Cena zubného strojčeka

viki107
21. aug 2014

ahojte baby chcela by som sa spýtať či mate niektorá skusenosť zo zubným strojčekom aka bola jeho celková suma a po akom čase sa mohol dat dolu a ci poistovna preplaca čast iba do osemnástky lenže co ak sa zubný strojček da v 17ske a ma byt 2 roky to je potom ešte aj po 18ske a prepláca to poistovna aj po tej 18ske kedze sa dal v 17rokoch? Poistovnu mame Všeobecnu ďakujem... 😉

barbora59
21. aug 2014

Dobre je sa opytat priamo zubara kt ti ho bude davat. ja sice mam teraz strojcek ale mam 25 takze som platila plnu sumu

25daniela
21. aug 2014

@viki107 myslim, ze poistovna preplaca nieco iba fakt tazkym pripadom,
Moje dieta ma 9, potrebuje strojcek koli zlemu zhryzu, lebo jej chyba jeden zub dole a napriek tomu nic poisotvna nepreplaca, ale bude mat iba vyberaci na noc.

viki107
autor
21. aug 2014

@barbora59 a ak sa ti smiem spytat kolko si zan dala ? 🙂

viki107
autor
21. aug 2014

@25daniela nepreplatila nic? ako to ked som sa ja rozpravala s mojim zubarom tak mi povedal ze vsetko do 18 poistovna preplaca teda niaku ciastku...

simca06022011
21. aug 2014

@viki107 no ked tak velmi malu ciastku, na internete si najdes aj celkvoe ceny, ale to ti najlepsie povie tvoj zubar, kedze kazdy ma iny cennik a j praca so strojcekom bude ina podla pripadu... nezalezi na poistovni. Treba ratat pri fixnom cca 1500EUR ak sa nemylim (nepamatam si presne pred par mesiacmi som to vyhladavala), ale neviem ci z tej sumy nieco uhradza poistovna, zda sa mi ze nie... pretoze je tam kopec navstev kontrolnych a vsetko sa to plati...

viki107
autor
21. aug 2014

aha no tak nejako som aj rátala ďakujem krásne za info skúsim sa teda poopytovať zubára ale chcem od môjho odisť pretože jeho kvalita práci je oničom za všetko nehorázne peniaze ako napr za blombu chce 30E a nakoniec mi tam da vložku?? asi tak dajako to u mojho funguje takze musim surne niekde najst nejakeho normalneho 😒

simca06022011
21. aug 2014

@viki107 vyborna zubarka je na Sliaci, ma aj velmi zlatu dentalnu hygienicku 🙂) Ale na strojcek ta poslu do BB, lebo strojceky nerobi obyc.zubar.

viki107
autor
21. aug 2014

daakujem kraaasne... ;)

25daniela
21. aug 2014

@viki107 chodim k celustnej ortopedicke s najstarsou od jej siestich rokov, ked jej nechceli vypadnut mliecne zuby a trvale zuby jej rastli za mliecnymi, tak nam stale povedala, ktore zuby mame vytrhnut aby trvale prisli na miesto. Teraz sme boli naposledy na kontrolu asi pred mesiacom a to uz povedala ze treba ten nocny vyberaci strojcek a ze poistovna nic nepreplaca.. A taky kus plastu, co jej vyrobia bude stat okolo 100vky. Urcite sa ale nevyhneme ani drotenemu, ale neskor, teraz ked nema este stolicky vymenene, tak iba vkladaci. Skusim zavolat do poistovne a opytat sa na tie doplatky.

horana
21. aug 2014

kuk este sem do tejto diskusie o detskych zub. strojecekoch sa daju nejake infose vytiahnut:
http://forum.rodinka.sk/viewtopic.php?f=57&t=10...

viki107
autor
21. aug 2014

idem kuk diki.. 🙂

1ivucha1
28. aug 2014

viki107, ahoj, ja mám 29 rokov a rozhodla som sa pre strojček až teraz 🙂 takže, za snímky som platila okolo 7 eur za každú, a bolo ich treba asi 2-3, potom odtlačky zubov a vypracovanie plánu ma stálo 270 eur a nasadenie strojčeka, ktorý ešte nemám, ale v septembri mi ho nasadia, stojí 330 eur na jedno zuboradie, ja ho budem mať iba na horných zuboch, lebo spodné mám rovné a aj pri vyrovnávaní mi zúbky budú do seba zapadať, tak vravela pani Dr. že na spodné zuby nepotrebujem. budem ho mať 2 roky a potom mi ho dajú dole a to stojí 180 eur a v cene je už aj bielenie a brúsenie zubov. Tiež treba rátať s výdavkami pri každej prehliadke a doťahovaní, v závislosti od toho čo ti bude robiť, ale maximálne 30 eur. A ešte aj tá sada kefiek na umývanie zubov stojí približne 40 eur. Dúfam, že som na nič nezabudla 🙂

mimusi003
1. máj 2016

AHOJTE POVIETE MI PROSÍM AKO DLHO TRVÁ VYROBENIE NOČNÉHO STROJČEKA?

77nika
5. máj 2016

@1ivucha1 ahoj, kde si mala takéto super ceny?🙂

1ivucha1
5. máj 2016

@77nika v michalovciach ☺

bestester
5. máj 2016

@1ivucha1 ale nezmenili sa pocas tych dvoch rokov tie ceny? viem ze sesternica si bola dat strojcek a nadavala, ze nekrestanske peniaze platila, ale presne neviem co to vyslo :/

1ivucha1
5. máj 2016

Nie nic sa nezmenilo... uz ho mam aj zlozeny a vsetko platilo tak ako som vyssie pisala
@bestester

bestester
12. máj 2016

@1ivucha1 tak to je fajn, ze tie ceny zostali stat, snad sa to ani zdrazovat nebude. Coraz viac deti strojceky potrebuje a myslim ze pre rodicov to nie je sranda dat tolko penazi zan :/

1ivucha1
12. máj 2016

@bestester no vyzera to tak ze sa zatial ceny nezmenili ☺

julyli
17. jan 2017

Ja som sa bola pytat na strojcek a 2300€

dzt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bielavila
16. sep 2018

@1ivucha1 ahojky u ktorej zubarky prosim ?

dzt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikuska3567
17. sep 2018

Neviem ci to je krajom ale nechapem co za ceny tu hadzete od 1500-2000 mozno tak u skuromnika ale u nas pocuvam od tych co maju strojcek vacsinou cca do 450€ za oba fixne a jedna kamoska ma predkus a platila iba 140€ Tiez fixny na oba

mondolina
17. sep 2018

@mimusi003
Môjmu 9 ročnému robili nočný vyberacii strojček,po odtlackoch cca.tyzden bol hotový, záleží aj od zubného technika

bielavila
17. sep 2018

@dzt ano 😊

dzt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dzt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikuska3567
17. sep 2018

@dzt ja tiez Michalovce 🙂

bielavila
17. sep 2018

@dzt kludne mozes napisat meno, ale viem koho myslis, tiez sa k nej chystam , ale az po porode