• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príspevok pri narodení dieťaťa 25000Sk. Čo vy na to?

21. novembra 2007 
chcela by som poznat nazory mamiciek na tento fakt... :angry: :angry: :angry:
11. okt 2007 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len či to nebude ako s tým vianočným pre dôchodcov :grinning:
11. okt 2007 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doprajem buducim mamickam ...
ale myslim ze aj ostatne si zasluzia ...
navyse nedavam tomu dlhu zivotnost . ako vlada schvlaila, tak aj zrusi :grinning:
11. okt 2007 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radsej rodicovsky by mali zvysit, ved sa hovorilo, ze bude 7500 ako minimalna mzda, lebo mamicky na MD su ukratene, a kde je?
dany toto je tá petícia??? Tak teda podpisujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
paska-no veru bodaj by bolo,my sme dostali len ubohych 4500-sk a to nam fico sluboval este ked som bola tehu ze da tych skoro 16 000,-sk
a ja debil som ho kvoli tomu aj volalia a on to dal az od noveho roka :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
a teraz toto :angry: :angry: :angry:
ahojky :slight_smile:
danny tak si sa na to podujala...
mali by zdvyhnut aj rodicovsky prispevok lebo je smiesny a je to hanba
11. okt 2007 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maaja no aj ja doprajem buducim mamickam,ale kde je spravodlivost???
veru aj rodicovsky by mali zvysit a nielen prispevok :angry: :angry: :angry:
11. okt 2007 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech len zvyšuju, zaslúžime si :slight_smile: súhlasím s macou, rodičovský by mohli tiež trochu zvýšiť
11. okt 2007 o 22:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
síce mňa sa to veľmi netýka, ale je to fakt hrozné, mali by zvýšiť radšej rodičovský ... všetkým maminkám ...
11. okt 2007 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ten rodicovsky to smiesna suma ani na zakladne veci nepostaci :angry:
11. okt 2007 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka-presne ved vsetky si zasluzime :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
11. okt 2007 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len, ze je to pri narodeni prveho dietata - takze pre vas co ste sem doteraz prispeli je to uz pase :pensive:
11. okt 2007 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak neviem aký to má význam ved je to len jednorázové takto určite pôrodnosť nestupne :unamused: fakt by sa radšej mali pofrať s tým rodičovským príspevkom :wink:
prajem to mamičkám,lebo výdavky sú velké,ale výdavky niesu jednorázovo,tak tiež by mali hlavne zvýšiť MP :angry: :wink: hned by sa lepšie "dýchalo" :grinning:
danny a povedz mi, kde je spravodlivosť na tomto svete? no nikde ... :unamused: bohužiaľ
11. okt 2007 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee, tak hor sa do materstva :wink: :grinning:
11. okt 2007 o 22:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spravodlivost nie je :angry: Však ten jednorázový príspevok je nič - to si človek ani nevšimne a je to fuč.... mamičky by si určite viacej vážili mesačný rodičovský :unamused:
mate pravdu - mozno nemuseli zvysovat ten prispevok pri narodeni, ale prave rodicovsky ...
aj ja doprajem buducim mamickam, to nie je nic proti nim. ale aj my co uz mame deticky si zaslusźime , vlastne nie my ale nase deticky vacsi prispevok
od 1.10. min. mzda 8200... :wink:
emjee my vieme, ale ide o princip, ze vsetky mamicky by mali mat rovnako a podla mna somarina zvysovat jednorazovy prispevok, radsej ten rodicovsky :wink:
a nech si ho tie maminy užijú :wink: príde nová vláda a je po príspevku :grinning: :sweat_smile:
11. okt 2007 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca viem, ze ide o princip a suhlasim, ze toto nie je systemove riesenie - mamicky to nespasi a porodnost tym urcite nestupne

veronika kym ja budem tehu to mozno aj zrusia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2007 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka tak to je góooooooool :angry: Nuž musíme sa uspokojit aj s almužnou :confounded:
11. okt 2007 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a kde je spravodlivost? :angry: baby ale to preto, ze my sme vlastne na "dovolenke" tak nam staci :grinning:
11. okt 2007 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emjee-ved prave preto kde je spravedlnost???
ja viem ze nas sa to uz netýka ale zaujimal ma aspon nazor ostatnych mamiciek.
Mozno sa nam zadari aspon nejaka peticia aby zvýšiliaj nam :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2007 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to neni o tom, že nedoprajeme mamičkám budúcim, ... ale aj oni tie peniažky rýchlo minú, veď aj tých 25000 jednorázovo je nič ... ak je slobodná mamička tak z toho veľa nekúpi ... čo len kočíky teraz stoja, postieľky a čo všetko treba ešte malému bábu do zásoby veci, nebodaj ide zima tak to sa zíde to sa zíde a peňazí fuč, ... a čo potom? je to hroznééé
11. okt 2007 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, áno,áno - chceme petíciu :angry: :angry: :angry: :grinning:
11. okt 2007 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..aspon sa narodi viac ciganov..

lebo jedna zena,ktora dieta nechce,tak jej mozu davat aj 50tisic korun..a ruku na srdce,rodili ste iba kvoli peniazom?mozno ten prispevok pomoze,ale ako bude pouzity?a hlupe odvovodnenie fica,ze to je pomoc prvorodickam,aby si mali za co kupit vybavu je fakt postavena na hlavu..to akoze ja som malemu nemusela nic kupovat?mne dali v obchode plienky zadarmo?ak sa tak chcu velkodusne spravat,mali by mat rovnaky meter..alebo prestat okato rozdavat,a pekne tie koruny rozdelit medzi deti,napr.zvysenim pridavkov na deti,alebo rodicovskeho prispevku..

a ze davaju dochodcom na vianoce,tak treba,lebo ony su volici..nie nase deti..

ja osobne prajem kazdemu cloveku nech sa ma najlepsie :dizzy_face:
mimka, ved MP je polovica z toho !
Choď na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 8
Tvoj príspevok