• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zníži sa rodičovský príspevok na minimálnu mzdu?

4. júna 2009 
Ahojte. Idem sa Vás opýtať. Počula som také , neviem či fámy alebo klebety, že od januára by mal ísť rodičovský prispevok na minimálnu vzdu. Nechce sa mi tomu veriť. neviete niekto o tom niečo???
3. jún 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie je to tak.. kedysi to mal Smer v sluboch a cosi sa o tom hovorilo.. ale sluby sa slubuju blazni sa raduju..
asi tak..
3. jún 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veĎ aj mne sa to nezdalo, podla mňa to tiež je blbosť a tak reku sa opýtam :confounded:
To by sme boli teda bohatý Štát keby to tak bolo :zipper_mouth:
3. jún 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo tobyt najprv v jan.2009,potom 2010....hovorilo sa o tom.ale uz som dlho nic nepocula :frowning2: mozno nas este pani NAJ tomanova prekvapi :wink: nuz nadej zomiera posledna :grinning:
3. jún 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, pani Tomanová to prezentovala keď mamičkám brali rodičovský príspevok ak nastúpia do práce, že sa im odmení tým, že porastie rodičovský príspevok. ale na to sa rýchlo zabudlo.
3. jún 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na takéto veci sa asi naozaj rýchlo zabúda :angry:
3. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste bláhové, ak si myslíte, že to pôjde hore................veď predsa treba zvýšiť platy úradníkom, nie? kríza nekríza, šak aj oni "musia" z niečoho žiť :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: je to hnus, ale čo už, my matky sme vždy na konci.....
4. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibika, ja si to nemyslím, to som len začula a sama som tomu neverila. A čo sa týka ych platpv, jasné, čo mňa žere sú dôchodci. Dvaja starý dôchodci majú dokopi viac ako my mladá rodina, oni len dvaja, nikde nechodia, nič dokopy neplatia, a rodina s malým babom aj plienky aj obĺečenie aj výlety.... mňa too dosť žere , že namatky sa v tomo štáte úplne zabúda, a to som napisala ešte slušne :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. jún 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok