• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príspevok pri narodení dieťaťa od mesta Bratislava?

21. marca 2016 
@woman04 ahoj, tak BA Nove Mesto dava prispevok 200 EUR, kto ma v BA Nove Mesto trvaly pobyt. Da sa "vybavit" uz ked sa pojde prihlasit babatko na trvaly pobyt.
31. okt 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monia_ prosim ta a vies aj na akom oddeleni sa da o tento prispevok poziadat ? akym sposobom ho vyplacaju?
31. okt 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaby bol to vybavit manzel, zajtra ti dam vediet presne na ktorom poschodi.
31. okt 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@woman04 Ahoj, prosím ťa kde si zobrala tento článok? Rada by som sa niekde dočítala ohľadom týchto príspevkov. Trvalý pobyt mám v mestskej časti BA II. Ďakujem
2. nov 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jasminet kde sa prosím vybavuje daný príspevok? Na ktorom úrade? Tiež máme trvalý pobyt v BA II. Ďakujem
2. nov 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, Nove mesto to je BA III tusim, nie? Lebo ja som od Podunajskych Biskupic - BA II - dostala 50€, vybavuje sa to na miestnom urade, treba potvrdenie od Bytoveho podniku ze dieta je nahlasene na trvaly pobyt. Vyplacaju to tusim 20. v mesiaci osobne v pokladni miestneho uradu.informacie som sa dozvedela z Biskupickych novin. tak vela stastia :slight_smile:
2. nov 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamapeter nam prisla vtedy pozvanka na "privitanie do zivota". take to co sa este za komunizmu robilo - basnicka, pesnicka, kvetina od starostu... a zapis do pamatnej knihy :grinning: a k tomu bolo, ze sa tam odovzdava prispevok. my sme nesli na ziadne privitanie, len sme si skocili pre peniaze uz po tom privitani :wink: ale ci sa to este dava to neviem :sweat_smile:
2. nov 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jasminet Ďakujem za info. Ja budem rodiť v BA I ale bývame a máme trvalý pobyt v BA II. Tak sa popýtam priamo na matrike hádam budú vedieť :slight_smile:
2. nov 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamapeter ja som rodila na antolskej, ale tiez tu byvame, tak aj malu som tu nahlasila a par tyzdnov na to nam prislo to pozvanie
teba si pamatam este z mojejsvadby :wink: aj my sme mali svadbu v echu :grinning:
2. nov 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jasminet ano ano :slight_smile: aj ja som si ťa pamätala z MS :wink:
2. nov 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miriamapeter ..ahoj..to bolo stiahnuté zo stránky BA Nové mesto...príspevky sa týkali iba obyvateľov Nového mesta,čo je BA III...BA II neviem ako to má ... :slight_smile: ..to je jedno kde kto rodí,podstatné je ,kde má mamička trvalý pobyt
2. nov 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@woman04 Ďakujem za info :slight_smile:
2. nov 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaby , tak manzel bol na 3.poschodi, uplne posledne dvere vpravo...a ze nam ma nieco prist postou, neviem ci poukazka alebo oznamenie, ze si mame prist po peniaze..
2. nov 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monia_ dakujem, ze si na mna nezabudla :slight_smile:
2. nov 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monia_ pride vám pozvánka do domu kultúry na privitanie a tam vám primátor odovzdá 200€, kvietok, tiež sme dostali podbradník a hrkalku :slight_smile:
23. nov 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra bol tam dnes manzel :slight_smile:
23. nov 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieco nove s tou Petrzalkou? ci sa pokracuje s tradiciou odznakov? neviete?
6. jún 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamapeter Ja som z BA II., rodila som v Ružinove a dostali sme od MÚ 70,.Eur. Neviem, či to neplatí len pre tie, ktoré sú síce z BA II ale aj tu odrodia...( čiže v BA II.)
6. jún 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@biancaneve teraz som si všimla, že už si odrodila a máš to už asi aj vybavené:slight_smile:))
6. jún 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamapeter teraz som si všimla, že to už máš asi aj vybavené:slight_smile:))
6. jún 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@biancaneve áno, ďakujem :slight_smile:
6. jún 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuz11
@kili
@certica
@snilko7

pobavili ste ma baby s tymi odznakmi a plyšovými hračkami čo im odpadavaju hlavy a uši :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co sa tyka Petrzalky, neviem, ako je to teraz, ale v auguste 2011, ked som sa na to informovala, tak sa daval akurat detsky pribor :confounded: , aj to pocas toho "Uvitania do zivota", cize, kto mal zaujem, bolo treba sa tam nahlasit...
6. jún 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monia_ @bv_alexandra @kaby ahojte, chcela by som vas poprosit o radu ako je to s tym prispevkom pri narodeni. mne sa maly narodil v decembri a stale sme nic nedostali, uz bude mat pol roka. to si mame ist po ten prispevok poziadat osobne? myslela som ze nas mestsky urad vyzve postou.. :confused: byvame v BA nove mesto a aj som rodila na Kramaroch. dakujem
6. jún 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovesista musiš ist na BA nove mesto na úrad, tam na 2 alebo tretie poschodie vypišeš žiadosť a potom ti pride pozvanka na privitanie do domu kultury a tam ho dostaneš v obálke. :wink:
6. jún 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovesista a mate tu aj trvaly pobyt?
6. jún 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra dakujem krasne :slight_smile:
@monia_ ano, mame tu trvaly pobyt :wink:
6. jún 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovesista otazka bola uz zodpovedana... :slight_smile: urcite si o to treba poziadat... My sme ale dost cakali kym sa odovzdaval tento financny prispevok, cca 2 mesiace... To odovzdavanie je dost velka akcia, ale tak tych 200 eur urcite potesi. :wink:
7. jún 2012 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... riesil niekto tento prispevok v Petrzalke aj v roku 2012? Nikde sa o tom nemozem docitat nic aktualne :(
29. okt 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela by som sa opytat ohladne toho prispevku.Rodila som na Kramaroch a trvaly pobyt mam v petrazalke.Kde by som mala ziadat prispevok?
1. nov 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok