Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo pomohlo vašim deťom, keď sa im tlačili prvé zúbky?

lienkan
24. aug 2012

Skusame kde čo ...Mozno napoviete a pomôzete ..dakujeme :o)

lubi
24. aug 2012

neviem či pomôže keďže malej už asi idú zúbky, ale od sestier mám osvečené a ja som to tiež už kúpila je jantárový nahrdelník. dá sa kúpiť aj náramok keby si nechcela na krk. dieťa nemá ani horúčky, ani hnačky( aspoň deti mojich sestier nemali nič z toho -overené na 4 deťoch). veľa šťastia.

elzu
24. aug 2012

Kojení. Johanka mi v době růstu zoubků vždy visela na prsou-byla schopna nic nejíst a sát třeba i celou noc-není divu-děti jsou chytré-mléko obsahuje slizniční protilátky IgA-dezinfikují ranky, sání masíruje dásně, navíc blízkost mámy uklidňuje, odpoutává pozornost.
Kéž vás to moc netrápí a zoubky jsou venku cobydup 🙂

lenka1108
24. aug 2012

moj hnacky nemal ale aj tak mal horucky zo zubkov.a to ma jantar na krku... neviem ci to pomaha...
nam jedine gel na zubky a uz ked je fakt nervozny dam mu nurofen sirup od bolesti... ukludni sa a zase sa smejka 😉

anjelicek26
24. aug 2012

Kojenie a masaz (prstom) dasienok. Zuvat chladeny melon a mrkvu tiez pomahalo (ale to musis dozorovat, aby neodhryzol)

jaruska8
24. aug 2012

Kamistad gel a keď je najhoršie, tak Panadol sirup. 😉

kvetinka211
24. aug 2012

@lienkan
- suhlasim s @elzu, kojenie velmi pomaha ... mne nechcel vtedy nic ine jest, lebo ho to bolelo ... no a hlavne vela lasky a trpezlivosti potrebuje v tom obdobi
- ked uz boli aj teploty a nemohol ani spat, tak sme dali na radu lekarky paralen cipok
- trosku pomohli chladene hryzadla
- s gelmi treba opatrne, nedavno v amerike zistili ze niektore mozu mat na babatka zavazne negativne ucinky
- jantarove nahrdelniky su uplna blbost, dieta sa vam moze bud zaskrtit na snurke alebo zadusit ked nahrdelnik rozrhne a vdychne male ciastocky 😒

majka1981
25. aug 2012

homeopaticke globuli 🙂

gubcikova
25. aug 2012

homeopatika chamomila

mirabelka212
25. aug 2012

mne pomaha nahrdlenik pre mojho chlapceka....ked si hodis do google teething necklaces....tak ti to vyhodi.....daju sa kupit....aj naramky na ruky aj okolo nohy. Ale ja som mu kupila naramok a ked sa to trie o jeho telicko tak to vytvara urcitu chemistru a tym duplom je menej nervozny aj menej slinta.....odporucila mi to kamoska co robi v skolke....ze tu je to velmi oblubene...no a potom pouzivam ako doplnok Bonjela na zubky cize gelik na zubky....a pevne nervy 🙂

ducci
26. aug 2012

no nam nic nepomaha :( len vydrzat.. a ked je to velmi zle tak panadol sirupcek..ale zevraj ten jantar pomaha,

adikacorporation
9. okt 2012

suhlasim dievcata, kojenie je nenahraditelne, najlepsia prva pomoc, upokoji a ukludni dietatko, doporucujem aj jemne masaze gelmi pripadne olejmi rastlinneho povodu https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/adikaco...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli