Aké mali vaše deti príznaky, keď im išli zúbky?

zemanova2408
22. jan 2016

Ake priznaky mali Vase deticky, ked im isli zubky?? okrem toho, ze si vsetko pchaju do ust a slinatju? 🙂

zunolu
22. jan 2016

Moje okrem slintania a ožužlávania všetkého čo im do ruky prišlo boli náladovejšie a maznavejšie. Ďasná mali tvrdé. Mladšia mala agresívnejšiu stolicu - nehnačkovala, ale ak som ju neprebalila hneď mala vyštípanú riťku občas až do krvi ☹ Môže sa vyskytnúť aj teplota a hnačka ....

simaaprilova
22. jan 2016

Moja ma tvrdsie dasienka,mava zvysenu teplotu,je naladova.sama nevie jak by jej bolo dobre.ale ma to tak ze dva tri dni je vesela a len slintosi a ma potom dva tri dni ze je mrzuta a placliva.vyslovene ubolena a tie dni sa vyskytne aj hnacka u nej.vela zdaru pri vyliezani zubkov.nech vam to ide co najlahsie a hlavne bezbolestne🙂

zabina27
22. jan 2016

u nas neboli ziadne priznaky (alebo som ich len nevedela rozoznat? 😀 ) prvy zubok vykukol ako nic, po tyzdni aj druhy. vobec som si nevsimla, ze by bol maly nejaky iny, teploty, hnacky, nic take nemal. pri dalsich zuboch to uz bolo horsie, o tych sme vedeli dopredu 😀

zemanova2408
autor
22. jan 2016

no moja mala, je poslednu dobu nekludna, vecer sa moc nevyspime, casto sa pyta na prso( potom sa ukludni na chvilku ) ,, tak ja len ci nam nahodou nejdu zubky 🙂

qidko
23. jan 2016

@zemanova2408 Myslim ze u kazdeho dietata je to ine teploty slintanie nervozita nespavost hnacky to bolo u nas som rada ze je to za nami drzim palceky nech to mate aj vy uz zasebov a hlavne v pohode

gabona1
26. feb 2016

Ahoj, u nás je to slinenie, mrnčanie celodenné a nočné plače, vymýšľanie, nervozita. Jáj, nech už sú všetky zúbky von. A to som sa hrdila, ako krásne mi prespí malý celú noc.

gabika_tkacikova
26. feb 2016

Takmer všetky zúbky bez problémov až na 4ky. išli nám všetky štyri naraz a to mal jeden deň 39,9 teplotu :(