Aké homeopatiká na zuby? Ako uľaviť pri prerezávaní?

jerika
11. mar 2009

Ahojte maminy viem ze tema zubky tu je ale konkretne ma zaujimaju ake homeopatiky ste skusili o akych pooculi, skratka skusenosti. Nasmu malemu idu vzdy dva az tri zuby naraz preto ich uz mame 6 a najnovsie nam idu rezaky. Je klasika jedovaty a protivny a najma v noci takmer agresivny kope, kuse v horosm pripade prida aj plac. Nemate nejake skusenosti, daco na ukludnenie odsrranenie bolesti? 😲

altea
11. mar 2009

my sme vyskúšali všetko dostupné,nič nezaberalo ☹ ,proste treba vydržať 🙂

erikasadek
11. mar 2009

jerika zalezi co si skusila//

MERCURIUS SOLUBILIS 7 CH pri bolestiach, dasien.. u deti, a 5 granul 2 krat denne/
CHAMOMILLLA VULGARIS 15 CH 5 granul dvakrat denne..

a na dasna ti poradim , klincekovu essenciu, pozor len jednu kvapku !!! na vatovy tampon, a stym natries , dasna, je to ,hned znecitlivy dasna.. len pre predstvau pouzivaju, ju aj , dentisti, v ich , anesteziach sa nachadza lklincekovy extrakt.. 😉
ale len jednu kvapku.. to iste mozes pouzit , aj na afty.. stale len jedna kvapka.. 😉

zabera na beton..

gocrazy
12. mar 2009

Ahojte,

nam na krcnom doktorka poradila kupit homeopatika chamomilla vulgaris, pretoze nam tiez idu zubky, ale mame s tym spojene uska a pravidelny zapal a eksem v nich, tak nam dr. vravela, ze toto by ho malo upokojit,zatial to mame 2 dni, ale zatial nebadam ziadnu zmenu v spravani...ak zaberie, dam vediet. 😉

erikasadek
12. mar 2009

gocrazy.. prepac.. ale ked mate aj zapal usiek a podobne tak asi tazko. tam treba komplexnejsiu liecbu.. 😉

susik77
12. mar 2009

nam zaberal super mundisal gel. sice Calgel je silnejsi ale mala ho odmietala.

junovka
12. mar 2009

ja na Chamomillu vulgaris neda dopustit 😎

junovka
12. mar 2009

neda´=nedam 🙂 😉

ellit
12. mar 2009

ahojte kocky, tak dneska som si kupila tu chamomillu a chcem sa opytat ako casto to davate detickam?

my inak este davame Viburcol cipky a tie nam velmi pomahaju pri nervozite

junovka
12. mar 2009

ja mam ch9, tak nam staci raz denne po 5 guliciek

svenka
13. mar 2009

baby prosim vas, a tu chamomillu vulgaris kupim volne v lekarni aj bez predpisu? a mozu to uzivat aj babatka? lebo nam idu dva dolne zubky, ale vcera sme mali este len 4 mesiace?

erikasadek - prosim ta, tu klincekovu esenciu? to tiez zozeniem v lekarni? a este tu vyssie spominanu chamomillu tak ked je to granulovane, tak to rozpustim vo vodicke alebo ako?

dakujem za odpovede 🙂

erikasadek
13. mar 2009

svenka.. janse kupis volno predajne, .. v lekarni..
nie nema ziadne vedlajsie ucinky, je to pre babatka.. 😉

no skus v lekarni stoji okomo 2 eura, alebo na hanus. sk.. tam maju vsetky , silice.. nie esenciu.. 😉

a homoe rozpustis v teplej vode, ako , teplota tela, v ustach.. 😉 nie horuca, ale tepla a podas bud cez striekacku, alebo na lyzicku zalezi na veku.. 😉

svenka
13. mar 2009

erika, dakujem, vyskusam tu klincekovu esenciu dat na noc... lebo cez den sa vyhrame, tak je to viac-menej ok, ale v noci je maly nepokojny a budi sa s placom co sme nepoznali kym mu nezacali ist zubky...
chcem sa vyhnut podavat hned malemu tabletky od bolesti a pod., takze toto vyskusame 🙂

svenka
13. mar 2009

erikasadek, nakukla som ti do albumu, mas krasne deticky 🙂 je vidiet, ze chlapci su stastni a spokojni 🙂

bambusko
13. mar 2009

jerika, masazny olej jakoubek 😉

http://www.bioshop.sk/obchod/masazne-oleje-zmes...

erikasadek
13. mar 2009

svenka dakujem........ 😉

urcite vyskusaj, ak nahodou trpis aftami tak je to najlepsia vec aku poznam tiez na vatovu tycinku jednu !! kvapku a roztriet po jazyku...... parada taktiez u deti........;

dufam ze vam pomoze ako mojim detom...... 😉

erikasadek
13. mar 2009

babmbuska do bra vec; ale len na vonkajsie pouzitie.. no a klincek je zase len na vnutorne pouzitie..

cista prirodna anestezia.. 😉

erikasadek
13. mar 2009

baby ale len jedna kvapka...!!!!!! nie viac....nikdy... bude to strasne silne verte mi... staci aby ste kvapli aroztiahli po dasnach, s tou vatovou tycinkou... 😉