Tomanová: Rodičom vláda nepridá, ba aj zoberie

addaa
11. aug 2008

adulator sa pýtal ako má petícia vyzerať, tak tam sú aspon základné infošky o petícii...

horallka
11. aug 2008

Addaa, s týmto s tebou teda nesúhlasím- práveže keby komunisti neboli prišli k moci a nezačali s hromadnou výstavbou tehlových domov najprv v 50-60-tych rokoch a potom hromadných sídlisk v 70-80-tych rokoch, tak by sme doteraz žili kdesi trojgeneračne v starých domoch po dedinách.Keby to v osemdesiatom deviatom nepadlo- nebolo by toľko bezdomovcov, ak by vôbec nejakí boli a matky s deťmi vyhodené na ulicu- to by teda nebolo.

horallka
11. aug 2008

adulator, ja sa pridávam taktiež - čo môžme my Martinčanky pre túto vec urobiť?

bobulka34
12. aug 2008

TATO DISKUSIA BY SA MALA POSLAT pani ministerke na jej mailovu adresu, lebo tej ......... je to jedno. Ona uz deti mat nebude, mozno uz ma aj 20 rocne vnucata. Je to ubohe vyzit z toho. Nie kazda zena ma muza a nie kazda , ktora ho ma , jej prinesie domov 30 tisic. Nemam velke oci, ale naozaj je to almuzna. Ved same vieme, kolko vyjdu plienky, mlieko a este aj ked sme nenarocne a stacia na obnosene veci po kamaratkach je to nic.

Pokial mate niekto jej mailovu adresu, tak staci jej tam dat link, nech si precita.

adulator
12. aug 2008

Ahojte ,včera moja dcéra trošku štrajkovala tak som nemohla písať ale dneska ideme niečo zosmoliť ,tak sa poobede ohlásim ..... 🙂

abetka
12. aug 2008

horalka aj ja sa pridavam k Martincankam. Urobim a pomozem ako sa mi bude dat 🙂

ajdika
12. aug 2008

Ale baby, tešte sa aj Vy na dôchodky.... Veď obľúbená menšina našej vlády nám ich určite zabezpečí, keďže nás už bude pomenej a nebude na nás mať kto robiť... ale pani ministerke to je to tak jedno, tá už bude aj tak dávno zahrabaná v zemi.
Ale k veci, ako to vyzerá s tou petíciou ? A s kontaktom na p.Radičovú (aj keď úprimne, neviem, či ona niečo zmôže, je to pre nich nepohodlný človek, lebo je inteligentná a na rozdiel od vlády, čo vypustí z úst, má aj hlavu aj pätu)?

kaskya
12. aug 2008

A toto je žena?????? 🙄 Je vôbec ona matka???? 😢

lilinka76
12. aug 2008

Baby, necitala som celu diskusiu, ale ten nazov diskusie ma zaujal, tak som nazrela. Ja mam dvojcatka a ten smiesny prispevok dostanem len raz!!! Ved to nevystaci ani na umelu vyzivu a plienky ☹ ☹ . Ak mate len jedno babatko, budte rady, ze nemate dve mimina.

horallka
12. aug 2008

lilinka76, to si ani neviem predstaviť, ako by som to zvládala s dvomi naraz- po psychickej, fyzickej aj finančnej stránke. Úprimne povedané lilinka76 - som rada, že nemám dvojičky. Ale zas je na to milý pohľad, keď ležkajú alebo sedkajú v kočíku alebo spolu cupitkajú.

anjelik85
12. aug 2008

žienky, zatim sa mi nedarí ten kontakt na radičovú. neviem sa známej dopátrať. a čo sa tej petície týka, tak my zatiaľ tiež nič neprišlo. žiadne vyjadrenie. 😠

adulator
13. aug 2008

Ahojte takže niečo sme zosmolili len to neviem sem prilepiť 😠 kto má záujem pošlite mi do IP mailovú adresu a dohodneme sa bližšie. Písali sme otvorený list vláde + petičná listina ktorá obsahuje meno +priezvisko ,adresu a podpis.Chceme zozbierať podpisy a poslať ich na vládu,kopie do novín a tv.Tak držte palce .

majka35
14. aug 2008

neviem, ale na tých ministerstvách snáď ani nie sú ľudia, ale zvery ... ☹

stresmenka
14. aug 2008

Hlavna vec zep. Tomanova ozsuhlasila neziskovkam tazke miliony tava jedna. Ja na tuto zenu nemam slov ..... 😠

andrii
14. aug 2008

Tak na toto nemá slov asi nikto .... Našťastie mám všetky tri zdravé detičky, a veľmi obdivujem rodičov,ktorí sa s láskou starajú o svoje choré detičky. A to si ani neviem predstaviť,čo všetko to obnáša. Mali by dostávať aspoń 15 tis. na takéto deti.Je to záťaž psychická, fyzická aj emocionálna. Tam na to ministerstve fakt pracujú nejaké obludy.

lencici
14. aug 2008

Je to obyčajná stará vysušená harpia.....Normalne sa mi rozum zastavuje nad tymi zákonmi... 🤐

lucifukball
14. aug 2008

ja neviem baby, mozno len tak trepnem, ale napríklad ked sa súdite na slovensku tak to môzte posunút az do strasburgu ci kam. neni nieco aj takéto, ved sme v eu to neni mozné aby si tam hore mohli robit s nami co chcú...
😠

peta1510
14. aug 2008

Baby,neviem,ci je to len informacny chaos,ale vcerami tehotna kamoska vravela,ze bola na socialke a tam jej povedali,ze od januara ma byt ten prispevok okolo tych 8000.Tak uz som zmatena.Bude,ci nebude?!

andrii
14. aug 2008

peta1510, ja neviem ale bodaj by si mala pravdu!!!

peta1510
14. aug 2008

Ved prave,nechcelo sa mi verit.Mozno by nebolo zle na tu socialku zavolat,ci nevedia...

zuzka76
14. aug 2008

dnes som cosi zapocula, ze ju chce zase niekto odvolat 😕

adulator
14. aug 2008

Ahojte ,tie čo ste mi písali všetkým som odoslala, tak ak niekomu neprišlo alebo to nejde otvoriť tak sa ozvite 🙂

mihanka
14. aug 2008

adu... dakujem prislo v poriadku... len taka otazka, treba to vytlacit a fyzicky podpisat a tak poslat tebe v obalke?

ajdika
14. aug 2008

OK Adulator a potom kam s tým? Pošleme to podpísané Tebe?

majka35
14. aug 2008

ďakujem, došlo to aj mne ... tiež ma zaujuíma akou formou sa budú zbierať podpisy?

zuzzanocka
14. aug 2008

dobra tema 😀 adulator, posli pls aj mne..dik 🙂

btw..tomanova na tom fleku nema co robit, to vie kazdy...

horallka
14. aug 2008

mne to neprislo, adulator - posli to aj mne, prosim.
horallka

abetka
14. aug 2008

adulator mne tiez nic neprislo 😒 .Prosim ta posli mi to.