Tomanová: Rodičom vláda nepridá, ba aj zoberie

briezka
19. aug 2008

UUUUUUUUUUUUUUUUUZ to budeeeeeeeeeee. www.changenet.sk
tam to bude pod zastitou unie materskych centier

lucifukball
19. aug 2008

briezka a ako to tam funguje, stačí len vypísať a potvrdiť? a tam nemusia byť podpísané len mamičky, či áno? ked podpísem aj manzela?
😀

briezka
19. aug 2008

nielenmamicky surodicia, nie ? aj babky aj dedkovia. vyplnis a odosles, ale dotycny by tomal vediet nie ?

lucifukball
19. aug 2008

to ja sa najskôr popýtam, to je jasné, aj ked mužovi neostáva iné ako byť za 😀

briezka
19. aug 2008

😀

andulqa
19. aug 2008

bolo by inak dobre aby sa vytvorila nova tema, alebo aby sa link s tou peticou poslal vsetkym uzivatelom tejto stranky nie? aby o tom vedelo co najviac ludi, ja este dieta nemam, ale planujeme na buduci rok a toto ma fakt nahnevalo co sa planuje...

uz som to podpisala, a aj moj priatel 🙂

arabeska
19. aug 2008

aj ja uz som sa pridala 😉

briezka
19. aug 2008

bezi to na dvoch strankach, vsetky podpisy sa davaju dokopy, nie je potrebne duplovat to. 🙂 a uz je to pomaly 180 dokopy

bambusko
19. aug 2008

huraaa, unia materskych centier je konecne organizacia, co nie je len na okrasu. oplatilo sa ich bombardovat mailami a posielat im linky na tuto diskusiu 🙂

addaa
19. aug 2008

Bamusko myslíš, že oni by som žiadnou iniciatívou nevyšli? To ich museli baby bombardovať???? Neviem teraz čo si mám myslieť...

livka299
19. aug 2008

Neviem ale je to uz aj na MMB 😉 no tak baby pridavajme podpisy 😎 😎 😎

bambusko
19. aug 2008

addaa, ved su tam maminy, ktore vedia na vlastnej kozi ako to je a myslim, ze maily a tato diskusia ich presvedcili, ze bud mat podporu. tak som to myslela. nie, ze by sa inak nerozhybali 😉

maminaevina
19. aug 2008

Tak a uz som to aj ja podpisala. A zajtra sa popytam znamich ci ich mozem podpisat

addaa
19. aug 2008

Briezka ty máš prehľad, kolko lidí je tam podpísaných?

livka299
19. aug 2008

addaa je tam napisane to cisielko 🙂

addaa
19. aug 2008

ano mne tam ukazuje 134, aj ked si to aktualizujem, aj tebe?

bambusko
19. aug 2008

161

livka299
19. aug 2008

Neviete kolko by ich malo byt?

yesno22
19. aug 2008

malo by byt uz viac 😉

bambusko
19. aug 2008

Orgán verejnej správy, ktorému sa doručila petícia, je povinný petíciu prijať. Ak z obsahu petície vyplýva, že nie je príslušný vybaviť ju, petíciu do desiatich dní postúpi príslušnému orgánu a oznámi to tomu, kto petíciu podal.

Príslušný orgán verejnej správy je povinný prešetriť a vybaviť petíciu tak, aby zistil skutočný stav veci, jeho súlad alebo rozpor s právnymi predpismi a verejným alebo iným spoločným záujmom. Výsledok vybavenia petície písomne oznámi do 30 dní od doručenia petície alebo od odstránenia jej nedostatkov podľa odseku 4 osobe, ktorá podala petíciu, alebo osobe určenej na styk s orgánom verejnej správy. Ak nie je možné vybaviť petíciu v tejto lehote, príslušný orgán verejnej správy písomne oznámi osobe, ktorá ju podala, že petícia bude vybavená v ďalšej 30-dňovej lehote.

http://www.vyvlastnenie.sk/predpisy/zakon-o-pet...

briezka
20. aug 2008

hm
ono to musite spocitat aj z changenetu aj z umc, inak MC nevyslo samo s iniciativou. :( ale podarilo sa presvedcit ich Evke sefredaktorke babetka. ajvdaka linkom zo vsetkych moznych stran nakoniec na jej argumenty pristupili.

adulator
20. aug 2008

ahojte,aby ste vedeli ako sme na tom 🙂 chceme sa pripojiť, spojiť našu papierovu petíciu s netovou takže ktovie ako nech sa prihlási 🙂 máme oslovené školy,škôlky ,mat.centrum a zbierame podpisy .

arieska
20. aug 2008

baby, neviem či to tu už niekto hodil,ale aj tu sa podpisuje petícia

http://www.materskecentra.sk/peticia/peticia.php

daniela84
20. aug 2008

Caute ja som sa snazila to rozposlat po vsetkych regionoch a svojich znamych tak dufam ze podpisy pribudnu

andrii
20. aug 2008

daniela84, už som ti odpísala v "Humenné". Už som podpísala, poviem aj všetkým známym. Verím,že sa to podarí.

elise
20. aug 2008

ja som podpísala aj vytlačila hárky tak skúsim aj tyk niečo zozbierať a dokedy sa zbierajú podpisy nako mi ušiel dátum 😉

zuzana8
20. aug 2008

ahojte babenky, nečítala som všetky príspevky, ale na fóre slobodných mamičiek to tiež vrie... 😠 😠 😠 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea..., takže tam hodím linku na Vašu Tomanku..., nech sa pridajú 😉 ja som to už podpísala 🙂

mihanka
20. aug 2008

tiez zbieram aj fyzicke podpisy v bb... nie je ich vela, ale predsa... poslem adu zajtra... 😉 a dala som vediet kazdemu, kto ma moznost podpisat na nete...

ten inzerat v bazari s jej foto je super 😀