Tomanová: Rodičom vláda nepridá, ba aj zoberie

ella1
4. aug 2008

sue13-no zbohom!hlavne,že ked im máme niečo my,tak to musí byť najviac do týždňa! 😠 😠

sue13
4. aug 2008

Asi tak... Naozaj musime robit vsetko tak aby sme sa nedaj boze nemuseli spolahnut na tento stat 🙄

silvia.s
4. aug 2008

mate pravdu ja som na materskej už dva roky mam 3 deti a rodičovsky príspevok len jeden. čiže ja musím uživiť deti s rodinnými pridavkami zo 6180 sk. nech oni maju 3 deti a takyto príspevok a nech vyžiju s toho. moj muž musí dreť aby sme všety šeky vyplatili a mali dať deťom čo do ust. a potom sa sťažuju že sa malo deti rodí ale ved ked niesu na to podmienky kto by išiel rodiť.toto nieje normalny štát ale štaát zdieračv.

ella1
4. aug 2008

akurát som niečo zachytila zo správ,že o niekoľko rokov sa nebude mať kto postarať o starých.síce to je o inom,ale ked nebudú mladí(naše deti) tak ani tak sa nebude mať kto.

ella1
4. aug 2008

aj tak nedajú.a ani nechcem.ked si spočítam,viac sa nám oplatí poruadne zdvihnúť RP.

annase
4. aug 2008

to hej ale ked si si to prečítala nižšie tak počiatek tak mal dobré návrhy len to neprejde a prejde tá horšia verzia pre nás ale potom si to za klobúk už nedá lebo toto čo robia je proti pánu bohu takto pochovať rodinu 😠 😠 😠 😠 😠

expertka8
4. aug 2008

..a ja som v TN zaxytila...ze zradlo pre statnyx psov bude cinit 60 mil. .....fantaaaaaaaaaaaaaaaaazia....kde sme to dospeli????....

abetka
4. aug 2008

nech sa strcia . A zcoho mame dalej zit????Su to debili. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

kukenzi
4. aug 2008

no to je teda slaba naplast na zalepenie oci. ved ten jednorazovy prispevok sa nevyrovna tomu, ak by mali zvysit rodicovsky prispevok o 3000Sk ( ak tak odooka ratam, aby sa priblizil minimalnej mzde) a ak pocitam, ze by som bola na rodicovskej do dovrsenia 3 roku veku dietata, t.j. 31mesiacov.. za 31 mesiacov by som mohla dosiahnut prilepsenie o 93.000Sk.... 🤐

annase
4. aug 2008

ved to chce zalepiť oči ale ved mamičky musia vedeť kalkulovať lebo vyžiť by sa nedalo zato ona už asi kalkulovať zabudla pri jej plate sa ani nečudujem to by ani jenda z nás nemusela každu korunu dva krát obracať 😠 😠 😠

kukenzi
4. aug 2008

nepocuvala som TN, ale to co pises expertka, no tak to je ozaj fantaaaaaazia... spejeme do peknej ri.i. 🤐

kukenzi
4. aug 2008

no p. tom....ova je fakt asi ako E.T. z inej planety a preto z jej hlavy len taketo uzasne prepocty mozeme ocakavat... co uz ked zije na inej galaxii 😔

abetka
4. aug 2008

aj ja som to pocula, ale moj oco vravel, ze pes sa ma na Slovensku lepsie ako clovek 😠

annase
4. aug 2008

to hej asi zabudla v dobe ked stálo mlieko dve koruny a nie 20 a ked stál chlieb 5 korún a nie 40 a ceny boli 100%ˇnižšie ako sú teraz jedna cesta k lekárovi a späť busom lebo nemáme auto tam a späť ma stoji 100 nie je to moc že ale ked človek ide k dr tri krát do týždna tak je to dosť že? Myslím že o vídavkoch by ste vedeli hovoriť všetky len p... Tomanová stratila prehlad

annase
4. aug 2008

To hej pokial nie je človek trocha tmavší tak sa má horšie ako pes 😠

ella1
4. aug 2008

no,to o tých psoch bolo dobré! 😀 😢
ale to sú špičkové psi,vycvičené,4x vyhrali nejaké súťaže.akože fajn,ved nech im kúpia fajnové žrádlo za 60 mil.
len naše deti asi nie sú tak perfektne vycvičené,tak my nedostaneme...... 😠

anjelik85
4. aug 2008

toto nie je možné. ja som sa až teraz dostala k správam. bože, ako jej túto diskusiu doručiť. však nech sa spamätá kôra jedna vyschnutá. je normálna, aby sme z takých peňazí vyžili? však môj muž zarobí 12000sk. a z čoho máme uživiť dieťa, seba a domácnosť? hlavne, že ona vysušená slivka s jej vyšumeným psom sa majú k svetu. a mám mať teraz chuť ísť voliť? keď s k vláde dostali títo? je to síce len návrh, ale tí magori jej to schvália, lebo ficko jej drží stoličku pod kufrom!!!

