Idú mu zúbky?

miushik765
22. dec 2016

Ahojte mám 3m syna jtory už asi mesiac slinta, posledne dvs tyždne oveľaviac, všetko si pcha do ust keď som mu chcela pomasirovať dasoenka tak mi stláčal prst dasienkami. Posledny tyždeň je strašne uplakany,stale len na rukach,zle spi,budi sa s plačom, je mrzuti mava červene líčka ale teplotku nemal. Pod dasienkami mu vydno prve 2 predne zuby dole a hore ma medzi nimi taku čiaročku a trošku to ma vystupene predtym to nemal. Môžu to byť zubky? Mojej znamej synovi vyšiel prvy v 3,5m ale uvitam skusenosti 🙂 Ďakujem

sykorkauhliarka
22. dec 2016

mozu to byt zuby ale tento stav ktory opisujes u nas trval aj 3 mesiace. kym nam vysli zuby

janci05
22. dec 2016

nám napríklad vyšli prvé zúbky takmer na prvé narodeniny, takže dosť neskoro. ale potom už išli rýchlo, jeden za druhým, našťastie teploty nemával a obávala som sa keď pôjdu stoličky, tie bývajú najhoršie, ale ani neviem kedy mu vyšli. u nás to prebehlo hladko. takže u teba to budú tie zúbky, keď všetko pchá do úst. môj ohrýzal postieľku aj dvere na skrinke, ako zajac.

majba
22. dec 2016

@miushik765 mozu to byt zubky, nasa slintala od 2 mesiacov s prestavkami az do roka a pol. prve zubky jej narastli ked mala 5 mesiacov a teraz bude mat 2 roky a konecne jej rastu posledne.

miushik765
autor
22. dec 2016

@sykorkauhliarka No zbohom... už teraz som na prášky :D

majba
22. dec 2016

@miushik765 no nic nam nezostava. my sme nasej kupili satky pod krk, aby nemala hned mokre bodicko. a aj tie satky som menila kazdu chvilu.. ale prejde to, to je na tom to pozitivne 🙂 a hlavne budu zubyyyy😉

miushik765
autor
22. dec 2016

Takto nam vyzera pusa

delmondo
22. dec 2016

Oni nemusia vyjst hneď. Asi sa len deru cez dasienko. Ak máš pocit, ze z toho je uplakany a pod., skús camiliu, alebo viburcol

miushik765
autor
22. dec 2016

@delmondo Ďakujen skusim

lili007
25. dec 2016

Každému dieťatku idú zúbky v inom čase...nám napr. až v 6mesiacoch ale poznám detičky, ktorým už aj v 3.mesiaci ako píšete. Najhoršie na tom sú tieto "prípravy" ďasienok, ktoré trvajú večnosť. Niekedy som mala pocit, že nám rástli zuby v jednom kuse od 6.mesiacov po 3.roky 🙂 🙂 🙂 Keď už deti nevedeli spať používali sme gél na ďasienka, ktoré po jeho použití stŕpli a nerušili v spánku.