Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Fenistil na soplíky pri prerezávaní zúbkov

leonus
21. okt 2014

Mile mamicky ma niektora skusenost s Fenistilom pri prerezavani viac zubkov u dietata-? Nam idu vela naraz a niekedy my je uz drobca luto,lebo stale mame soplik na 1,az 2 dni plac,vreskut pocas spanku aj 20 krat. Dr. nam dala fenistil lebo ze to pomaha aj na ukludnenie,aby sa vyspal. Viem ze je to na odpuch sliznice a alergii pri nadchach. Ono to fakt zabera,on sa vyspinka bez placu,vresku. Poprosim negat.komentare na moju osobu vynechat. Dakujem

oladuna
21. okt 2014

@leonus u nas sa osvedvil detsky Calpol.to obsahuje paracetamol.velmi dobry ak v noci kvoli zubom nevie spat.ja by som ine nedavala a ani sa to nedoporucuje

leonus
autor
21. okt 2014

@oladuna Je to na predpis,alebo volene dostupne?

lullu86
21. okt 2014

Nam lekar naordinuje fenistil vzdy, ked ma maly sopliky, su to silne kvapky, pomozu vzdy ale vsetko s mierou. davam len dva dni, ked je nadcha najhorsia, ale na noc su super...

lulu1981
21. okt 2014

My na tom ficime /skoro stale pri zuboch a nic nam nie je. Uprednostnujem to pred sirupmi lebo toto zaberie bleskovo. Neboj neublizis mu len ulavis od bolesti.

mirkava
21. okt 2014

@leonus my sme mali opuch hrtana v období keď išli zúbky a brali sme fenistil asi 5 dní a malý spinkal úžasne, ale potom ked sme ho vysadili tak to bolo o to horšie... mne to prišlo tak ako keby si zvykol na ten fenistil... teraz máme 7 mesiacov a 4 zubky a idu dalsie... dávame len mastičku na dasienka a ked uz je velmi zle a malý je nervozny tak večer nurofen od bolesti aby si oddýchol...

oladuna
21. okt 2014

@leonus bez predpisu a na slovensku sa to mozno inak vola. Ja som v Londyne.spytaj aa v lekarni na liquid paracetamol pre babatka. Urcite to predavaju aj u vas

Tu začni písať odpoveď...

Odošli