Príspevok pri narodení dieťaťa od mesta Bratislava?

barbulka
28. okt 2006

Ahojte, neviete nahodou ci mestska cast Bratislava I alebo Bratislava ako taka dava nejaky prispevok pri narodeni dietata ? Kamaratka mi nieco spominala, ze oni pred tromi rokmi dostali od BA II nejakych 4000 Sk. Snazila som sa nieco najst na web strankach, ale zatial bez uspechu ...

maca793
29. okt 2006

Ahoj barbulka. ja som síce z banskej bystrice. nám mesto nedáva nič, len poukážku na 300,-sk. z toho si tak kúpim polovicu balenia plienok, pretože poukážku dávajú do prioru, kde je najdrahšie. u vás neviem, akoto funguje, Keď budeš mať niečo nové, tak sa ozvi. ahoj Macka

zuz11
29. okt 2006

barbulka, kazda meska cast dava nieco ine 🤐 BA 2 dava pekny financny prispevok co viem, petrzalka odznaky a neviem co ale BA1 netusim 🤐

barbulka
autor
29. okt 2006

trochu som vcera este patrala, ale nasla som iba, ze BA Nove Mesto dava penazny dar 5000,- Sk ...

lindda
24. jan 2007

barbulka caf nasla si nieco ?? ja tiez byvam v jednicke a za mesiac cakam baby , tak daj vediet ci si sa k niecomu dopatrala dik

alex21
26. jan 2007

Dnes dávali v rádiu, že BA 2 dáva finančný príspevok. Len som ho nepočula dobre buď 2200 alebo 2500 korun.

katrin
26. jan 2007

my sme od BA1 nedostali nič.. viem, že v 3-ke je nejaký príspevok.. Môj manžel iniciatívne písal aj primátorovi, ale žiadna odpoveď 🙄 AK niečo zistíš, daj vedieť..

kili
26. jan 2007

Jéj, petržalka dáva odznak 😀 . A keď mám dvojíčky dostanem dva? to fakt stojí za to 🙄 😀

lindda
26. jan 2007

kili fiiiiha to ti fakt pomoze uplne trapne ,ale co uz 😒
katrin no budem sa to snazot zistit v trojke, ze davaju az 5000tis, v dvojke dostala pred rokom sesterka 2000,.sk tak neviem nejake peniazky by boli super 🙂

lindda
26. jan 2007

no pisala som na stare mesto trak som zvedava ze ci mi odpisu potom dav hned vediet

ninocka
26. jan 2007

a neviete ci bratislava 4?

lidka619
26. jan 2007

no baby, my vám mozme len zavidiet - ja pochadzam z dedinky pri ružomberku a dostavame 700,-Sk 😀 - dobré nie? Mám normálne na výber, čo si všetko za to môžem kúpiť 😝

ikke
26. jan 2007

http://bratislava.sme.sk/c/3113395/Ruzinov-pre-...

ninocka, to zavisi od kazdej mestskej casti zvlast... asi myslis devinsku, nie? 😉

lindda
26. jan 2007

lidka ale stale lepsie ako odznaky ako v Ba - Petrzalka to je fakt na smiech

snilko7
26. jan 2007

ahojte tak ja bývam na dedine pri Galante a u nás sa detičky vítajú v obradnej sieni a starosta im dával plyšáka a maminky vždy dostali karafiáty 😅

certica
26. jan 2007

snilko detto 😕 😅

snilko7
26. jan 2007

certica začínam mať podozrenie že si môj klon 😀 😀 😎

lindda
26. jan 2007

snilko no ja umrem to su teda veci 😀 😀 😀

certica
26. jan 2007

snilko, obavam sa, ze som starsia 😉 😀
inak ten plysak bol made in Poland a pri absolutne nenasilnom vyberani z celofanu (alebo v com tom bol zabaleny) sa mu chudaciskovi urvala hlava a zostala visiet na kusku nite 😅

snilko7
26. jan 2007

certica nám cestou domov odpadli uši, my sme mali made in china 😀

lindda
26. jan 2007

a kurnik vysoka kvalita teda 😀 este, ze to dieta sa stym nehra

danii
26. jan 2007

ba - ruzinov dava pri narodeni dietata prispevok 2000 Sk 😉 🙂

mirko06
26. jan 2007

ahojte, v ruzinove, co je BA II., davaju 2000sk a odovzdavaju to slavnostne, vzdy vacsiemu poctu mamiciek s chlebickami a tak.. mile 🙂
ale tiez som nato prisla nahodou...
skuste si zavolat na prislusny socialny odbor na prislusnom miestnom urade, tam vam povedia, ci v danej mestskej casti take nieco existuje.
viem, ze napr. vo vajnoroch robia este stale take uvitanie deti do zivota, tiez pekne gesto 🙂

certica
26. jan 2007

ja este doplnim, ze sa jednalo o mest.cast karlova ves. inak macka som sa radsej zbavila, myslim, ze rozhodne nepatril do radu zdravotne nezavadnych hraciek vhodnych pre deti

lindda
26. jan 2007

certi to fakt no myslim ze v starom meste to bude tiez nejako podobne

zuz11
26. jan 2007

a tusite niekto co davaju v sali? 😀

certica
26. jan 2007

lindda, ale bola tam aspon sranda. jedno deco vedla grgalo, druhe stikutalo, tretie prdelo a nas krpec sa na tom vsetkom striedavo rehotal alebo zavijal 😀

snilko7
26. jan 2007

tak ten náš uvítanie celé prespal, dokonca ho nerušil ani plač ostatných dietok 😅
zuz ty vieš čo dávajú v šali? 😕

zuz11
26. jan 2007

nie ale chcela by som to zistit 😀

lindda
26. jan 2007

certica jasne hlavne , ze je sranda 😀