Celková anestéza v stomatológii. Podstúpili ste ju?

hanuky
1. feb 2010

Ahojte,
odhodlávam sa uz dlhsie ze podtupim osetrenie zubov v narkoze, len som nikde na nete nenasla, ani nepocula referencie na taketo nieco, kedze sa to (napr.v BA) nerobi dlho...
Nepopznate niekoho, kto to podstupil, resp. nedali ste si vy takto ošetrovat zuby?
Mám z toho velke obavy 😢 a stoji to nemale peniaze, preto by som vas prosila o radu...
Dakujem vam velmi pekne za kazdy prispevok 🙂

mimi2316
3. nov 2016

@erika246 a este som s nimi velmi spokojna ci doktori ci anesteziolog alebo sestricky vsetci velmi mili...nikdy som nestretla takych dobrych ludi...keby si mam vybrat tak len MEDIMA MARTIN.....

anonym2233
9. jún 2021

Ja to mam tiež za sebou v MEDIMA MARTIN v celkovej anestéze .
MINUSI CELKOVEJ ANESTEZE ALEBO KONKRETNEJ AMBULANCIE :
- dlhé čakanie ku zákroku ja osobne čakal 4mesiace
- ambulancia mohla byť modernejšia a aj recepčná mohla byť mladšia :D
- strach hodinu pred tím zákrokom je hrozný
- po zákroku bolesť hrdla väčšia než zubov lebo ide hadička do krku na dýchanie ale dáva sa až ked už sa spí
- trhali mi 7 zubov a tiekla mi furt krv cely deň a je to strašne otravné ked treba furt pľuť a potom naťahuje už stej krvi ústach
- nevládny človek 2 dni
- jedenie je komplikované pri väčšom počte zubov vytrhnutých a fajčenie tiež nepríjemné
PLUSY CELKOVEJ ANESTEZE ALEBO KONKRETNEJ AMBULANCIE :
- doktor strašne prijemný a sestričky palec hore
- uspatie som sa bal toho že aké to je , ale pohode za 3 sekundy človek nevie o sebe a ked ma prebudili som si vravel čo ma budia ako keby mi nič nerobili
- bolesť nie je žiadna skoro iba opuch
- nevieš o ničom ako čo ti robili
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trhali mi 7 zubov a asi 4 opravovali a plombovali a cena ma vyšla 1700€ , a bolo to pohode celkom okrem tej hadice čo dali do krku fakt nepríjemná bolesť potom aj niekoľko dní ani som nevracal po celkovej anestéze ako niektorí vracajú len som bol ako opitý ten stav pozná každý :D . Anestéza sa podáva injekčne . Takže ak máš na to peniaze a fakt sa bojíš alebo máš toho veľa trhať opravovať tak chod do toho neni to až také hrozné ako to príde až na to hrdlo potom .

alison11
7. nov 2021

@pd72536 Môžem poprosiť čislo a meno do ip na zvolenskeho stomatologa.Ďakujem

pd72536
8. nov 2021

@alison11 duomed.sk, +421 45 5323 922