Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hnačka pri raste zúbkov u 5,5 mesačného bábätka

majuskakirnicova
23. jún 2014

Prosím vás kto by mi vedel poradiť čo zaberá na hnačku už tri dni vkuse kaká vodičkou a celú ritku má zapálenú a hrozne plače lebo ho bolí. Nestihne sa mu to ani na chvíľku vysušiť a zase sa vykaká ☹

denisafono
23. jún 2014

na hnacku smecta a probiotika, viac tekutin-vodu. na zapareniny neviem ale skusila by som co najviac bez plienky na brusko nech sa to vetra. iba prikryt bavlnenou plienkou.

ajana1
23. jún 2014

a boli ste uz u lekara? Lebo viacdnove hnacky pre babatka mozu byt nebezpecne

edvelyn
23. jún 2014

@majuskakirnicova a si si ista ze mu idu zubky? Hnacku moze mat aj z ineho.nasa pri zuboch nikdy nehnackovala..a tri dni su uz dost.minimalne by som zavolala a opytala sa nato...

majuskakirnicova
autor
23. jún 2014

@edvelyn sú to zuby lebo pred týždňom sme boli u doktorky a povedala že ma naliate ďasná že mu pôjdu zúbky a aj mu už trošku vidno biele a našla som ich až 5....

edvelyn
23. jún 2014

@majuskakirnicova no nak tiez lekarka hovorila anooo uz pojdu zuby a prvy vysiel po troch mesiacoch...aspon by som sa spytala....

majuskakirnicova
autor
23. jún 2014

@edvelyn ďakujem

dobromila1111
23. jún 2014

nam od 4.mesiaca vravi dr,ze mame naliate dasienka..mame skoro 9 a zuba nikde..na hnacky zabera vyvar z rye,pripadne rovno ryza,neviem,ci uz prikrmujete,tiez banan,mrkva,vyvar z mrkvy,probiotika.Dietatku davajte vela pit,aby sa nedehydrovalo.Smecta nam pomohla tiez,no chvilkovo len:(
A na zaparenu ritku nam pomohlo sprchovat ritku po kazdej kakanici,natriet sudokremom..ak je velmi zaparena,tak bepanthen.Drzte sa!

majuskakirnicova
autor
23. jún 2014

@dobromila1111 ďakujem veľmi pekne skúsim ten vývar z ryže 🙂

majuskakirnicova
autor
23. jún 2014

@dobromila1111 a ešte k tým zúbkom...jemu už aj vidno troška biele takže 100% mu idú 🙂

saska.t
23. jún 2014

@majuskakirnicova my sme hnackovali do 2 rokov,kym neboli zuby vonku,na hnacku zo zubov nezabera ziadna dieta,treba to len preckat...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli