Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dávate plombovať mliečne zúbky?

danculik
13. jún 2012

ahojte,xcem sa spytat,davate plombovat mliecne zubky svojim detom,alebo ix nexavate otvorene,to znamena,ze ak ma dieta kaz len sa vyvrta zubok a nexa sa tak..jedny lekari hovoria tak a druhy tak..ako to mate u vasho zubara a co si o tom myslite?dakujem

irriss
13. jún 2012

@katren ti poradi 😉

79zuzana
13. jún 2012

my sme nasim dali zablombovat 😉

hajanka
13. jún 2012

ako moze zubar nechat rozrvtany zubok len tak??? ved to je pozvanka pre bakterie a zubny kaz 😉
ked je kaz, tak ho treba opravit, mliecne zubky sa plombuju rovnako ako trvale 😉

tara2
13. jún 2012

my sme tiez blombovali

euffra
13. jún 2012

ano, davame

nina55
13. jún 2012

ja tiez davam, ale stretla som sa aj s nazormi, ze mliecne sa nemaju pokial to nieje nevyhnutne.

petusko
13. jún 2012

davame, maly ma dokonca farebne plomby 😅

fabula
13. jún 2012

ano

li_la
13. jún 2012

U nás to ešte nie je aktuálna otázka, vzhľadom k našim 8 zubom, ale keď sa nás to už bude týkať, určite dám.

kathrin6
13. jún 2012

@danculik
no ja osobne by som dala, ved do otvoreneho zubka sa moze vsetko dostat a aj sa dostane a to moze sposobit velmi velke problemy,ale naco vytvarat rovnake otazky v jeden den. Ved v tej prvej sa pytas v podstate na to iste ci nie?

cat
13. jún 2012

my ešte nemáme kaz ale Tomovi kamoši v školke že si ukazujú farebné plomby 😀

aduskatt
13. jún 2012

plombovali, samozrejme.nebudem cakat, kym sa rano zobudi s opuchnutym licom a zahnisanymm loziskom

mummy01
13. jún 2012

Nasa dcera uz jednu plombu ma a prave kvoli tomu som menila lekarku lebo ta predosla vyhlasila ze plombovat netreba.Synovec ma 3 kazy a nema ich opravene lebo ved su to "len"mliecne zuby a tie aj tak casom vypadnu 😠 😖 🤐

olivova
13. jún 2012

zubar , ktory povie, ze neplombovat, si chce usetrit nervy - dietatu sa musi venovat, musi byt rychly, musi ho popritom zabavat a ked je dietatko svojhlave, za ten cas osetri zuby trom dospelym....takze je jednoduchsie povedat- mliecne sa neplombuju - netreba atd . Treba ...Teraz maju zubari tolko ludi, ze sa nepretrhnu o ziskanie noveho pacienta...My sme od zubara s takymito nazormi odisli... Ak je mliecny zubok prilis pokazeny, aj boli...Ako teba. A sama uznas, ze je to strasna bolest, ked zub boli. A k tomu - ak je pokazeny velmi a je nutne ho vytrhnut, narastu krivo nove zubky... Moja 4-rocna dcera ma uz 5 zubkov plombovanych...

evakva
14. jún 2012

Maly ma uz par zubkov zaplombovanych. Dolezity je prist lekara k dietatu, aby sa nezacalo bat. Maly ma zubarku rad

akeber362007
15. jún 2012

aj mliečne musia byť opravené , moja dcérka má 4 r . a už 2 kazy samozrejme že už aj opravené 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli