Príspevok po rizikovej poradni. Ako ho dostať?

petusska
20. jún 2009

Ahojte,chcem sa opýtať či nebudem mať nejaké problémi pri vybavovaní toho príspevku na dieťa (25 000) ak nechodím do poradne ku svojmu obvodnému gynekológovy ale chodím do rizikovej poradne.Ide o to,že v rizikovej mi nezapisujú do tehotenskej knižky tak ako gynekológ.Všetky výsledky mi píšu na papiere ktoré mám len tak založené v knižke.Bojím sa že keď pojdem vybavovať ten príspevok tak im budú chýbať záznami že som chodila pravidelne na prehliadky,v knižke mám zapísaných len 7 prehliadok,ostatné na papieroch.....Ďakujem

lante
20. jún 2009

ono, knižku, ti aj tak v pôrodnici zoberú. A potom na papiery, ktorý ti dajú na tento prispevok je kolonka, ktorú ti musí potvrdiť gyndoš, že si chodila na pravidelné kontroly. Takže skôr by som sa spýtala gynekológa, či ti to potvrdenie bude dávať on, alebo ti to potvrdia v tej rizikovej poradni.

jaduska
21. jún 2009

presne ako píše lante, je na to tlačivo, kde ti gynekológ potvrdí, že si chodila pravidelne do poradne 😉 to tlačivo ti dajú na UPSVaR

dandulik
4. júl 2009

petusska...............ja som v tej istej situacií ako ty............no ja si myslím, že normálne pojdeš na tu rizikovú poradňu kde si chodila na prehliadky........a tam ti ten papier musia vypísať......

nella1
5. júl 2009

mna by zaujimalo ci budem mat nan narok ked vsetky vysetrena absolvujem v uk do toho asi 25tt a potom sa vratim na SK.musim si pytat asi nejaky doklad aby som to mala potvrdene ze som si to absolvovala ale potvrdit mi to na tlacive z UPSVaR bude asi nemozne nakolko budem uz davno na Sk a v uk by ani nemali sajnu a mozno ani ochotu sa tym po takej dobe zaoberat....