vy.ale to sa treba poradit .

marcelatje
14. jan 2018

@miriama11 otec moze nastupit na matersku az 6 tyzdnov po porode a potom kedykolvek do troch rokov veku dietata.

maria1678
14. jan 2018

@miriama11
@marianna173
Otec môže ísť na MD až po určitej dobe, teraz si nie som istá, či po 6. tyzdnoch alebo mesiacov od narodenia dieťaťa. Čerpanie dovolenky jej k MD nepomôže, veď porodí skôr ako jej konci pracovná zmluva.

miriama11
14. jan 2018

@maria1678 aha ok dakujem.som nevedela ale aj napriek tomu sa to iplati vyuzit pokial ma ok prijem. Vzdy lepsie ako 200 ecka.a este moze doma pomoct alebo je mozne nastupit na dohodu do inej firmi tusim.

evittam
14. jan 2018

@miriama11 Narok na MD vznika ak je splnena podmienka 270dni NP za posledné dva roky pred porodom. TP ma 5.2.-ako pise nema dovtedy 270dni NP cize ziadne "neskoršie" neexistuje.A na co by si brala dovolenku do konca PP ked uz bude na RD?

marcelatje
14. jan 2018

@miriama11 nemusi pracovat na dohodu, ale kludne na normalnu zmluvu a dokona aj v tej istej firme.
Keby bol doma velmi sa im to neoplati, pretoze muz dostane len 75% svojej hrubej mzdy plus matka nebude poberat RP, takze v konecnom dosledku budu mat este penej penazi ako keby matka dostavala "len" 200 euro.

sheila2004
14. jan 2018

Ahojte kocky, potrebovala by som poradiť trosku aj ja.
Další týžden si mám odniesť žiadosť o materské. Žiaľ, dcérku mi minuly rok nevzali do škôlky, keďže ešte nemala 3 roky pri nástupe. Tak som chcela ísť na neplatený rodičovský. Ale keďže upratujem v bráne, mám zmluvu s bytovým družstvom. Ide o 140€ mesačne. Z toho mi idu odvody, takze som aj prihlásená všade.
Chcem sa spýtať, musím si ísť dať potvrdiť k ním papier, že nastupujem na materskú? A to odniesť do sociálnej poisťovne ?
Možem aj naďalej upratovať vchod a prilepšiť si tak finančne ?
Za každú radu budem veľmi vďačná 😍

marcelatje
14. jan 2018

@sheila2004 ak ti matersku vyplacaju z toho upratovania (predpokladam ze upsvar doplaca do vysky rodicaku) tak nie, oficialneto picas materskej robit nemozes. Iba ak s nimi podpises inu zmluvu a samozrejme na inu poziciu a pracu ako tu co mas v terajsej zmluve.

sheila2004
14. jan 2018

@marcelatje och, aj som si myslela. Krásne ďakujem za odpoved 😍

marcelatje
14. jan 2018

@sheila2004 moment moment, pisala som a deti mi tu skakali, tak som poplietla dve rozne veci, teraz sa zamyslam mas ty vobec narok na matersku? Ak nie, tak pocas rodicaku mozes pracovat normalne

evittam
14. jan 2018

@marcelatje No ak splna podmienky naroku na MD tak aj keby mala dostávať len 20Eur MD tak ju bude dostavat a UPSVaR bude doplacat od narodenia do vysky RP. Ale zalezi len od toho ci ma narok.

marcelatje
14. jan 2018

@evittam normalne som zneistela 😬

evittam
14. jan 2018

@marcelatje Tak zalezi naozaj len od toho aku ma zmluvu, ci ma vobec NP a ako dlho...
@sheila2004

sheila2004
14. jan 2018

Musím pohľadať zmluvu, ale moc dúfam, že je to len nejaká dohoda. Ale z dohody by asi nešli odvody, či áno ?
Bože, ja som fakt tak tupá v týchto úradných veciach 😩🙈

evittam
14. jan 2018

@sheila2004 Aj z dohody sa odvadzaju odvody. Zalezi na tom aka je to dohoda. Pozri vyplatne pasky, ak tam mas odvody na nemocenské poistenie a máš minimálne 270NP za posledne dva roky pred porodom tak narok na MD budes mat.

sheila2004
14. jan 2018

Výplatnú pásku som nedostala nikdy. Takze toto neviem, naozaj.
Pohladam dnes tu zmluvu a napíšem.
Krásne ďakujem .

evittam
14. jan 2018

@sheila2004 Prečo si nikdy neziadala o vyplatnu pasku?!

sheila2004
14. jan 2018

@evittam neviem, ani ma to nikdy nenapadlo.
Predtým to robila moja mama a ja som išla len na záskok a nakoniec sa mi zmenila zmluva, že zostávam na dobu neurčitú. A ani mama nemala nikdy pásku.

evittam
14. jan 2018

@sheila2004 Hm, vasa chyba. A veľká. Ani rocne zúčtovanie,potvrdenie o prijme?

sheila2004
14. jan 2018

Ročne zúčtovanie mi chodí. To si normálne podávam daňové priznanie .
Len pásku som nikdy nevidela

evittam
14. jan 2018

@sheila2004 Tak aspon nieco. A mas tam odvody do SP? Aku vysku z hrubej mzdy-v percentách?