Dcérka je plačlivá a stále dáva niečo do úst

niky6
10. sep 2021

Ahojte, ja uz som zúfalá neviem či sú to zúbky alebo len obdobie. Posledné dni je strašne cez den plačlivá, nevydrží sa už tak veľa hrať ako doteraz, stale si dáva niečo do úst, slintá troška ale cez noc spinká pekne jedine nad ranom je už taká vselijaka. Dávam jej už aj prikrmy, doteraz všetko pekne spapala a teraz posledne dni max 5 lyžičiek ale mlieko moje stále normálne papká. Ale náznak že idú zúbky nevidím. Viete mi poradiť ako jej pomôcť alebo že či sú to naozaj zúbky a dokedy bude toto trvať? Je to moje prvé dieťatko tak neviem čo očakávať. Ďakujem.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gertrudka222
10. sep 2021

To je dost pravdepodobne, ze to budu zuby.

dollyzv
10. sep 2021

Tiež si najskôr myslím že zuby..vyskúšaj gél na zuby kamistad,alebo dentinox..uvidíš či sa jej uľaví,ak áno,tak jednoznačne zuby ;) poprípadne jej kúp chladivé hryzatko aj to dosť často zvykne pomoct

niky6
autor
10. sep 2021

@dollyzv ano, vyskúšam a uvidím. Ďakujem za radu, o týždeň má 5 mesiacov tak som si myslela ze je ešte skoro na to ale očividne za chvilu jej dačo vylezie 😁

fiafia
10. sep 2021

@niky6 podľa popisu by som povedala ,že idú zubky

elizabet173
10. sep 2021

@niky6 tiež si myslím, že sú to zúbky, vôbec nie je skoro, každé dieťa je iné, moje malo v troch mesiacoch dva, v šiestich šesť zubov

niky6
autor
10. sep 2021

@elizabet173 a koľko to tak trvá kým vylezie zubok? Par týždňov či mesiacov? :D

nevenka
10. sep 2021

@niky6 nie je skoro, nas prvy mal zuby v 6 mesiacoch, ale dcerka potom uz v 4 mesiacoch mala 2 zuby, od 3 mesiaca slintala, nervozna bola, vserko zuzlala. A nas treti mal zubky naraz 4 v 4,5 mesiaci, ma pomaly 9 mesiacov a 8 zubov a idu ocaky.

elizabet173
12. sep 2021

@niky6 prepáč, to si už nepamätám, ale teda keď mal trojmesačný dva, tak to dlho nemohlo trvať, kým vyliezli

niky6
autor
13. sep 2021

@elizabet173 dnes som si akurát všimla takéto biele na ďasnách, môžu to byť už za chvilu zúbky?

lienka.7
13. sep 2021

@niky6 pojdu jej zubky 😁
Pokial chce mliecko, tak jej daj to.
Moja sa este zvykla pokakat kym je vysiel zubok 🙉😊 kamoskin maly mal zase teploty (my nastastie nie). A kup si masticku ma dasienka nech jej to trosku ulahcis.
Nam idu teraz obe 3ky naraz a je to peklo... obe pasticky si naraz pch do pusiny 😔😔😔

elizabet173
13. sep 2021

@niky6 áno, myslím, že sú to zúbky, môjmu synovi vybehla večer pred tým aj teplota, dosť vysoko, ráno mu nič nebolo, len zúbok bol vonku