Červené líčka

lienocka1110
4. nov 2015

dievcata prosim vas idem si k vam po radu lebo som zufala ☹ moja mala mala v nedelu teplotu myslelea som si ze zubky ma oliate dasienko horna tolicka jednu ma uz vonku....zle mi v noci spinka nechuti jej papat kdezto je velky jdak....a dnes sa zobudila a mala jedno licko cervene a na nozicke mala fliacik ako keby mala odtlacene niejake vicko ale neslo mi to do hlavy ved bola v postielke....potom jej to zmizlo ked isla spinkat nic nemala ked sa zobudila zase mala druhe licko cervene a na nozicke zase flak ale uz taky cerveny....som jej to natrela sudocremom ja uz neviem ci to ma z tych zubkov ale jednoznacne zajtra idem k lekarovi a neviete co by to mohlo byt?dakujem

cervikpepik
4. nov 2015

ahoj,a nemoze ta mat len otlacene?u nas staci,ze syn spi 30min na jednom boku a ma este do vecera cervene jedno alebo druhe lice

mirkava
4. nov 2015

@lienocka1110 cervene licka mozu byt aj od zubkov. Fliacik moze byt aj z jedla, ale ked jej to neskor zmizlo tak zrejme nie. No urcite to tu mozeme hadat, ale nie sme dr. Zajtra ti pediater povie... Nestresuj, drzim palce 😉