Detská zubárka vo Veľkom Krtíši alebo v Lučenci

smiesko7777
26. okt 2017

Dobry den vedel by mi niekto poradit nejakeho detskeho zubara vo Velkom Krtisi alebo v Lucenci? Chodim s detmi k svojej doktorke tu vo vk ale nas posiela do bb na osetrenie zubov a bez auta a koli financnym tazkostiam sa mi zial bohu taku dialku ist neda.

matilda1990
26. okt 2017

Skus si zavolať MUDr. Srnik alebo jeho žene MUDr. Srnikovej z LC. Špičkoví zubári.

brunetka231
26. okt 2017

Ahoj.V lc je dobra zubarka.Aj my ju mame.Cela rodina.Vola sa Hedviga Landlova.Zlatucka.Len draha.Ak nemas doveru poistovnu platis na drevo....ale je velmi mila ludska a je mlada🙂

smiesko7777
autor
26. okt 2017

Ahoj. Dakujem pekne skusim sa tam ist informovat. A zatial mame poistovnu union ale od januara uz budeme mat doveru tak knej pojdeme od noveho roku. 😉

smiesko7777
autor
26. okt 2017

@matilda1990 a vedeli by porobit zuby aj detom, alebo robia len dospelim?

janinamojka
26. okt 2017

@smiesko7777 jednoznacne dr.Srnik,zoberie aj dieta,nema problem,chodili sme k jeho zene,ale velmi zly pristup..On ma zlate ruky a deti ho zboznuju..

smiesko7777
autor
26. okt 2017

@janinamojka dakujem pekne mam cestu do lc buduci mesiac tak sa tam pojdem poinformovat. 😉

janinamojka
26. okt 2017

@smiesko7777 oni obaja beru aj dospelych ale ona ma aj strojceky tak automaticky ju beru ako detsku..no pokial je dieta kus nepokojne,co byvame aj my dospeli nie len deti 🙂,tak nema trpezlivost ..ale on je perfektny,ozaj.drzim.palce:stuck_out_tongue_closed_eyes: