Ako reagovali vaše deti na rast posledných mliečnych stoličiek?

tinka1987
19. dec 2016

Ahojte, dcerka ma cerstve dva rocky, ale posledny mesiac je strasne uplakana, nemoze sa na nu nikto ani pozriet. A to nehovorimo tom, ze mame aj starsieho syna a toho by len hryzla. Rucicky stale v puske, ukazuje ze tam ma boo. Su to zubky? Alebo vzdor,uz fakt neviem. Podelte sa so mnou o skysenosti. Dakujem.

andulam
19. dec 2016

Ahoj,ja mam dcerku staru 2r.4mes.,tiez jej idu posledne 2 stolicky a nie je ina ako predtym,ale popravde ona bola vzdy taky nervak a tiez niekedy place len ked sa na nu niekto pozrie,no ale vzdy jej isiel nejaky zub tak som velmi zvedava,ci sa u nej nieco zmeni ked vyjdu tie zuby.ale asi je to u nas skor vzdor uz rok a pol skoro :D

evicaveverica
25. sep 2017

@tinka1987 @andulam tak co baby..ako? Lebo presne riesim daco podobne akurat. Preslo to ked im tie stolicky vysli? Lebo nasa ma take stavy ze len huci a krici Nieee mama nieee..akokeby sme ju bili, pritom sa jej clovek ani nedotyka. Ruky strcene v krku. Dnes som sa jej pytala ci ju zubky bolia tak mi povedala ze ano..dala som jej paralen sirup, lebo cipok by som do nej nedostala. A bol klud asi pol dna..a potom zase mala rapel, tak sme sli von, stretla kamosov a bol klud.

tinka1987
autor
26. sep 2017

@evicaveverica vysli zuby a mama doma spokojne dievcatko, chce to iba vydrzat, pevne nervy😉

andulam
26. sep 2017

@evicaveverica u nas spravanie mojej malej asi nebolo zubami.

evicaveverica
27. sep 2017

@tinka1987 no vcera uz mala horucku skoro 40, takmer nic nezjedla, dasna spucene.. A dnes uz je celkom funkcna, znova rozobera dom ale je strasne placliva a tecu jej sliny ako z krhlicky. Pozerala som jej na dasna ale dnes mi uz nepridu take napuchnute. Inak jej nic nieje, ziaden kasel, sopel nic. Ale zase neje. Zjedla kusok rozteka, jednu chrumku a ovocnu tasticku. Su to zuby alebo co?!

tinka1987
autor
27. sep 2017

@evicaveverica u nas tiez ako u vas, boli dni ked nezjedla nic iba som ju nutila pit a trvalo to dlhsie aj mesiac a nesli nam stolicky naraz😂

evicaveverica
26. okt 2017

@tinka1987 tak u nas to nakoniec okrem zubov bola aj choroba ruky nohy usta...preto ta sialena teplota. Nastastie tu mame vyjazdovu detsku pohotovost tak sme to aspon mali v klude vyriesene bez cakania u lekara.