Hnačka pri prerezávaní zúbkov

franka211
14. sep 2015

Prosim o radu...syn ma 2 roky, prerezavaju sa mu dve dolne patky. Uz 11 dni ma vodnatu stolicu cca 5krat denne,uziva hylak, smectu, probiotika,uhlie, vysadili sme mliecne produkty,nic nenepomaha. Ster mal v poriadku, crp, moc vsetko negativne...lekarka to pripisuje zubkom,ale zda sa mi to dlho...poradte,ak ste mali nieco podobne. Dakujem

gabika2908
4. nov 2015

franka211 ako to dopadlo u vas?..my sa tiez trapime s hnackami uz dlho prwvdepodobne to bude tiez z tych 5tiek,horna spodna na lavej strane,,maly ma 2r.4m

gabika2908
4. nov 2015

@franka211 ako to dopadlo u vas?..my sa tiez trapime s hnackami uz dlho prwvdepodobne to bude tiez z tych 5tiek,horna spodna na lavej strane,,maly ma 2r.4m

franka211
autor
5. nov 2015

@gabika2908 takze bolo to pravdepodobne zo zubkov, ako som pisala,nic nam nepomahalo,ani uprava stravy ani lieky...boli sme ci uz u svojej lekarky a aj na pohotovosti...spomenula som si,ze ked bol mensi a nekludny pri prvych zubkoch, vedela som mu dat homeopatika Camilia,tak so ich kupila aj vtedy a na pocudovanie hnacka bola prec uz po prvej davke...vyuzival to balenie a dovtedy sa aj zubky ako tak prerezali a bolo dobre...vyskusaj tie homeopatika, ublizit neublizia,ked tak pomozu

gabika2908
5. nov 2015

@franka211 dakujem skusim,my uz hnacku nemame trvala skoro 6dni,traz je chudacik taky vyslabeny a biely v tvari,musime dobehnut papanim a dake vitaminy musim kupit,berieme aj probiotika biopron fort,chcla by som nejaky komplex vitaminov aj na imunity nemaas nieco overene?

franka211
autor
5. nov 2015

si viem predstavit,aj moj bol taky po 14 dnovom hnackovani,bleducky,schudnuty,ale rychlo to dobehol...ja mu davam pri hnackach sirup NUTROLIN B ,ale uz mu viem kupovat aj v rozpustnych tabletkach a CEBION MULTI som davala,nech sa da dokopy...to mi aj lekarka poradila