1,5 ročné dieťa má zlomené predné zúbky

rony156
1. okt 2021

Ahojte, prosím vás nestalo sa niekomu, že dieťatko spadlo a zlomilo si predné zúbky ? Maly dneska mal nehodu a obe jednotky zlomené + preseknuta uzdička.
Chcela by som vedieť možné problémy keďže ide víkend a k zubárovi (ak nás nejaký zoberie) sa dostaneme az pondelok. Maly ma 1,5r a ďakujem za odpovede❤️

jani321
1. okt 2021

@rony156 ahoj. My sme to riešili pred 2 týždňami. Dcérka (3roky) si zlomila predný zúbok do polovičky. Začal ju bolieť vždy pri jedení. V našom prípade zúbok museli vytrhnúť.

lindusss2016
1. okt 2021

@rony156 ahoj, ja som mala kamarsta hokejistu, ktoremu sa to stalo uz s trvalymi zubami 😁 nejak mu to poskodilo nervy, ci co, uz si to velmi nepamatam. Zuby mu ocerneli, ale dal si spravit nove a problem vyrieseny. Tym som len chcela povedat, ze neboj, su to len mliecne, prinajhorsom pojdu von a pockate na trvale

amelie2017
1. okt 2021

Dcera si 1 zlomila a druhy ocernel. Problem moze nastat, ak praskli aj trvale pod nimi, ale to je ojedinele. A u 1 a pol rocneho pochybujem.

stanusenka
2. okt 2021

@rony156 My sme to zažili so synom, zuby mu sčernali a postupne odhnili, nechali nás trápiť sa s tým až pokiaľ nemal zápal ďasien, vraj sa to nemá trhať kým nie je problém🤦