Detský strojček na zuby - Bratislava

eviki
21. nov 2017

Dobry den rodicia, 8r. dcerka potrebuje strojcek na zuby. Boli sme v konzultacnej ambulancii, kde nam vycislili sumu na vyberatelny strojcek 350e. V cene je zaratana aj praca ako otlacky, analyza, navrh liecby, atd... Vyska ceny je vraj aj s ucastou poistovne. Nie som lakoma, ale zda sa mi to velmi vela. Rada by som navstivila inu ambulanciu. Mate s tym skusenost? Viete mi poradit na koho sa obratit v BA? Dakujem.

lillystranska
21. nov 2017

@eviki myslím si že cena je ok. Ja keď som si teraz chcela dať strojček vyšiel by ma na 3000 eur. Buďte rada že jej nechcú trhať 4 zuby kvôli strojceku

eviki
autor
21. nov 2017

@lillystranska U Vas sa asi jedna o nevyberatelny, alebo inak specialny....

loliki
21. nov 2017

My sme platili menej, ale nie sme z BA.

cema
21. nov 2017

Ahoj.u nás to isté.vyberatelný zatiaľ nás to stálo 20€ návšteva 140€ odtlačky RTG vyšetrenie konzultácia 150€ strojček....každá návšteva 20€.a je to v Žiline...tiež sa mi to zdá mega veľa 😁

lillystranska
21. nov 2017

@eviki nie mne chceli dať ten kovový ale s tým že mi musia vytrhnúť 4 zuby ale vzhľadom k tomu,že mi chyba dosť zubov nemalo by to zmysel

babina_33
21. nov 2017

Ja myslim, ze na BA je to este taka normalna cena ale tak ked sa vam to zda vela tak sa mozete ist popytat este aj inde, nemusite ho dat urobit hentam

andisko
21. nov 2017

@eviki mna ako dospelu vyberatelny teraz vyjde na par tisic EUR, takze za vyberatelny je to super cena. ak sa vam to zda vela, tak len fixny kovovy ostava.

eviki
autor
21. nov 2017

@andisko Prave fixny je ten drahsi🙂, ale ten sa dava starsim detom, takye ten ani neriesime.

andisko
21. nov 2017

@eviki tak asi nemyslime ten isty vyberatelny 🙂

danielahamar
22. nov 2017

Fixny sa dava aj detom, moj ma od 9.rokov a veruze ta cena u vas sa mi nezda az taka vysoka za vyberatelny

eviki
autor
22. nov 2017

@danielahamar zistujem, ze som mimo reality☹, esteze mam len jedno dieta...🙂

babulina
22. nov 2017

ja som platila 160eur za konzultacie a 150eur za strojcek plus za kazdu kontrolu 15eur, bude ho mat 2roky a chodime raz za 2-3mesiace

cema
23. nov 2017

@babulina prosím ťa a vidįš výsledok nejaký? Či?

nikolca
23. nov 2017

ja som platila 180euro spolu aj s otlačkami,strojček mame dva tyždnezo začiatku budeme chodiť po dvoch tyždnoch na kontroly a že pokial bude mať pocit že si na strojček zvykla tak po dvoch mesiacoch,tie prve dni si ťažko zvykala,strojček jej vypadaval rano sa zobudila a strojček vedla nej😲 ale teraz už v pohode prespi s nim celu noc len strašne slinta😀

eviki
autor
23. nov 2017

Ahoj, platila si 180e za vsetko? Na aku dobu ho ma? A v akom meste?

nikolca
23. nov 2017

ano za všetko,bude ho mat na dva roky,v Trenčine

rabiva
23. nov 2017

@eviki zbytocne budete investovat do vyberatelneho strojceka. Treba pockat kym dieta bude mat trvale zubky a dajte jej fixny.
Ja som za fixny pre dceru (mala 11r) dala za horný oblúk 160€ a za spodný oblúk 130€, každé cca 2-3M kontrola a výmena drôtika 20€, dcéra si vždy môže vybrať aj farbu gumičiek 🙂

nikolca
23. nov 2017

@rabiva sestrina dcera mala fixny dva roky a teraz ma stejne nočny celkovo ich to vyšlo na cca 5OOeur

eviki
autor
23. nov 2017

@rabiva My prave nemozeme cakat. Naopak, sme vyzvani, aby sme jednali rychlo. Strojcek bude na 4 roky.

babulina
26. nov 2017

@cema ahoj,urcite je vidno rozdiel som rada ze sme islido toho

cema
26. nov 2017

Ďakujem
a po akom čase asi vidno rozdiel? lebo ja som moc tomu vyberateľnému strojčeku neverila
Dcérka ho nosí mesiac zatiaľ
Ďakujem

babulina
26. nov 2017

@cema nasa ho ma polroka, asi po 2-3mesiacoch som si vsimla rozdiel