Prispieva obec Gabčíkovo na dieťa po narodení?

kira0039
13. okt 2008

ahojte baby, neviete nahodou? obec gabcikovo prispieva na dieta po narodeni nejakou (symbolickou) ciastkou???

kira0039
autor
14. okt 2008

naozaj tu nikto nie je kto by sa vedel vyjadrit k teme?

ejdzi
14. okt 2008

ahoj kira - ja som sice neni z Gabcikova, ale este som o takom nepocula. Vacsinou je to v nejakych socialnych pripadoch alebo tak. Alebo podla mna automaticky asi tazko. Aj ked by to bolo mile... Vsak skus cinknut na obecny urad a opytaj sa. My sme u nas v dedine akurat dostali blahozelanie od starostu 🙂

kira0039
autor
15. okt 2008

no dakujem...ale viem ze to existuje..v urcitych mestach aj obciach (je to na danej obci, meste)...no hej, asi sa budem musiet opytat 🙂 . Viem, ze to automaticke nie je, a ze to ked tak treba riesit cez obecny urad...len som sa chcela informovat, ci nahodou niekto o tejto moznosti v gabcikove nevie. 🙂 ale dakujem ti za reakciu

reni25
21. okt 2008

ahoj kira , ja som z Gabcikova , ale este som nepocula o takejto moznosti , aj ked moja svokra je sestricka nic mi nespominala.....asi tazko , ale mozem sa ti poinformovat ak chces.... 😉
Ty si z Gabcikova???

kira0039
autor
21. okt 2008

ahoj 🙂
ano som z gabcikova...od 9.7.2008 tu mam trvale bydlisko 🙂 .
neviem ci sestricky musia vediet tuto informaciu,ale ak mozes, skus mi to zistit...budem ti vdacna. 😉

kira0039
autor
21. okt 2008

jo a...som rada, ze sa niekto ozval..som sa zlakla, ze tu nikto nie je z gabcikova (alebo aspon z blizkeho okolia). 🙂

reni25
22. okt 2008

Ahoj , pytala som sa svokry a ona to zial nevie , a ani o tom nepocula..... 😉 , ale mam par kamaratok ktore uz maju baby(rodili v tomto roku) a tak sa ich spytam ci nieco dostali.ale pochybujem , gabcikovo nie je az take stedre..... 😒 .maximalne dochodcom dava nejake peniaze na vianoce(za odvoz smetí-maju to zadarmo)ale o nicom inom neviem.sice aj ja mam tu trvale bydlisko ani nie 3 roky. 😲 .a inac odkial si??kolko mas rokov asi sa aj z videnia pozname(gabcikovo zas nie je takle velke)-a tvoj manzel je Gabcikova 🙂 😉

kira0039
autor
22. okt 2008

myslim, ze sa nepozname 🙂.
vlastne som si takmer ista...ani jeden z nas nie je odtialto. a este sme poriadne ani nikde neboli. 😅
ale ono sa to zmeni, ekd bude mala na svete...(caste prechadzky).
dakujem ti za ochotu...aj som si myslela, ze gabcikovo tak stedre nebude, ale za pokus to stoji 😉