Zvýšenie rodičovského príspevku

otrivinkajanka
29. máj 2008

ahojte baby akurat som citala,ze od septembra nam maju zvysit rodicovsky prispevok o 220 sk na 4780 sk co na tu biedu hovorite? 😒

otrivinkajanka
autor
29. máj 2008

julova mojej mame nanutili byt aby si ho zobrala stat daval bezurocne pozicky mladomanzelom a dnes?zoberies si milion a preplatis tri

marse
29. máj 2008

massi25 dakujem, tu na MK sa treba branit hned na zaciatku 😀 😀

marse
29. máj 2008

vsetko ma svoje plus a minus 🙂

julova
29. máj 2008

marse - veru ma - o tom niet pochyb 😉

otrivinkajanka
autor
29. máj 2008

marse ale ja ti nic nevycitam ani ta neodsudzujem ty mas svoj nazor a ja svoj ved na to to tu je diskusia aby si kazdy napisal co si mysli nie? 😀

orgovanka
29. máj 2008

Systém u nás vôbec nemyslí na slobodné matky a rozvedené,mne keď skončil rodičovský príspevok,tak som dostávala 700sk na tri deti,je to na hlavu postavené. 😅

marse
29. máj 2008

otrivinka suhlasim, len viem ako to tu obcas chodi ked citam niektore diskusie ze sa zvrhnu do takej ,,vasne" ze az 😀
ale ked sa najdu v teme normalne baby co dokazu tolerovat inych nie je problem 🙂

julova
29. máj 2008

"vtedy" sme museli "drzat hubu a krok"...teraz aj ked sa nam nepaci, tak si mozme verejne zanadavat - hoci nam to mozno prt pomoze - ale nikto nas nezavrie za to do basy 😝 😀

marse
29. máj 2008

orgovanka s tym plne suhlasim, slobodne a rozvedene maminy to maju tazsie ovela, predsa len dvom je to lahsie potiahnut. 😒

massi25
29. máj 2008

aha tak je to.no lebo tam bola kopa mladych tehotnych dievcat az mi bolo cudne.a ze to im sa tak dobre zije mi bolo povedane.ale vidis.v dnesnej dobe sa maju spekulanti najlepsie

zuzanat
29. máj 2008

ja som pocula, ze od noveho roka ma byt materska 7000sk, ale ako vidim, kazda mame ine informaci. tak sa asi nechame prekvapit 😖

otrivinkajanka
autor
29. máj 2008

hlavne,ze nasi politici maju plnu papulu kecov o tom,ako klesa porodnost na slovensku ani sa necudujem,ze zeny nechcu rodit ked je to na materskej bieda oni maju 100 tisicove platy odmeny a este neviem kadejake peniaze k tomu to sa im zije ale co obycajne rodiny aj s 3 detmi zena porodi dvojcata a dostava jednu matersku ved to je na smiech!a nasa mila pani ministerka da prvorodickam 25 tisic a co druhe dieta nie je clovek?to nepotrebuje oblecenie plienky a mlieko?juj ako som sa rozculila 😠

marse
29. máj 2008

mna hneva ze vacsinou o tychto casto zenskych temach( interupcia, materske a pod.) rozhoduju muzi a nie zeny 🙄

otrivinkajanka
autor
29. máj 2008

lebo to je chlapska jesitnost a ich hrdost a nedovolia,aby vladli zeny keby boli pri moci zeny,tak to vo svete vyzera inak

massi25
29. máj 2008

oni to nechapu.oni si totiz mile moje babule za sumu nasej smiesnej materskej kupuju topanky.aj to neviem ci take smejdy.

rybecka
29. máj 2008

a viete preco nam nechcu zdvinut matersku lebo sa tu premnozia nasi spoluobciania romovia. 😠 😠

massi25
29. máj 2008

ale neviem otrivinkajanka.mam kamaratku ktora mi povedala ze mam skaredy kocik ze preco si nekupim iny.ved stoji len zo 10 tisic.som sa zasmiala.povolanie dcera

massi25
29. máj 2008

tym som chcela ze zena ako zena.

orgovanka
29. máj 2008

A my tu na východe,niekedy mám pocit,akoby sme sa vracali do minulosti,možno u vás je trocha vyššia životná úroveň.

massi25
29. máj 2008

oni sa uz premnozili rybecka 😀

marse
29. máj 2008

oni by sa premnozili aj bez zvysovania materskej 😅

massi25
29. máj 2008

baby radsej ticho.oni su zakonom chraneni.to som zistila pocas mojej materskej.este nas zavru.pssst 😀

vilkakatka
29. máj 2008

Babulky ... vy ste zlate 😀
Massi, mas pravdu ... spekulantom a vymyselnikom sa dari najlepsie 😖

zuz11
29. máj 2008

cele je to o politike 😉 viac hlasov im davaju dochodci tak tym treba viac zvysovat 🤐 🤐 🤐 nase deti im nic nedavaju a nasi poslanci zial bohu nepozeraju na dlhsiu buducnost 😔 😔 😔 😔
ale vidite ze aj napriek malej rodicovskej je nas tu dost vela a aj porodnice su dost plne 😉 takze nastastie nevymreme ale mohli by sme sa mat aj lepsie 😉

otrivinkajanka
autor
29. máj 2008

zuz ale nase deti im budu davat ked budu makat na nase dochodky a pochybujem,ze niekedy sa mat dobre budeme ☹

zuz11
29. máj 2008

no ved vravim ze politici nepozeraju do buducnosti, a ked tak tak iba do volieb 🤐 a aby si udrzali volicov tak davaju vacsej volickej zakladni viac ako tam kde by mali davat 🤐 a nasi politici su neni odkazany na dochodok, kedze sa teraz pekne nabalia,kazdy do jedneho 🤐

sasenka
31. máj 2008

vraj sa to ide zvýšiť o CELÝCH 220,- od septembra...už teraz rozmýšlam čo za to nakupim, myslíte že mi predajú pol balíka plienok??? 😒 😠

zuzitka
31. máj 2008

aj tu sa nieco popisalo o zvyseni prispevku 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

sisulik
31. máj 2008

co sa tyka toho rodicovskeho....tak odkedy som na rodic. prispevku (od roku 2004) tak vzdy v septembri ho o trosku zvysovali...ziadna slava ale vzdy lepsie nez nic..

maca793
31. máj 2008

je to smiešna suma, a v januári budeme všetci plakať ☹