Príspevok pri narodení dieťaťa od mesta Bratislava?

Ahojte, neviete nahodou ci mestska cast Bratislava I alebo Bratislava ako taka dava nejaky prispevok pri narodeni dietata ? Kamaratka mi nieco spominala, ze oni pred tromi rokmi dostali od BA II nejakych 4000 Sk. Snazila som sa nieco najst na web strankach, ale zatial bez uspechu ...
Strana
z4
Dole
PredošláStrana
z4
monia_
31. okt 2011
@woman04 ahoj, tak BA Nove Mesto dava prispevok 200 EUR, kto ma v BA Nove Mesto trvaly pobyt. Da sa "vybavit" uz ked sa pojde prihlasit babatko na trvaly pobyt.
kaby
31. okt 2011
@monia_ prosim ta a vies aj na akom oddeleni sa da o tento prispevok poziadat ? akym sposobom ho vyplacaju?
monia_
31. okt 2011
@kaby bol to vybavit manzel, zajtra ti dam vediet presne na ktorom poschodi.
miriamapeter
2. nov 2011
@woman04 Ahoj, prosím ťa kde si zobrala tento článok? Rada by som sa niekde dočítala ohľadom týchto príspevkov. Trvalý pobyt mám v mestskej časti BA II. Ďakujem
miriamapeter
2. nov 2011
@jasminet kde sa prosím vybavuje daný príspevok? Na ktorom úrade? Tiež máme trvalý pobyt v BA II. Ďakujem
sofia27
2. nov 2011
ahojte, Nove mesto to je BA III tusim, nie? Lebo ja som od Podunajskych Biskupic - BA II - dostala 50€, vybavuje sa to na miestnom urade, treba potvrdenie od Bytoveho podniku ze dieta je nahlasene na trvaly pobyt. Vyplacaju to tusim 20. v mesiaci osobne v pokladni miestneho uradu.informacie som sa dozvedela z Biskupickych novin. tak vela stastia 🙂
jasminet
2. nov 2011
@miriamapeter nam prisla vtedy pozvanka na "privitanie do zivota". take to co sa este za komunizmu robilo - basnicka, pesnicka, kvetina od starostu... a zapis do pamatnej knihy 😃 a k tomu bolo, ze sa tam odovzdava prispevok. my sme nesli na ziadne privitanie, len sme si skocili pre peniaze uz po tom privitani 😉 ale ci sa to este dava to neviem :-N
miriamapeter
2. nov 2011
@jasminet Ďakujem za info. Ja budem rodiť v BA I ale bývame a máme trvalý pobyt v BA II. Tak sa popýtam priamo na matrike hádam budú vedieť 🙂
jasminet
2. nov 2011
@miriamapeter ja som rodila na antolskej, ale tiez tu byvame, tak aj malu som tu nahlasila a par tyzdnov na to nam prislo to pozvanie
teba si pamatam este z mojejsvadby 😉 aj my sme mali svadbu v echu 😃
miriamapeter
2. nov 2011
@jasminet ano ano 🙂 aj ja som si ťa pamätala z MS 😉
woman04
2. nov 2011
@miriamapeter ..ahoj..to bolo stiahnuté zo stránky BA Nové mesto...príspevky sa týkali iba obyvateľov Nového mesta,čo je BA III...BA II neviem ako to má ... 🙂 ..to je jedno kde kto rodí,podstatné je ,kde má mamička trvalý pobyt
miriamapeter
2. nov 2011
@woman04 Ďakujem za info 🙂
monia_
2. nov 2011
@kaby , tak manzel bol na 3.poschodi, uplne posledne dvere vpravo...a ze nam ma nieco prist postou, neviem ci poukazka alebo oznamenie, ze si mame prist po peniaze..
kaby
2. nov 2011
@monia_ dakujem, ze si na mna nezabudla 🙂
bv_alexandra
23. nov 2011
@monia_ pride vám pozvánka do domu kultúry na privitanie a tam vám primátor odovzdá 200€, kvietok, tiež sme dostali podbradník a hrkalku 🙂
monia_
23. nov 2011
@bv_alexandra bol tam dnes manzel 🙂
jolly84
6. jún 2012
nieco nove s tou Petrzalkou? ci sa pokracuje s tradiciou odznakov? neviete?
biancaneve
6. jún 2012
@miriamapeter Ja som z BA II., rodila som v Ružinove a dostali sme od MÚ 70,.Eur. Neviem, či to neplatí len pre tie, ktoré sú síce z BA II ale aj tu odrodia...( čiže v BA II.)
biancaneve
6. jún 2012
@biancaneve teraz som si všimla, že už si odrodila a máš to už asi aj vybavené🙂))
biancaneve
6. jún 2012
@miriamapeter teraz som si všimla, že to už máš asi aj vybavené🙂))
miriamapeter
6. jún 2012
@biancaneve áno, ďakujem 🙂
koldun1
6. jún 2012
@zuz11
@kili
@certica
@snilko7

pobavili ste ma baby s tymi odznakmi a plyšovými hračkami čo im odpadavaju hlavy a uši 😃 😃 😃
viva02
6. jún 2012
Co sa tyka Petrzalky, neviem, ako je to teraz, ale v auguste 2011, ked som sa na to informovala, tak sa daval akurat detsky pribor :-S , aj to pocas toho "Uvitania do zivota", cize, kto mal zaujem, bolo treba sa tam nahlasit...
lovesista
6. jún 2012
@monia_ @bv_alexandra @kaby ahojte, chcela by som vas poprosit o radu ako je to s tym prispevkom pri narodeni. mne sa maly narodil v decembri a stale sme nic nedostali, uz bude mat pol roka. to si mame ist po ten prispevok poziadat osobne? myslela som ze nas mestsky urad vyzve postou.. =-) byvame v BA nove mesto a aj som rodila na Kramaroch. dakujem
bv_alexandra
6. jún 2012
@lovesista musiš ist na BA nove mesto na úrad, tam na 2 alebo tretie poschodie vypišeš žiadosť a potom ti pride pozvanka na privitanie do domu kultury a tam ho dostaneš v obálke. 😉
monia_
6. jún 2012
@lovesista a mate tu aj trvaly pobyt?
lovesista
6. jún 2012
@bv_alexandra dakujem krasne 🙂
@monia_ ano, mame tu trvaly pobyt 😉
kaby
6. jún 2012
@lovesista otazka bola uz zodpovedana... 🙂 urcite si o to treba poziadat... My sme ale dost cakali kym sa odovzdaval tento financny prispevok, cca 2 mesiace... To odovzdavanie je dost velka akcia, ale tak tych 200 eur urcite potesi. 😉
alien2603
29. okt 2012
Ahojte... riesil niekto tento prispevok v Petrzalke aj v roku 2012? Nikde sa o tom nemozem docitat nic aktualne 😞
aduska_ba
1. nov 2012
chcela by som sa opytat ohladne toho prispevku.Rodila som na Kramaroch a trvaly pobyt mam v petrazalke.Kde by som mala ziadat prispevok?
Strana
z4
PredošláStrana
z4