Detský zubár v Trnave

riki_77
6. okt 2016

neviem komu s touto info pomôžem, ale náš zážitok bol super 🙂 😲
mali sme problém syn nevedel v zubnej ambulancii spolupracovať proste sme s tým neskoro začali asi... a niektorý zubári mi radili oblbovak a dáky Hlohovec vraj tam pracujú v narkóze... totoal nechutne...(nikoho netrápi čo narkóza v mozgu robí)
A v tej TT detskej zubnej ambul. sme zvládli na prvý raz sadnutie si do kresla a omacal všetko okolo a to že sme to na 1x nedali ma netrápilo vysvetlili nám toho dosť, na môj vkus až moc, keby menej vysvetľoval bolo by fajn, aj keď sice nás vystríhal pred chybou, pozor na lacalut aktív zubnú pastu!!! (a to kreslo je rozprave a púšťajú tam na kresle rozprávky, kto si aké veci na tablete donesie), ale na 2x to islo komplet. no k zubárovi nás ešte nepustili povedali, že najprv par návštev do detského kresla na takú navykačku. teraz uvidíme čo to bude pri vrtami.

(p.s. bez zamrnčania nám vyčistili zapálene ďasno, a teraz to je zahojené a papa bez problémov.) taka blbá skúsenostne na záver: okolie budovy je des, ale kto prekoná ten odpor vonkajšieho vzhľadu potom príde do iného sveta .... ten kontrast je 😝 😲 .... kto nezažil nevie.

0silvia0
6. okt 2016

@riki_77 a to dôležité sme sa nedozvedeli:
- kde sa nachádza ambulancia
- ako sa volá stomatológ
- prečo pozor na lacalut
- aké staré je tvoje dieťa

potvora1
6. okt 2016

Na parádu... -my chodíme do Surian, lacalut používame a je skvelý a syn si dá bez problémov ošetriť zubky aj bez detskeho kresielka... záleží od prístupu zubara a od toho ako ho rodič pripraví na ošetrenie.....nič v zlom, ale Váš príspevok som nepochopila😉

riki_77
autor
11. okt 2016

ahoj, môj príspevok som sem dal pre tých ktorý to potrebujú. možno ty (zene sa taka prezývka nehodí nebudem ta podla nej menovať) to nepotrebuješ. to je super, ale veľa je takých ktorým sa to zíde. odporca tam ísť a pan hygienik vám vysvetli všetko o Lacalut Ac., nechcem aby došlo ku skresleniu informácii. viem len toľko laicky podať: že sa jedna o poškodzovanie nie okamžité, ale drobné pomalé nasledky u konkrétnych pacientov to môže narobiť paseku....
pan ktorý nás ošetroval sa tomu venuje viac ako 13r
naše ošetrené dieta má 8r. a 2 zlé skus. zo zubárom

libawet
11. okt 2016

@riki_77 ale kto, kde to je? Si " maďar " alebo čo?! @0silvia0 Ti dala jasné otázky.

riki_77
autor
11. okt 2016

ahoj prepáč Maďar niesol, ale som v práci tak som napísal rýchlo odpoveď, tomu komu z môjho pohľadu trebalo. a teraz dávam odpoveď @0silvia0
kde sa nachádza ambulancia: je to v TT. Na kraji zo strany stara Bratislavská cesta na začiatku TT, dentálne centrum limbová.
- ako sa volá stomatológ, sú tam dvaja, Podolsky a Marián, tak sa predstavuje 🙂 deťom a ešte viem že je z nemecka.
na hygiene je pan Richard on analyzuje sklovinu (v prípade požiadavky). máju fajn kútik pre deti a robia vzdelávanie pacientov formou prednášok.

0silvia0
11. okt 2016

@riki_77 citujem: "možno ty (zene sa taka prezývka nehodí nebudem ta podla nej menovať) " - to akože patrilo mne? Toto som fakt nepochopila, prečo by sme sa hneď mali častovať nejakými nevhodnými prezývkami... Len som ťa upozornila, že si podal neprehľadnú informáciu, veď si to po sebe prečitaj... To je všetko...