• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vyššia dávka pri rizikovom tehotenstve?

31. októbra 2015 
ahojte baby chcela by som vediet ci sa vstahuje PN-ka do materskej??som zatial na zaciatku tehotenstva a termin mam az v decembri.
20. máj 2013 o 12:45  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, urcite mi niektora maminka z vas bude vediet povedat mozno sa nieco podobne v tejto diskusii aj rozoberalo len nemam cas citat...mam 3,5 rocnu dcerku a s druhym babetkom by som mala ist na rizikove..na aky príjem resp.z coho sa pocita ak som bola pred druhym otehotnenim evidovana 4 mesiace na urade prace.dakujem
19. aug 2013 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vedeli by ste mi porodiť ,bola som na IVF 10x otehotnela som som v 10tt ,som na úrade práce v Rakúsku chcem vedieť či ma može doktorka vypísať na rizikové tehotenstvo a v ktorom tt tehotenstva
20. sep 2015 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martuska00 doktorka ta na rizikové tehotenstvo samozrejma moze vypisat, ak je na to dôvod, co v tvojom pripade urcite je, ked si mala 10x IVF, ale neviem presne co tym ziskas, nechces sa hlásiť na urade prace? Platis si tam dobrovolne poistenie, neviem ako to v Rakúsku funguje, či budeš dostávať PN ako tu na Slovensku. Na rizikovom tehotenstve mozes byt prakticky od zaciatku tehotenstva aspon tu na Slovensku, neviem ako v Rakusku.
31. okt 2015 o 00:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok