Predĺžená materská a škôlka?

misko03
25. aug 2007

Chcem sa opitať ,je možné poberať rodičovský príspevok do 6 rokov dieťaťa z dlhodobeho nepriazniveho zdravotného stavu a dať dieťa do škôlky? ale len na 4 hodiny na doobedie.Čítala som vyhlášku ale tam je že ano a pod tým hneď že nie tak teraz neviem.Ďakujem Monika

nika1988
12. nov 2015

Dobrý den
s mojim synom som na predlženej rodičovskej platenej koli strave teraz mu končí a mám doložit papiere ale už zo stravou problémy nemá ale s diagnozou F9O lekárka mi povedala že aj stýmto sa dá vybavit rodičovská ?
a teraz neviem ako sa to robí ked mám doložit lekárske správy a treba tam na urade povedat že už je so stravou ok ale treba predlžit na inu diagnozu či nie ??

sanayasanaya
4. jan 2016

@barusa dobry vecer chcem sa spytat z akeho okresu ste? pretoze u nas nechcu schalovat aby islo dieta do skolky pocas predlzenej rodicovskej dovolenky nie to este ze by nam dovolili ist do prace aspon na 4h. u nas maju ty nasi uradnici asi iny meter :(

evulka75
17. jan 2016

skoncil my rodicovsky prispevok a mala by som nastupit do prace ale dieta my nevzali do skoly pre malo miesta a chcem sa opytat ako to je s predlzenov mater.dovolenkov neplatenov,ako vybavit dieta mam zdrave

petrahankova
14. jún 2017

Dobrý den,prosím dnes som telefonicky zistila,že vraj nemá syn DNZS,ako mám postupovať?Iba napísať ,že sa odvolávam voči rozhodnutiu UPSVaR a ešte treba zase k odborným lekárom doložiť nové správy,alebo teda len napísať odvolanie a nejaký dôvod svojimi slovami?Dakujem pekne

natalienka12
15. jún 2017

Ak potrebujete poradiť pridajte sa sem
https://www.modrykonik.sk/group/9131/detail/

rojica
23. jún 2017

Dobrý deň. Mňa by pre zmenu zaujímalo, ze či dieťa môže chodiť do skolky aj cez prázdniny....lebo dnes my bolo naznačene, ze do skolky môžu chodiť len deti pracujúcich obidvoch rodicov....😩 co sa my zda nespravodlivé. Prečo by mal byt môj syn ukrateny len preto, ze ja som doma. Vsak tam chodi len na 4 hodky....

zizonka
23. jún 2017

@rojica aj mna sa to takto spýtali 😂 (sme taká istá situácia) a ja: samozrejme, že bude chodiť a dam vam v predstihu vediet, ak nepríde niektorý den.

rojica
23. jún 2017

@zizonka no u nas by chodil len jeden mesiac do svojej skolky a už s tým majú problém....v auguste by bol doma nakoľko ho do druhej skolky nechcem dat....tak že ste a tým nemali problém?... Lebo nikde som nic také nenašla ze nemôže chodiť do skolky pokiaľ som ja doma....vsak ja si to tiež zistím u riaditeľky ze ako to vlastne je....