Ako zistiť, že jej už idú zuby?

bevab
30. mar 2009

Ahojte, nasa mala ma 3,5 mesiaca a cca 1 mesiac silno slinta, zhruba v tom obdobi si zacala pchat rucicky do pusy. Najnovsie menej je, je nervoznejsie a jazykom ako by sa stale dotykala spodneho dasienka. Ako zistim ci jej ide zub ? dakujem 😉

lenka150190
13. jún 2015

@lenka150190 napisala ina mamina...

drzubok
13. jún 2015

@lenka150190 neber ze ti chcem nieco vyvracat... chcem poukazat na to ze nehladaj za vsetkym zuby. A ver tomu ze sopliky teloty a hnacky budu aj po poslednom ml.zube 😉 len potom sa to uz neda na zuby vztahovat len o to mi islo.

lenka150190
13. jún 2015

tak si to tak napisala, ked som spomenula ze susedkyn syn v tretom mesiaci mal dva zuby,i ze ked tam cinkala lyzicka, nemusia to byt zuby, ale ona ich aj videla... on ich mal ale strasne skoro prerezane vsetky a ona ani nevedela, ze mu idu... ze ho nič nebolelo... kazdy si tym prejde, je to prirodzena vec, niekedy je asi aj ylepsie necitat vselijake nazory na MK, lebo sto ludi sto chuti.... a niekedy aj mozno zbytočne premarneny čas... najviac mi tu z tychto fór pomohlo fórum o dojčenskej kríze... vdaka skusenostiam zdatných mám a vytrvalosti sme rozkojeli a kojime sa treti mesiac bez problemov, kiez by to tak vydrzalo 🙂 🙂 🙂

anjelik14111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
norik1
5. jan 2016

@norik1 dnes ma moja selma bezzuba 7,5 roka. Prvy zub sa prerezal presne na narodeniny. 😀
Komentar sama sebe z prvej strany 😀

ivusa8520
6. okt 2016

cawes ak idu malej zubky je jedno ktory ide ako prvy ?? zacina sa uz bieli flacik na spodu viac v zadu tak n a boku skor a potm este jeden hore na boku

januska279
8. okt 2016

Ahojte dievcata neviete ako vyzeraju dasienka ked idu zubky dcera uz tyzden sttasne slinta a je nervozna predtym bola kludne babatko

januska279
8. okt 2016
autumn11
8. okt 2016

môj malý slintal už od tretieho mesiaca, ale prvý zub vyšiel až v jedenástom mesiaci. Ďasienka mal tiež dosť dlho navreté.

januska279
11. okt 2016

No tak
@autumn11 no vsak kaxde dieta je ondividualne

kayla_gombosova
25. sep 2017

@angelina111 ahoj je to stará konverzácia. Ale čítam že dvojmesačnemu bábätku išli zúbky. Ako to teda bolo? Išli ale bo nie? Naša malá mala vo štvrtok 2 mesiace, týždeň už dáva celé päste do úst, napína ju z toho. A o slintani ani nehovorím to už ne dva týždne. Dnes je mrzuta skoro vôbec nespala cez den, na dasne dole ma bielu bodku, ked som jej po tom prešla prstom, cítia som taký malý výbežok, a ked som ho zatlačila bol tvrdý. Dr povedala ze afty to niesú a zuby u dvojmesačnej su veľmi nepravdepodbne. Jediné co pomáha je nosenie na rukách

tindin18
27. mar 2018

Myslite ze našemu idu zubky teplotuje 39 slinta pcha si ručky do ust dasienka nema opuchnute ale dole je tam.nieco biele .. mame o tyzden
3 mesiace

zuzkaschl
11. okt 2018

@kayla_gombosova boli to nakoniec zúbky, som v rovnakej situácii.

adka7891
5. nov 2018

@tindin18 a išli mu?