ženyyyyyyyyyyy, ale vážne poďme pred parlament protestovať. ja som taká naštartovanááááááááá. za pc nič neporiešime.

hlavne, že ficko staval svoju kampaň na sociálnom systéme. ak ho zlepšiť. hov.do jedno. ohrooooooooooooooooooooooooooooomnýýýýýýýýýýýýýýý sociálny systém nám tu predkladajú. fakt.

romálcom treba nové byty dávať, lebo chudáci s 50timi deťmi by ostali na ulici. im všetko treba pchať do gágora. darmožráčom. podajby nemuseli takto kresať naši "vládny dobráci", keď romálcom pchajú aj tam, kde nie je treba. čert aby ich vzal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aadula
4. aug 2008

hm, však oni peniaze majú, ich deti peniaze majú, ich vnúčatá peniaze tiež budú mať, tak ich nezaujímame MY! obyčajní ľudia....nech si žijeme ako chceme, len nech sa zvýši pôrodnosť....

anjelik85
4. aug 2008

no, ešte by ma zaujímalo, či ma budú považovať za pracujúcu matku, keď budem popri rd u seba doma opatrovať popri dcérke ešte synčeka mojej známej. však ja budem mať dcérku celý čas pri sebe, tak som zvedavá, kde budem spadať. či do pracujúcich rodičov. to sa na to opatrovanie potom vykašlem, lebo by som mala potom len o dáku tisícku viac, ako teraz.
a tiež, teraz pracujem z domu, ale dcérka je stále pri mne. stále so mnou všade chodí. tak to ako budú brať. však ja sa o dieťa budem stále starať, stále ju nosiť so sebou, tak nech mi dokážu, že pracujem a nestarám sa o dieťa. joj, taká som rozčúlená. dúfam, že jej to neschvália. sa tam nudia, nemajú čo vymýšľať, tak potom tomanovej prdí v bedni a vymýšľa takéto károviny. 😠 😠 😠

veronika13
4. aug 2008

anjelik85, som sa pobavila, ale máš pravdu

lyly
4. aug 2008

aspon na mesiac by si to nasi poslanci mohli vyskusat, vyzit z RP a z pridavkov na deti 😠
jak ich jaaaa neznasam.
tomanka volako furt vymysla, asi jej zacina uplne preskakovat

jastericka
4. aug 2008

4560,- máme splátku úveru 😔 a žijeme len z manželovho platu.....

toto je fakt výsmech....hanba tejto vláde....ale oni si pchajú do gágorov....

expertka8
4. aug 2008

...jastericka....plati stare ...overene...ze "praxy kazia moralku" 😔 😉
....takze ak sa xcete "pokazit" ako stara majoneza ...kandidujte do vlady 😀

...jooooj ludia.....ja by som tak rada xcela mat "pokazenu moralku" 😀 😀 😀

bejca
4. aug 2008

😠 😠 😠 😠 moze sa hambit 🙄 a to ako ozaj budem vsetky blocky nosit co maly zjedol , od plienko , prachu a pod ... svina je to !!!!!

srnkamt
4. aug 2008

hlavna vec ze dochodky furt zvisuju....to uz hej nasim dochodcom treba dat...su totiz prednejsi ako male bezbranne deturence...nehovorim..su aj taky dochodcovia,ze maju okolo 4000,- ale tych je malo niekto ma aj 15 papierov na mesiac... 😠 ...sa mozu hanbit prasivci ... 😠 hlavne ze Tomanka pojde urcite na dovolenku k moru...a vsetky maminy mozu o tom len snivat... 🙄

bambusko
4. aug 2008

mozno ma pani T. siet second-handov a boji sa, ze by po zvyseni rodicovskeho skrachovala 😠

expertka8
4. aug 2008

...baby...co frflete????...ved ste predsa na materskej DOVOLENKE!!!! 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hubka
4. aug 2008

Takze peticia ci strajk???odlozime deti ai de sa na hon bosorky do BA???je to neskutocny dobytok 😠

leva
4. aug 2008

Neuveritelne aky bordel je v tej politike,stado krav by tam viac urobilo ako oni a henta,ta sa moze hanbit,kofa stara,nikomu nezelam zle ale tak ako nas odr...a nezelam jej ani nic dobre,ved je to pod uroven takto hnusne sa zachovat,pred volmami tutu mutu a teraz ked je hore striga sa vyfarbila,fuuj je mi znej totalne na grcku.