39,1 horúčky pri zúbkoch ?

drsmolinka
19. feb 2020

Ahojte prosim Vas ake teploty mali vasi drobci pri zubkoch. Je normalne ak mi mala od pondelka vecera teplotuje denne jej teplota vyskoci aj na 39,1. Dr povedala ze to su zubky to preto ale co na nete citam aj nazory lekarov tak max 38,5 moze byt pri zubkoch. Hrdlo ma ciste, dychanie dobre, je cula obcas placliva viac, moc ma dobry crp nebolo robene. Len ma zaujima ci niektora z Vas ma skusenosti ze dieta malo vazne aj 39 pri zubkochdakujem za info 🙂

mogaa
19. feb 2020

@drsmolinka no buď viróza alebo zubky....ak má naliate dásienká alebo si pchá rúčky do úst tak to budú zubky....a kludne môžu byť aj 40-tky😉nad 38 zrážaš teplotu, pokiaľ nie je plačlivá, spavá, nesoplí, nekašle, tak sa len čaká kým to prejde....pri malom dieťati ti nik s istotou nepovie či zuby alebo viróza, ani lekár nie je jasnovidec

sade88
19. feb 2020

Agoj, moja dcera to tak mava vacsinou tri dni a teraz pri stolickach aj 39

sade88
19. feb 2020

*ahoj

monikaduskova
19. feb 2020

ja som pri stolickach mavala vraj 40-tky.....teraz sme mali dievcatko co pri kazdom zubku mala vysoke teploty a dost dlho

gabulienka623
19. feb 2020

Aj moja mávala horúčky až do 40. Tiež mi všetci tvrdili, že to nemôže byť zo zubov, vraj vtedy sú len okolo 38. Ale mala to pri každom jednom zube, trvali tak 1-2 dní, kým sa zub prerezal.

koniarova
20. feb 2020

Išla by som znovu k dr , ak teplota od pondelka neprešla. Podľa mňa choroba, nie zuby.

drsmolinka
autor
21. feb 2020

Napokon to je 6ta choroba, vcera vecer sa vyhadzala po telicku

eriksonka1234
28. feb 2020

@drsmolinka nás syn mával bežné také teploty pri zuboch

lenteraz111
28. feb 2020

Aj môj druhý mal pri zuboch také vysoké teploty, nonstop sme boli na pohotovosti koli to. Ú. Crp bolo vždy v norme, dieťa aktívne, vraj zuby. Druhý lekár na pohotovosti že zuby nie, vraj vírus... Tak si vyber. Ale keď sa prerezali- boli to očné zuby, horúčky pominuli. Pri stoličkách zas horúčky, 39,5. Do toho boli v lete tie neskutočne horúčavy, ktoré to ešte zhorsovali. Stoličky sa prerezali, horúčky ustúpili.

3petka
28. feb 2020

@drsmolinka u nás uplna normálka pri zuboch nemala teplota problém vystúpiť nad 39