Ako naučiť 12-mesačné dieťa padať?

slavkakap
25. mar 2019

Ahojte mamicky
mam 12 m dietatko, kt. zacina chodit ale pada len na hlavu do zadu bez ziadneho naznaku zabranit udretiu hlavy......
dokaze sa zvalit dozadu aj ked sedi a udrie ai hlavu na tvrdu dlazbu , stava sa to pri hre ci placu....
alebo pri.sede.ked sa pozera za niecim donhora a prehne sa.tak.za.zvali na hlavu....
o chodzi nehovoriac .....
mate aj vy takuto skusenost?
a ako dlho to trva?
mozu byt z toho nasledky?
uz som z toho prestrasena a zufala. dakujem.za vase skusenosti.

katarinamarkova
25. mar 2019

@slavkakap https://www.market24.sk/ok-baby-prilba-no-shock/
🙂 neboj nič mu nebude
pri každom jendom som ako sa rozbehli zvažovala o kúpe čohosi takéhoto 🙂 potom po pár týždňoch vedeli aj padať tak sa kúpa nekonala 🙂

renirv
25. mar 2019

To ako sa spravas pri padani je proste instinkt, kazdy pada inak ked sa na to tak pozries. 12 m dietatu moc nevysvetlis, ze nema padat na hlavicku lebo toto a toto. Ono tomu proste nerozumie a pata tak ako je mu prirodzene

lubina
25. mar 2019

@slavkakap to ako o nasej starsej.... tiez padala zasadne dozadu, nesadala si, ako to deti robievaju, ale padala rovno dozadu ☹....dnes ma 13 rokov a je uplne ok, nic sa neboj. Aj ja som bola stale v strehu, aby nespadla....ale to neustrazis, kazde dieta je ine...neboj sa, vsetko bude v poriadku.Drzim palce

flimelka
25. mar 2019

@slavkakap taktiez mam taky isty nazor, ze takemu malemu dietatu to nijako nevysvetlis. postupne zacne padat tak, ze si bude dat rucicky. len treba nechat tomu cas

slavkakap
autor
25. mar 2019

@lubina dakujem pekne, trosku ma to upokojilo 🙂

jezusdopici
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julinka66
25. mar 2019

@jezusdopici vlastná skúsenosť?😬😬😬