Koľko by mal stáť strojček na zuby?

molinna
18. jan 2008

caute babenky,potrebujem radu alebo vas nazor ci skusenost,synovi ortodontistka navrhla fixny strojcek co by ma az tak nedojalo vzhladom na krive zuby 😝 ale co ma dorazilo je suma za tento strojcek 😠 😠 😠 vraj 20000 a viac.je to mozne??? 🙄

suldenka
10. aug 2015

@nikaella a das mi kontakt a adresu do tych Bosan?potom mi napis co ta to vyslo no unas je to des veru a ta Maria Bladova ta nevies aka je u nasv Topolcanoch?

marion
10. aug 2015

Moja neter ma ten fixny ,,drotikovy,, / cca 2 mesiace / a ma 16rokov. Platili zatial 350eur a pri kazdej navsteve okolo 20eur...inak kebz bola dospela od 18rokov sa plati cela suma okolo 750-800eur..

suldenka
10. aug 2015

@marion ja mam 35 rokov a chcem ho a ta suma je aj na vch aj spodok cena ci?a kam chodi akemu celustnemu?

marion
10. aug 2015

@suldenka ma len na hornych...ma uzku sanku a robi sa jej predkus. Bola v Ziline

bibadlo
10. aug 2015

@suldenka ja som si davala tento rok nalepovaci strojcek, horna cast bola 350 eur a dolna tiez 350 eur. (priesvitny robi za 470) kontrola kazdych 6 tyzdnov, ak mi vymiena drotik platim 20 eur. otlačok na zaciatku bol tusim 80 eur a RTG 20. Doktorka povedala, ze za celu liecbu by sa vsetky poplatky mali zmestit 1100-1200 eur. Chodim v BA.

nikaella
10. aug 2015

@suldenka neviem.... si ešte pamatám že som kedysi dávno bola u jednej súkromnej ako je mihaliková, ale tá sa do toho ani pustiť nechcela.. popritom to neni také úplne strašné... A on je úplne v pohode, nemal s tým problém... No celkovú cenu by som vedel až o dva roky.. :D to ti asi nepomôže... Tu je kontakt, Ludvik Grunwald M. R. Štefánika 191/27 95618 Bošany 956 18‎ tč-038/542 72 78 ordinujú až od 10. a nečaká sa dlho.. som tam čakala max 10 min a to boli dve predo mnou... Uvidíme čo mi s tými zubami porobí..

suldenka
10. aug 2015

@nikaella dakujem ti pekne no zakedy nasetrim tak to budu aj dva roky bo som na materskej a z toho sa vyskakovat teda neda🙂 aspon mi potom napis ako sa to plati ci po castiach alebo jednorazovo to ako prebieha🙂

nikaella
11. aug 2015

@suldenka plati sa ako len chces... Mi povedal ze kludne mozem na splatky... Tak to sa este da... Keby mi povie ze sa da len cash tak tiez by som musela dlhooo cakat na to a ci vobec by bolo na to peniazkov... Tak si ta pridam a budem ta priebezne informovat 🙂

suldenka
11. aug 2015

@nikaella oki dakujem ti sipokladik🙂

metoyou4
11. aug 2015

@uzanka16 dakujem veľmi pekne za odpoved...a tak teraz nemáš strojček?

uzanka16
11. aug 2015

@metoyou4 ja nie by som prisla o zuby, ale nevadi mi ze mam krive lebo to mam spodne a nevidno to.

sisatt
15. aug 2015

@marion nevieš náhodou, v akej poisťovni je poistená? Niektoré prispievajú viac. Vďaka za odpoveď

mirgenah
24. aug 2015

Poradite mi dobreho odbornika na zubny strojcek v Liptovskom Mikulasi? Mam dceru 8 rocnu, nema zle zuby, mam skor,pocit, ze som do toho tlacena nasilu, zda sa mi to skoro, rada by som isla za za ortopedom, ktory to reane posudi, vdaka.

bitterovae
8. sep 2015

Prosim vedeli by ste mi poradit co najlacnejsieho celustneho ortopeda v BA alebo okoli? Osmicky mi rastu nakrivo a mam z nich vykrivene vsetky zuby :( Bohuzial uz tento december budem mat 18 tak by som to rada vyriesila co najskor za co najmenej penazi.
Vopred dakujem za rady

chmurkaxy
8. sep 2015

@suldenka tuším robí aj Bladova, ale neviem,či nerobí len deti.

bettie
9. sep 2015

@nikaella prečo katastrofánne u Bilikovej? ak môžeš ...

nikaella
9. sep 2015

@bettie lebo som ho mala fixne na dva roky a ziadna zmena... Tak to musim riesit zasa. A tento lekar nechapal ze ako to mohla hentak nechat...

sasahorv
11. sep 2015

@jana293 ahoj, mohla by som ta poprosit o kontaktik na toho dentistu z po? 😉

annyq
23. okt 2015

@ewica Ahoj, pomohol ti ten keramicky strojcek? Ci ho este nosis? Ja mam 26 rokov a tiez si chcem dat keramicky strojcek, len sa trochu obavam, ze ho bude moc vidno aj tak.

tyli
28. okt 2015

môžete mi prosím poradiť kvalitného zubára na strojček pre syna v PN + okolie, kludne aj v BA.

daniela.ho
2. nov 2015

@tyli určite doktorka Ivana Dubovská, ulica tuším Nálepková. http://www.zubny-strojcek.sk/sk/
chodím tam už druhý rok a som velmi spokojná, či s jej prácou, či s personálom. Skutočne na úrovni.

tyli
2. nov 2015

@daniela.ho ďakujem.

andrea12354
10. dec 2015

Ahojte. Mám 20 rokov a chcela by som si dať spraviť strojček lebo keď som mala 18 tak som bola trúbka a kašľala na to a teraz ma to mrzí. 😢 Vedeli by ste mi niekto odporučiť nejakú dobrú a nie príliš drahú zubárku v Bratislave? Ďakujem veľmi pekne 🙂

itsmia
9. jan 2016

@ivetka_kamo prosim vás u koho ste boli v Galante na ten strojček

ivetka_kamo
9. jan 2016

@itsmia dobrý deň, u pani Dr. Kipsovej

ivetka_kamo
9. jan 2016

@andrea12354 v Bratislave nič cenovo normálne nenájdete, ja som tiež z ba a aj tak som išla do ga, veď je to len kúsok a raz za 6 týždňov je to v pohode

itsmia
9. jan 2016

@ivetka_kamo dakujem veľmi pekne za odpoved veľmi ste mi pomohli 🙂

ivetka_kamo
9. jan 2016

@itsmia nie je zač, rada

silvusinka353
9. jan 2016
Používateľ silvusinka353 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.

zachvilku budeme robit len na zuby 🙂

nela6
9. jan 2016

@silvusinka353 treba sa o nich v prvom rade starat vcas a nebudes...vpodstate je to vizitka rodicov :D