Zmeny výšky príspevkov od roku 2009?

deina2005
16. okt 2008

budu nejake zmeny od noveho roka 2009 co sa tyka vysky rodicovskeho a rodinnych pridavkov?

anib
16. okt 2008

Ahoj deina, veru neviem Ti povedať, na to je tu odborníčka gapa, tá sleduje asi vsetko. Ale myslim, že písala niečo o tom,že je to predložené a v najblizsích dnoch by sa to malo schvalovať vládou, tak uvidíme. Ja tiež už netrpezlivo čakám, hlavne, či sa zmení niečo ohľadom dobrov. nem. poistenia.

buchova
16. okt 2008

ževraj ano ale kolko tak to nevedia este ani oni!!!

jaduska
17. okt 2008

Rodičovský príspevok sa zvýšil od septembra cca o 200 Sk a rodinné prídavky sa vraj majú zvýšiť cca o 100 Sk od januára, ale schválené to ešte nie je 😉

nika251
17. okt 2008

Jeziiis, co si s takou kopou penazi pocnem?? 😕 . 😀

plasta
17. okt 2008

no, nika... ja tiez neviem, co si pocnem s tolkymi peniazmi, asi sa vyberieme s malou na dovolenku... 😅

lienocka235
17. okt 2008

no zmeny sa chystaju razantne najme pre tie co maju deti do 3 rokov a pojdu pracovat...
a tiez ten prispevok pre 2 a 3 dieta..
a tych par korun navyse co ste tu pisali...

jaduska
18. okt 2008

Baby, pre niekoho je aj 200 Sk dosť peňazí, ak je to pre vás nič, tak ich venujte na charitu. Niekomu určite pomôžu... Si spočítajte, koľko je to peňazní na všetky deti a potom lamentujte, čo si s tým počnete... Prepáčte, ale tieto sarkastické poznámky ozaj neviem pochopiť. Pre mňa 200 Sk mesačne znamená napr.zaplatiť staršej dcérke angličtinu, kúpim za to 20 jogurtov alebo 100 rožkov.... takže až taká smiešna suma to zas nie je...

dmonikad
18. okt 2008

Ahoj, súhlasím, že aj 200 Sk poteší.

janette4
18. okt 2008

ahojte. A neviete, či je už schválený ten jednorazový príspevok pri 2 a 3ťom dieťati?Počula som, vraj to malo byť od januára09, ale neviem, či to aj schválili.Kamoška čaká 2 dieťa v marci,pýtala sa ma, a ja veru tiež neviem. ☹

jaduska
19. okt 2008

Janet, zatiaľ to schválila iba vláda, parlament ešte nie....