Elektrická zubná kefka pre 7 ročnú dcérku

marus313
25. nov 2015

ahojte chcela by som kupit dcerke (7 rokov)elektricku zubnu kefku.zubarka nam odporucila sonicku ale je aj elektricka tak by ma zaujimalo ktora je lepsia.Mate skusenosti?dakujem za kazdu radu.

belllinka
25. nov 2015

@marus313 Ako myslis, ze ktora je lepsia? Sonicka kefka je elektricka a aj nam ju odporucila zubarka. Ja som kupila synovi tuto:
http://www.philips.sk/c-p/HX6311_07/sonicare-fo...

zmokito
25. nov 2015

Sonicka je setrnejsia k zubom a najma dasnam. Ale je aj o poznanie drahsia ako elektricka. Ja aj syn pouzivame elektricku, ale ked sa raz pokazia a budem vymienat, tak siahnem po sonickej.

belllinka
25. nov 2015

@zmokito Uz to s tymi cenami nieje take tragicke, ak nevyzadujes x cistiacich programov, ja som si kupila zakladnu za cca 50 eur a synovi asi za 35 eur.

sense
25. nov 2015

moja zubarka prave tieto kefky neschvaluje, dlhodobym pouzivanim moze dojst k naruseniu dasien a k odhalovaniu krckov...zrejme co zubar to iny nazor...

belllinka
25. nov 2015

@sense A hovorila konkretne o sonickej kefke alebo iba o hocijakej elektrickej?

marus313
autor
25. nov 2015

@belllinka myslim ze sonicka vibruje a su aj z otacacou hlavicou tak ze ktora je lepsia

marus313
autor
25. nov 2015

@sense asi tak sto doktorov sto nazorov a to mam uz odskusane a nielen zubara😉

sardinka335
25. nov 2015

Naša zubarka nam tiež odporučila sonicku kefku ...tie elektricke pre deti čo su napr. v DM to povedala ze s nimi mozem čistiť špary na kachličkách v kupelni... 🙂

sense
25. nov 2015

@belllinka celkovo tieto kefky neschvaluje, som sa na to pytala kt. je lepsiu pouzivat, ci klasicku alebo tieto aj som jej povedala aku mam a bola zasadne proti....ale ako vravim co zubar to iny nazor...ale nezijem na slovensku...

marus313
autor
25. nov 2015

@belllinka tuto som pozerala aj ja

milan_branik
25. nov 2015

moj zubar to len odporuca povedal mi ze akukolvek lebo to zlepsuje cistenie zubov.............

mirka822
25. nov 2015

Naše malá dostala k minulým narozeninám dětský elektrický kartáček od Oral-B https://www.nazuby.eu/elektricka-zubna-kefka-pr...
Chtěli jsme jí nějak zpříjemnit čištění zubů a tohle celkem zabralo. Ráno čistíme elektrickým kartáčkem a večer ještě stále klasickým (zuby jí dočišťuju já, je jí 6). My s manželem máme nově sonický kartáček, tak až bude zralá na dospělácký kartáček, tak jí přikoupíme náhradní hlavici a bude mít také sonický 🙂