Detská zubárka MUDr. Katarína Cyprichová - skúsenosti

zuzka_puska
27. feb 2017

Zienky prosim poradte mi... Hlavne teda tie, ktore mate OSOBNU skusenost s MUDr. Cyprichovou z BA... Aká je?? Máme 3r dievcatko, má problémové zubky no u klasickeho zubara nechce ani len pusu otvorit, nik v okoli nam ju nechce osetrit... Potrebovala by nejake plomby, no zial zatial len jednemu zubarovi sa podarilo dat jej jednu a odvtedy nechce otvorit pusu. Poradil nam, ze pani doktorka Cyprichova je vraj v tomto skutocna odbornicka.... Prosim vas, naozaj sa k nej oplati ist??? Kedze sme z Popradu, nerada by som stravila 3 hodiny za volantom a zbytocne, preto chcem vediet ci je táto pani zubarka naozaj taka zazracna 🙂 🙂 Velmi pekne dakujem....

evina313
27. feb 2017

ja som ju už tiež pozerala, nemam osobnu skusenost. viem že mala strasne dlhe cakacie terminy.a mam pocit, že nových už ani nebrala...neviem, možno sa niečo zmenilo.
moj syn ma tiež velmi pokazene zuby, prvý krat asi v 3 rokoch si dal krasne vyvrtat a odvtedy absolutne, už viac neotvoril usta. Teraz ma 8 a už si dá aj niečo spravit, ale bohužial, zuby su uplne zle, tak priebežne davame opravovat.
Ja by som asi nasla zubara vo vasom okoli, ale takého, ktorý robi premedikaciu či ako sa to vola...dieťatko vypije džusik a je oblbnute. Vraj si ani zakrok nepamata...lebo predsa len ste z daleka a určite to nespravia na jeden sup. Inak nie som si ista, či neopravuju oni aj v narkoze... držim vam palce

evina313
27. feb 2017

kukala som teraz stranku, tak hej, osetruju aj v premedikacii aj v celkovej anesteze
http://evident.org/deti/37

ajkuska
27. feb 2017

Boli sme u dr. Cyprichovej v narkoze opravovat zubky, kedze syn nevie tak spolupracovat aby si dal zubky bezne opravit. Osetrenie prebehlo dobre. Cakacie doby su dlhsie maju toho vela. Pri prehliadke je pani doktorka rychla a spravila aj rtg a tak videla, kolko toho treba opravit a isli sme do narkozy.

smutko4
27. feb 2017

Mám 3,5 ročného syna, tiež ma problémové zúbky. O tom ze zohnať pre také malé dieťa je doslova nemožné vravieť nemusím. Pred 3 týždňami mu opuchlo líce, tak som v Trnave zhanala, kto ho poobede ošetri, našla som dentálna kliniku na Limbovej v Trnave. Z ich strany nám bola ochota pomôcť, a odporúčam aj keď to nie je v Bratislave. Majú detské kreslo a prístup pána Dr. maxima, že top. Po zanedbanom vyčistení zubu pani Dr.Jarosovou, sa synovi pod zubom vytvoril hnis, preto mu opuchlo líce. Na klinike mu chcel lekár zúbok iba prečistiť, ale po vpichnuti anestézii mu líce opuchlo ešte viac, tak zub musel ísť von. Pritom zubár synovi rozprával rozprávku o mravcekoch. Vytiahli spod zuba asi pol malej striekacky hnisu. A syn keď prišiel na kontrolu v pohode komunikoval so zubárom. Za mňa top prístup KK deťom a super starostlivosť

kristinajancovicova
23. okt 2019

@ajkuska prosim Vas a kolko Vas to tam vyslo ?