Detská elektrická zubná kefka

zarrinka
29. nov 2016

Ahojte, chcem kupit detom elektricke zubne kefky. Viete mi poradit overene znacky? Dcera ma 10 a syn 5 rokov.Dakujem

majloo
29. nov 2016

Ja som kupila 5 rocnemu synovi Sonycare ale sonicku kefku, lebo sa mu dost robi povlak a beznou kefkou to tazko slo dole, touto sonickou si vie aj sam cistit zubky, pekne ich vycisti a hlavne kratsiu dobu ako beznou kefkou. Dobra investicia. Nedrazdi mu ani dasienka. vecer mu ja cistim, rano si cisti on, niekedy aj ja jemu a pocas dna podla potreby.

zarrinka
autor
29. nov 2016

@majloo Dakujem za radu. Idem kuknut 😉

adalea
29. nov 2016

Moja 4ročná používa už rok oral B. Aj my s mužom ich máme a sme veľmi spokojní

lia09
30. nov 2016

@majloo aky je rozdiel medzi sonickou a elektrickou zubnou kefkou?

majloo
30. nov 2016

@lia09 tak toto som nasla: Ide o najmodernejší typ zubnej kefky, ktorý nevyužíva rotačný pohyb, tak ako to poznáte pri elektrickej zubnej kefke, ale pracuje na princípe ultrazvuku. A to tak, že rozkmitá nielen vlákna kefky, ale aj sliny a vodu zmiešanú so zubnou pastou v okolí kefky, pričom dochádza ku odstraňovaniu zubného povlaku, nečistôt a baktérií. Najväčšou odlišnosťou oproti ostatným kefkám (okrem medzizubnej) je fakt, že čiastočne odstráni nečistoty a povlak aj z ťažko dostupných medzizubných priestorov. Táto kefka veľmi účinne odstraňuje zubný povlak. Inak potvrdzujem, je to dobra kefka, mozno je dobra aj elektricka, tu som neskusala. Tato stala 49 eur a su tam hlavice dve pre ved od 7-13 rokov, ja som este za 15 eur dokupovala dve hlavice na nizsi vek. Ako palka to je, ale kedze my sme aj tak kazdu chvilu kupovali kefky, a ked sa to narata, tak je to dost. Su tam dva rezime, silnejsi a dlhsi a potom jemnejsi a krasti, ten davame rano a tale rozne detske obrazky si moze sieta lepit na kefku, je to take mile..) recenzia tu, co som nasla: http://plnielanu.zoznam.sk/c/2604/sonicka-kefka... Inak prave tam citam, ze je potrebna speci pasta alebo nepeniva, ja mam elmexku a fakt peni jak blazon, davame len trochu, asi pojdem do nejakej prirodnej, co nepeni, nic hrozne 🙂

lia09
30. nov 2016

@majloo no znie to zaujimavo 🙂 A nemas link nahodou na tu vasu kefku, lebo som to uz kukala na nete a nejak vela toho som nenasla. Skor tam boli tie elektricke

merry_v
1. jan 2017

@majloo a ste spokojny???

majloo
2. jan 2017

@merry_v jasne, ze sme, najma ja, lebo tie zuby su cistejsie s mensou namahou a za kratsi cas. Moj syn ma take ph cudne, ze sa mu robi povlak bez ohladu na pitny rezim alebo skladbu stravy, takze cistenie obyc.kefkou pre nas nie je take efektivne. je to vsak podla mna indivindi.